Krodzinš ISTABA?

Kādas ir Jūsu atsauksmes par krodziņu ISTABA.

...

Briesmiigs, smird peec cigareteem, apkalpotaajas vulgaaras, meedz buut reibumaa (iipashi viena)... labaak neiet uz turieni...

pirms 5 gadiem, 2011.12.25 12:04

Mes

Mes ar vienreiz bijam iegajusi nepatika atmosfera aizgajām uz Kultūras nama Chocolate labāk!!!

pirms 5 gadiem, 2011.12.25 12:10

Rami

Vai tad vēl nav ciet šis bordelīts? īstenībā drausmīgi, gan atmosfēra, gan apkalpošana, gan pats ēdiens, no Tabago laikiem nekas no klāsta nav mainījies, tikai kvalitāte pasliktinājās.

pirms 5 gadiem, 2011.12.25 12:28

Rami

Vispār es esmu dzirdējusi, ka slēgs ciet šo krodziņu.

pirms 5 gadiem, 2011.12.25 12:30

kakaaaa

tas ir ***..... visi krogi ir suudi.. kaa jaas vispar variet izdziivot shajos apstaakljos?

sokolade jau nu tocc neiekriit krogu kategorijaa...kafene kkaada.

pirms 5 gadiem, 2011.12.25 13:57

epiks

Jā, palasi- viss tik slikti... fui! Par to krogu- nu pēc cigaretēm tur gan nesmird. Esmu klients tur jau daudzus gadus, gan Tabago, gan tagad. Tur jau sen nepīpē. Vienmēr viss skaisti noformēts, glīti izdekorēts, un ēdiens ir garšīgs. Apkalpojošais personāls tur ir viena sieviete un viens vīrietis, tā ka- teksts- īpaši viena dzērumā- nu, nav tur divas. Interesanti- ko tad Jūs paši esat izdarījuši, lai Jelgavnieku dzīvēs kaut ko ieviestu! Bet krogam novēlu- lai viss izdodas!

pirms 5 gadiem, 2011.12.27 10:02

anita

Mēs tur svinējām savas kāzas-viesiem un mums ar vīru viss patika Paldies!

pirms gada, 2016.03.15 18:56

VT

epiks - nu ja būsi samelojis... jo, pēdējo reizi kad tur biju - viss sliktais rakstītais atbilda patiesībai... tiesa - tas gan bija kādus 2 gadus atpakaļ....

pirms 5 gadiem, 2011.12.27 15:37

zinu

epiks nemelo. Tur sen jau nepīpē iekšā. Un gatavo tur garšīgi. savulaik, kad iekšā pīpēja, mēs uzturējāmies mazajā zālē, jo vairāki mani draugi bija nepīpētāji. Bet Tev, Pedro, ieteiktu pašam aiziet un paskatīties. Jo- ja Tu jautā viedokli forumā, tad zini- šeit Tev ne to vien sastāstīs, pateiks arī, ka tur, vai citā krogā, indē nost:) labāk neej:) Turklāt, izskatās, ka tēmiņa tā kā speciāli pacelta, lai atkal kāds "nedraudziņš" ieribtu:) Mūsu labvēlīgie jelgavnieki jau to māk!

pirms 5 gadiem, 2011.12.27 16:10

Zachis

Izskatas, ka konkurentiem kaut kas dikti nepatīk, jo komenti no cilvēkiem, kas izskatās, ka tur nav sen bijuši.
Vakar biju. Tā arī, ka no Tobago laikiem nekas būtiski nav mainījies (manuprāt, tikai interjers nedaudz), oficiante tā pati, ēdieni arī. Izvēle tiešām liela un bija garšīgi, cenas arī samērīgas. Vieta jauka, ja gribās mierīgi pasēdēt un garšīgi paēst ;) Žēl, tikai, ka piekļūšana tagad tik problemātiska.

pirms 5 gadiem, 2011.12.27 16:15

Zachis

p.s. piepīpēts nav :P tur nav vispār smēķētāju zonas (varbūt tas dažiem šeit esošajiem dikti kremt) :P

pirms 5 gadiem, 2011.12.27 16:16

hi hi

kas te ko riebt! jebkurš ekanomikas un uzņēmējdarbības students zina- slikta reklāma ir labāka par labu! Visiem interesē paskatīties šausmas- kas tad tur tād ir! Es ar gribētu redzēt piedzērušās vulgārās apkalpotājas! Un, ja nebūtu bijusi, noteiktu aizietu apskatīties. Bet, arī esmu zinātāja, un zinu, ka tur ir apkalpotājs vīrietis un sieviete. Nu- par gaumi nestrīdās, bet es esmu apkalpota vienmēr pieklājīgi. Vienīgi- jāgaida reizēm ilgi, bet to jau es zinu un rēķinos ar laiku! Ēdiens garšīgs, vienmēr tikko gatavots. Man gan liekas, ka porcijas pa lielu- es taisītu mazākas un lētākas. Bet- tas nav manā ziņā. Būs man savs krogs- darīšu tā. kamēr nav- izmantošu to pakalpojumu, kāds ir.

