Pilsētas elpa..

Šodien pirmo reizi apmeklējām Pilsētas elpu.. un arī pēdējo..apkalpošana briesmīga..čalītis,,kas laikam bija viesmīlis ar pavērstu muti mūs nopētīja un visu laiku blendza virsū,kumos pat sprūda kaklā..itkā kautko parādā viņam..un ar tādu skatienu,ko vispār te ievilkāmies..

reiņuks

Esss pieder kāds cits restorāns Jelgavā?

pirms 19 dienām, 2017.07.03 07:35

Essš

Vai tad pilsētas elpu var saukt par restorānu??????

pirms 19 dienām, 2017.07.03 08:51

Kārlis

Tā jau ir, tos labākos vienmēr apskaudīs un nopels. Manuprāt vienīgais un vislabākais restorāns Jelgavā!

pirms 19 dienām, 2017.07.03 09:14

mmmmmm

un visnegaršīgākais,visdārgākais,visneaudzinātākasi personāls utt....kaut par ventilāciju būtu padomājuši un akustiku zālē....

pirms 19 dienām, 2017.07.03 09:37

reiņuks

Jau 4 reizes draugus no neJelgavas esmu vedis uz turieni. Atsauksmes labas, arī no manis. Vienu reizi oficiante vai pavārs sajauca ēdiena piedevas. Pofig. Sūdzību nav.

pirms 19 dienām, 2017.07.03 14:05

qwe

Uz rāviņa līkā gala!

pirms 19 dienām, 2017.07.03 16:34

SVINĒJU VĀRDA DIENU

Ceptai sviesta zivij bija neizcepusies,sasalis vidus.Pateicu viesmīlim,viesmīlis sazinājās ar pavāru un.....pavārs teica ,lai atnes to pusēsto gabalinu viņš izceps līdz galam!!!!!! Es šokā,likās nepieņemami...

pirms 19 dienām, 2017.07.03 17:24

Jelgavniece.

Zupa ar jūras veltēm- bija pilnīgi bez garšas,sajūta, ka ūdenī ieliktas nedaudz jūras velšu kokteiļa un uzvārīta. Nekādas garšvielas, pliekans ēdiens, gandrīz nebaudāms pa 5 euro- apmēram pus kausiņš zupas daudzums šķīvī . Maza porcija, bezgaršīga zupiņa bet cena gan kā restorānā. Fui, mani bērni pat šķidrumu nevarēja ieēst, izēda tikai tās dažas jūras veltes, kas peldēja duļķainajā šķidrumā. Nekādi zaļumiņi, jau izskats bija restorānam neatbilstošs. Nekad vairs uz šo "restorānu " neiešu. Arī apkalpošana bija neveikla un caurvējš pūta no visām pusēm.

pirms 13 dienām, 2017.07.09 13:33

Fu

Es ēdu grilētu lasi-pretīgi pārcepts vai drīzāk vairākkārt sildīts un sauss. Dārzeņi uzkodām tika atnesti uz gaļas dēlīša pamēģini kaut ko no tā ielikt šķīvī, nenometot uz galda.

pirms 18 dienām, 2017.07.03 21:40

Jelgavniece

Ar problēmām jau bija Lielajā ielā,bet kaut kā vēl tika galā.Pilsētas elpā neprofesionālisms un izglītības trūkums klaji redzams!

pirms 18 dienām, 2017.07.04 12:06

Jelgavniece

Ar problēmām jau bija Lielajā ielā,bet kaut kā vēl tika galā.Pilsētas elpā neprofesionālisms un izglītības trūkums klaji redzams!

pirms 18 dienām, 2017.07.04 12:06

reiņuks

Lielākā daļa negatīvo komentāru no viena avotiņa, strautiņa un adreses. Vai ne, Svinēju vārda dienu un jelgavniece?

pirms 18 dienām, 2017.07.04 12:25

Alma

NU ziniet katru ZABEGALOVKU -;ātro ieskriešanās ēdnīcu saukt par restorānu ir morālā pagrimuma pakāpe !!!!

