Aizsaulē

Aizsaulē aizgājuši (līdz 22. novembrim)

Lidija Alksne (1950. g.) – izvadīšana 24. novembrī plkst.14 Meža kapsētā

Vladislavs Borzijs (1936. g.) – izvadīts 23. novembrī Meža kapsētā

Antoņina Mironova (1925. g.) – izvadīta 22. novembrī Bērzu kapsētā

Jurijs Osipovs (1949. g.) – izvadīts 22. novembrī Bērzu kapsētā

Guna Berķe (1925. g.) – izvadīta 17. novembrī Baložu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Valentīna Karele (1937. g.), Vircavas pag.

Andrejs Cielava (1952. g.), Elejas pag.

Zinovija Spunīte (1942.g.), Kalnciema pag.

Guntis Bērziņš (1944. g.), Valgundes pag.

Antoņina Fabjančika (1941. g.), Elejas pag.

Iveta Putniņa (1965. g.), Rīga

Pjotrs Kovaļevskis (1947. g.), Dobele

Anna Šatkovska (1928. g.), Rīga

Aizsaulē aizgājuši (līdz 15. novembrim)

Antoņina Rube (1961. g.) – izvadīšana 16. novembrī plkst.11 no Zanderu kapsētas sēru nama uz Bērzu kapsētu

Jānis Ruskulis (1929. g.) – izvadīšana 17. novembrī plkst.12 Bērzu kapsētā

Balva Platace (1935. g.) – izvadīšana 17. novembrī plkst.12 Baložu kapsētā

Guna Berķe (1925. g.) – izvadīšana 17. novembrī plkst.14 Baložu kapsētā

Zuzanna Matecka (1929. g.) – izvadīta 15. novembrī Baložu kapsētā

Rasma Bērziņa (1929. g.) – izvadīta 15. novembrī Zanderu kapsētā

Gaļina Čuprunova (1935. g.) – izvadīta 14. novembrī Meža kapsētā

Jānis Pelenis (1940. g.) – izvadīts 14. novembrī Meža kapsētā



Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Amanda Deikalo (1930. g.), Līvbērzes pag.

Jefrosinija Mjakuševa (1928.g.), Kalnciema pag.

Marija Guļāne (1932. g.), Jelgava

Pjotrs Kovaļevskis (1947. g.), Dobele

Aizsaulē aizgājuši (līdz 8. novembrim)

Tamāra Vanaga (1949. g.) – izvadīšana 14. novembrī plkst.11.45 Meža kapsētā

Aleksandrs Leiņa (1929. g.) – izvadīts 9. novembrī Bērzu kapsētā

Jānis Bāgunts (1942. g.) – izvadīts 9. novembrī Baložu kapsētā

Biruta Mitrofanova (1934. g.) – izvadīta 8. novembrī Zanderu kapsētā

Vilnis Lapsenbergs (1943. g.) – izvadīts 8. novembrī Meža kapsētā

Aleksandrs Ņikiforovs (1953. g.) – izvadīts 8. novembrī Meža kapsētā

Viktors Šihanovs (1932. g.) – izvadīts 7. novembrī Bērzu kapsētā


Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie

Dzidra Kraukle (1928. g.), Platones pag.

Žoržs Pierhurovičs (1945. g.), Līvbērzes pag.

Ēvalds Duburs (1937. g.), Platones pag.



Aizsaulē aizgājuši (līdz 1. novembrim)

Ināra Klovāne (1957. g.) – izvadīšana 4. novembrī plkst.14 no Zaļenieku luterāņu baznīcas.

Zinaida Bernšteine (1930. g.) – izvadīta 2. novembrī Bērzu kapsētā

Aleksejs Kozirkovs (1932. g.) – izvadīts 2. novembrī Bērzu kapsētā

Lidija Sizikova (1930. g.) – izvadīta 31. oktobrī Zanderu kapsētā




Aizsaulē aizgājuši (līdz 25. oktobrim)

Olga Velde (1927. g.) – izvadīta 26. oktobrī Bērzu kapsētā

Antoņina Peškova (1922. g.) – izvadīta 27. oktobrī no Zanderu sēru nama uz Norauku kapsētu

Ivars Šteinbergs (1941. g.) – izvadīts 27. oktobrī Meža kapsētā

Antonida Strukova (1938. g.) – izvadīta 27. oktobrī Bērzu kapsētā

Aleksandrs Gavrilovs (1953. g.) – izvadīšana 28. oktobrī plkst.11 Bērzu kapsētā

Vilnis Edvīns Bresis (1938. g.) – izvadīšana 28. oktobrī plkst.13 Baložu kapsētā

Tatjana Bojuka (1926. g.) – izvadīta 25. oktobrī Bērzu kapsētā

Antoņina Saveļjeva (1929. g.) – izvadīta 25. oktobrī Zanderu kapsētā

Tatjana Tarasova (1958. g.) – izvadīta 25. oktobrī plkst.13 Bērzu kapsētā

Nadežda Ļepešova (1950. g.) – izvadīta 25. oktobrī Bērzu kapsētā

Natālija Matveičuka (1953. g.) – izvadīta 25. oktobrī Zanderu kapsētā

Ļubova Jerohina (1922. g.) – izvadīta 24. oktobrī Bērzu kapsētā

Oskars Frēze (1951. g.) – izvadīts 24. oktobrī Bērzu kapsētā

Anatolijs Gura (1946. g.) – izvadīts 24. oktobrī Bērzu kapsētā

Aleksandra Rudevica (1940. g.) – izvadīta 24. oktobrī Bērzu kapsētā



Jelgavas novada Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti mirušie


Jeļena Ulasa (1942. g.), Kalnciema pag.

Ausma Prieciņa (1936. g.), Glūdas pag.

Imants Cīska (1931. g.), Kalnciema pag.

Olga Velde (1927. g.), Jelgava