Lūdzu padomu ,kā notīrīt cenrāža līmi !

Nopirku pulksteni -barometru Igaunijā un uz organiskā stikla bija uzlīmēts cenrādis -tagad problēma-līmi nevar notīrīt !!! Palika plēvveida pleķis pašā nevēlamajā vietā ! Tīrīju ar ziepēm,spirtu,ferri,eļlu,acetonu -palika vēl lielāks ! Nomainīt stiklu nevar ,jo centrā regulācijas poga !Varbūt ,kāds ar to jau saskāries -PALĪDZIET !!!

reiņuks

ja tu organisko stiklu tīrīji ar acetonu, tad jau vairs nav jēga neko darīt

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.18 13:02

Svimpis

Līdzjūtības.Vairs jau neko nesaglābsi.Man arī riebjas šitā figņa.Parasti tirgotājam palūdzu to sūdu pašam noņemt vai tādu preci kurai nav tas **** virsū.Ja nē tad staigāju tālāk.Kautgan ,pameklē kas pulē auto lukturu stiklus.

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.18 14:44

ainārs

Es jau sapratu - mēģināšu caur pulksteņu darbnīcām sameklēt kaut kādīgi stiklu nomainīt !!! Tikai nezinu kur Jelgavā to var izdarīt !!! Būtu tas noticis pie mums aiznestu atpakaļ un iespļautu ģīmī .....

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.18 15:22

aijnārs

Mēģināju -tā zaraza neiet nost !!! Tagad atceros ,kad pirku ggāzas plīti ,bija pielīmēti degļi (lai nekustētos pie pārvesšanas ) un tad arī palika tumši pleķi no skotča ...Un tāda tehnika ir visur -piemēram -pirkt smaržas dāvanai -un pašā priekšā cenniķs - es pieņemtu likumu --līmēt tikai nerezamās vietās !!!

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.18 20:33

lukturis

Vēl var mēģināt kādā servisā, kur lukturus pulē, lai nopulē

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.18 20:35

Vabole

Ar tehnisko fēnu uzsildīt, bet nepārkarsēt. Perfekti iet nost. šitā mums firmā šefs lika cenu zīmes un derīguma terminus mainīt.

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.18 20:46

ainārs

Mēģināju ar siltuma fenu ,meģīnāju ar vates veida pulējumu (nagiem) -Esu jau nobriedusi ,ka jāpadodas -vienīgais LŪDZU NO MANAS PIEREDZES MĀ
CIETIES UN NEUZĶERTIES UZ TĀDĀM EIROPAS VĒRTĪBĀM !!! Visiem paldies par padomiem -beidzam šo diskusiju -ne viss
Eiropā ir labs -esu sarūktināta !!!

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.18 21:15

qwe

Kanclerā var nopirkt speciālu uzlīmju šķīdinātāju- noņēmēju... Nevajag no sevis tēlot "Vīrietis ar taisnām rokām"...

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.18 22:48

Aināriņš

ainārs nav vīrietis, bet sieviete un pareizi raksta - ESMU NOBRIEDUSI. bet pieņēma vīriesū vārdu, kai nepasaka, ka viņa kaza.

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.19 11:00

es pats

Vaitspirts,solvents,kas tas pats vien ir,tik mazāk smirdīgs.
Kaut kas tāds parasti "zāļu skapītī" stāv .

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.19 11:01

Humveibīns

Tauta saka, ka Reinim arī pincīša vietā esot čuriņa!

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.20 13:57

cirča

Cik labi, ka šo tēmu aizsāka! Cenu zīmes tiešām ir besīgas! Pat grāmatām, kam ir spīdīgie vāki, it kā gludi un neko nepievelkoši, grūti notīrīt cenu zīmi. Nerunājot nemaz par lietām, kuras tiek ieburzītas, ņemoties ap cenu zīmi. Un ikviens cilvēks izmēģinā maksimālo, kā Ainārs, bet tak jau laikam nav rezultāta. Vienīgais jaunums - kanclerā uzlīmju šķīdinātājs. Tas - kā ar vīrusiem datorā. :-))

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.21 09:49

visgudrītis

Cenu zīmju līmi vajag tīrīt nost ar visparastāko balto dzēšgumiju. Arī skoča pēdas, utt.

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.21 10:14

MJ

ieraksti iekš salidzini lv "Ļabel off", 7 eiro baloniņš, tas nostrādā!

pirms 5 mēnešiem, 2017.08.21 16:22

Khm

Te laikam neviens pastmarkas no vēstulēm nav plēsis nost... ar tvaiku vajag, ar tvaiku un atmiekšķēsies kā pincītis.

pirms mēneša, 2017.12.13 19:22

Bozo

Ir tāds tīrīšanas līdzeklis Bozo un BozoExtra. Ja pareizi atceros uz sālskābes bāzes. Labi tīra sanmezglus un arī cenu uzlīmju līmi.

pirms mēneša, 2017.12.14 23:55

Reinis

Tauta runā, ka lieliski līdzot Humveibīna urīns!

pirms mēneša, 2017.12.15 10:02

Pievieno komentāru