pirms 17 dienām, 2017.07.04 20:14

Alma

Padomju laikos restorāns bija iestāde ,kurā varēja paēst luksus ēdienus ,servis apkalpošana ,dejas ,dzīva muzīka,(bez šaubām ,to laiku līmenī ),pie ieejas vienmēr bija rindas un tos apmeklēja tikai maksātspējīgie ),un bija liels gods pabūt restorānā -ar to lielījās ,bet ja tur rīkoja kāzas -tas jau mūsu skatā bija oligarhs !!!
Vai Jūs gribat kāzasMogdenaldā un ar to lepoties ???

pirms 17 dienām, 2017.07.04 20:26

zapists

Padomju laikos bieži plīsa prezervatīvi un lūk kur ir iznākums!

pirms 17 dienām, 2017.07.04 20:34

R....

Nenoniecināsim savu pilsētu!Ne vienmēr ir iespēja aizbraukt uz Rīgu.Esmu bijusi 1x,man patika. Nenoliedzu ka ir jāattīstās,jāpilnveidojas ,lai noturētos.Veiksmi un izdošanos arī citām ēstuvēm :).

pirms 17 dienām, 2017.07.04 21:04

kurzemniek

Es būt to bod bij. Gāj pa vien ar sav šņaucerien un ibitīt rāvu durv vaļ. Te kur še tur ne bij huitu džabs klāt. Nenocietos un dev pa ģīm ta ka šķīst. Šim bij vien māg gadījuse, te nu bij viss liel dūš. Ņēm sav šņaucerien un vagoj turpat uz viet. Man pateic lai beidz es ar tā dar. Es pis tas ņem, viss sanāc uz god.

pirms 17 dienām, 2017.07.05 09:57

Jampāzijs no Elejas

Gudrā teikto neviens neklausija un ēda sūdus gardu muti!

pirms 17 dienām, 2017.07.05 12:11

VT

Draugi esot bijuši 3x .... Vienu reizi paveicās ar pavāru un viesmīļiem, bet citas 2 reizes nē... Pats ar ģimeni esam tur bijuši vienu reizi - mums paveicās - viss bija labi un garšīgi!
P.S. Tas pats esot arī ''Istabā'' - cilvēki speciāli piezvanot, lai noskaidrotu kurš pavārs gatavo un tad zin - ir vērts iet vai nē.... Būs man ar jāsāk noskaidrot kurš pavārs un kā gatavo, lai zin kad iet un kad nē uz restorānu....

pirms 17 dienām, 2017.07.05 13:50

Sanny

Kā sauc pavāru, kurš Istabā labi gatavo? Es arī gribu zināt, kad iet un kad labāk nē.

pirms 17 dienām, 2017.07.05 16:33

Ledene

Par "Istabu" -pilnīgi piekrītu.Abi pavāri strādā kā diena pret nakti.(pie tā viena ēdiens nebaudāms un ilgi jāgaida)

pirms 14 dienām, 2017.07.08 18:14

VT

Ja nemaldos, ir Zane ... vai Ilze... kaut kas tāds... :)

pirms dienas, 2017.07.20 10:28

Jelgavnieks

Biju kādas 3 reizes. Kopumā ok, bet viesmīļiem jāpiestrāda pie apkalpošanas. Dažreiz nav laipni, vai nezin kas ir kas nav edienkartē. Nemāk piedāvāt!
Ēdiens viss bija garšīgs, man patika, gan zivs, gan gaļa. Nu cenas/izmēra attiecība, jā, tas gan no labākajiem.
Vai ir viņiem kads menedžeris, kas atbilst par produktu pasutījumiem un personālu? Vai īpašnieks grib vilkt visu pats? No ta arī iziet problēmas, kā viens pats visu pavilkt nevar, trūkst pieredzes/laika..