pirms 5 gadiem, 2011.12.27 16:17

maaan kremt

Oi! Man kremt tiešām! Agrāk tur varēja pīpēt un man patika. Es saprotu nepīpētājus, tāpēc saprotu arī, ka pīpēt tur vairs neļauj. kaut arī tur nevar vairs pīpēt, es tāpat tur iegriežos. Man tur patīk! bet piekļūt gan tagad grūti. Tas žēl. Bet var jau lieku reizi arī apiet mājai riņķī ar kājām. Es gan domāju, ka tie nav konkurenti, diezin vai uzņēmēji tik zemu nolaižas. Un tērē laiku savu šādi! Drīzāk jau kāds kārtējais skauģis! Jo...kurš tad, ja tik ļoti kaut gribētu zināt- jautātu forumā??? Pats pieceltos un aizietu! Laimīgu visiem Jauno gadu!

pirms 5 gadiem, 2011.12.27 16:34

nesaprotu

Pedro??? Tu ko iet nemāki? Aizej un apskaties! Un šīs tēmas "pozitīvajiem" tēliem par prieku, novēlu krodziņam ilgu un ienākumiem bagātu pastāvēšanu! Tas ir mans novēlējums!!!!!

pirms 5 gadiem, 2011.12.27 16:45

paskat

Piekriitu! Buus pashai jaaaiziet un jaaapskataas! vai tieshaam par pusotru nedeelju viss tik slikti kljuvis! Bijaam ar viiru-viss bija skaisti! Skaisti engelji dekoraacijaas, skaists adventes vainags,deg sveciites, eediens gards. Izveele tieshaam liela! Nu smirdeet tur nesmirdeeja un piipeet viirs gaaja aaraa! Riebiigi lasiit. es jau nu par bordeljiem, kaa sheit izteicaas, nestaigaaju. Man tas kaa personiigs apvainojums.

pirms 5 gadiem, 2011.12.27 17:46

ExFBI

Nu tas taču arī ir bordelis, baigi daudz ko zinu par saimnieci-viņas agrāk bija divas, tagad viena palika, un par to, kur produktus pasūta un pērk...
Un lai nevajadzētu apvainoties, aizejiet ar vīru uz kādu solīdu vietiņu

pirms 5 gadiem, 2011.12.27 20:50

kakaaaa

eenu kamoon, kaadi ir varianti centraa. nesaktiisim sokolaadi un istabu.

pirms 5 gadiem, 2011.12.27 22:18

klients

Man patika istabā iegriezties kad strādāja,meitene ar īsiem matiņiem,tāda ļoti slaida..viņa bija vnm sakopusies,apģērbusies attiecīgi tādai iestādei...bija patīkami,ka viņa apkalpoja,neviss tā melnā dāma,kurai seja ir nodzerta,pienākot pie galda ož pēc alkohola un tikko izpīpētas cigaretes!un neeģērbjas attiecīgi darbam,apģerbs melns kājās baltas iešlūcenes,pretīgi uz tādu skatīties,un vēl vairāk riebj skatīties kā tērzē darba laikā ar kkādien puišeļiem sadzērušiem pie bāra letes,aizmirstot,ks mēs tur vispār atrodamies.....un tā pat tie visi ļautiņi tiek mīļi aicināti viruvē,kur pavārs mums gatavo(diemžēl tāda slikta pieredze ir mums.....vedām viesus,kuri bij atbraukuši ciemoies no Kanādas un mums bija kauns kad trāpījās tā nekoptā melnā jaunkundze!)

pirms 5 gadiem, 2011.12.27 22:32

:D

Kā tu zini!?
Esi tur kādu *** redzējis!?
Un ja jau tur būtu tik traki kā tu saki ta tu tik daudz pa to neinterisētos!!

pirms 5 gadiem, 2011.12.28 00:01

paskat

Zini, man nav nevienam jaaprasa atljauja uz kurieni iet! Un bez taviem ieteikumiem iztikshu. Un kur tad vinja to preci pasuuta- otreizeejaas paartikas paarstraades ruupniicaa? Vai peerk paartikas humpalaas? preci visi ieaadaajas vienaas un tajaas pashaas vietaas.

pirms 5 gadiem, 2011.12.28 09:04

l,m

krodzins ir labs tur nesmird pec neka un mes esem bijusas un tur ir garsigi un jauki silti un ari mili

pirms 5 gadiem, 2012.01.03 01:22

au

Nu jā,-labi dzīvojam -ejam pa krogiem ....

pirms 3 mēnešiem, 2017.04.20 13:48

Pievieno komentāru