Dāvinām bezgalīgi mīļus un patriotiskus Džungārijas kāmīšus!

Dāvinām bezgalīgi mīļus un patriotiskus Džungārijas kāmīšus! Visi kāmīši ir lieliskas un mīļas personības, apveltītas ar dziļu intelektu, patriotismu un dzīvesprieku. Dzimuši jelgavnieki. Mazuļi meklē sev jaunus saimniekus un mājas. ekopasts@gmail.com

Students

"Visi kāmīši ir lieliskas un mīļas personības, apveltītas ar dziļu intelektu, patriotismu"
WTF? :D

pirms mēneša, 2017.11.24 23:33

karabass marķizs de laounge

dāvinu bezgaļa mīļas latvijiešu žurkas, kuras ir ne tikai ar augstu intelektu, bet nav izvēlīgas ēdienā un fiselīghas arī bez gala! dzimuši jelgavieši un apkārtne pāķi !

pirms mēneša, 2017.11.25 18:39

ari man bija

Vismaz šie nesmird. Man bija Sīrijas, tad smirdēja. Bet džungāru pundurkāmji nesmird. Rokās arī var ņemt. Ja kaķim vai sunim vietas nav- tad kāmis ir ideāls mājdzīvnieks.

pirms mēneša, 2017.11.27 15:39

egle1

Ak nu liecieties mierā, kāmim kur būris, tur arī patriotisms, jo tālu no būra laist nedrīkst. Man personīgi nepatīk grauzēji, bet kāds tur.

pirms mēneša, 2017.11.27 10:06

Magda

Es ļoti vēlos mīluli.Man nav kaķa vai suņa.Mums ir mazs dzīvoklis.Es vēlos kaut man uzdāvinātu kāmīti Ziemassvētkos.

pirms mēneša, 2017.11.29 09:03

čieka

uzdāvini kāmi ziemassvētkos savai mammai, tad tev būs mājdzīvnieks

pirms mēneša, 2017.11.29 20:37

dziedinātājs Mariuss Bumbijers

labāk kamieli pieņemt dāvanā, kurš dzers vienu reizi mēnesī, bet daudz ****īs - būs siltums, plus tuksneša smarža neatkārtojamā , bet kamieļa mēslu bumbām varēsi nodarboties ar dziedināšanu - kā ābelnieks, anna , baba Toņa

pirms mēneša, 2017.11.30 13:25

Kāmītis Pūkainītis

Tādas kātu? Nevienam!

pirms 30 dienām, 2017.12.22 16:07

Samanta

Vēlos iegadaties kāmi, be kur labāk tādu iegādāties? Būri esmu atradusi internetveikalā www.zoolife.lv
vēlos džungārijas kāmiti. Itkā nesmirdot! bet ar kādas firmas barību to labāk barotu...?
Kam ir jābūt lai kāmim būtu ērti dzīvot?

pirms dienas, 2018.01.19 11:14

Pievieno komentāru