pirms 16 dienām, 2017.07.06 09:48

Jelgavnieks

Nu cenas/izmēra attiecība, jā, tas gan NAV no labākajiem.

pirms 10 dienām, 2017.07.12 11:35

,,,

sen še nav būts,bet izskatās,ka tautas degradācija iet dziļumā....

pirms 16 dienām, 2017.07.06 17:00

Ozolniece

Biju vienu reizi un laikam pati apzināti vairs uz turieni neiešu. Protams, ja kāds draugs tur rīkos ko, tad jau jā. Kas man nepatika - 1. oficiantei bija netīri mati, kas bija sasprastu saucamajā nekārtīgajā copē; piedodiet - tāda es staigāju mājās no rītiem, bet restorāns ar cenām oioioi, tomēr prasa savu lietišķo stilu. 2. mūs apsēdināja pie galdiņa, un vienīgais, kas man krita acīs ir tieši blakus uz stikla uzkakātais kaijas vai fig viņ kāda putna liels ****; man kaut kā liekas, ka ja sevi pozicionā kā krutu restorānu - tomēr tādu lietu vajag reizi stundā paskatīties un kādam ārā noslaucīt. 3. pasūtīju makaronus - paštaisītos - ko lai saka - par 9 euro mazs pikucis makaronu saldā krējuma mērcē, kurā iemests viens tomāts un pāris olbaltumvielas. Jutos nepaēdusi un sajūta tomēr palika - par ko tāda cena. Esmu bijusi daudzos restorānos - te - tiešām nekas garšas kārpiņai tāds. Vismaz tad porcija būtu lielāka. Kaut vai kā pāri esošajā Istabā, kur ir gan izvēle lielāka, gan cenas draudzīgākas, gan porcijas lielākas un garša - daudz labāka. Saldajā - vafeles ar iebiezināto pienu - garšīgi, bet par tādu cenu varētu arī kādus interesantākus saldos piedāvāt - nekā tas ko uz stūriem budkas taisa. 4. Ņemu Amerikano kafiju - dēļ izmēriem, bet atnesa mazā kruzīte, tādā pašā kā blakus sēdošajiem kafiju, pagaršojām - starpību nejutām. 5. Cits līdznācējs paņēma ingvera tēju - te jāsaka - restorāna atnes krūzē ar ūdeni iemestus ingvera gabalus. Būtu no Mekas pamācījušies - smuki kanniņā ar sietiņu sarīvēts ingvērs, klāt medus... Visā visumā kas patika - skaisti trauki, skaista vieta, interjers... Ir ko augt Pilsētas Elpai! Ir!

pirms 16 dienām, 2017.07.06 17:01

Anna

Ozolniecei vajadzētu piestrādāt pie vārdu pareizrakstības, pirms izteikt savu "konstruktīvo" kritiku.

pirms 9 dienām, 2017.07.12 20:04

Ozolniece

Anna, neesmu nedz žurnāliste, nedz grāmatu autore. Ja nevar sagremot kritiku, protams vajag atrast kur piesieties :D. Man nav jāpelna nauda ar pareizrakstību. Pilsētas Elpai gan ar savu apkalpošanu...

pirms 9 dienām, 2017.07.13 14:56

PīVī

Ārprātīgi traki. Jelgavā esmu pieradusi braukt tikai uz Meku. Ozolniekos, jāsaka gan...
Tobago agrāk patika. Istabā vairs ne tik.
Šokolādē arī kaut kā ne visai. Bet sen nav būts. Pie jaunajiem īpašniekiem noteikti nav.
Vienu brīdi Zemniekā arī ar pavāru švaki bija. Kā tagad - nav ne jausmas.
Žēl ka Stallis un Pernigele tik tālu no Jelgavas :)

pirms 15 dienām, 2017.07.07 18:36

VT

Kas ir Stallis un Pernigele.... un vai ir tālāk par Zoltneru? :)

pirms dienas, 2017.07.20 10:32

Pievieno komentāru