Sētnieki

Kas maksā algu sētniekiem? Nīp? No mūsu apsaimniekošanas naudas? Bija atnākusi setniece,vac parakstus par algas pielikumu30€, ja viņas pārziņā 5 mājas,tad kopā grib paaugstinat algu pa 150€, un ja savāc parakstus,man paceļas apsaimniekošanas maksa?!

acme

nu protams, ka paši maksā! Kā jūs domājat NIP ar labdarību nodarbojas? :))))

pirms mēneša, 2017.10.16 11:40

xxx-1

Manējā 5 no rīta šiverē visos gada laikos, un man nekad nebūtu žēl, ja 30 eur no visas mājas, viņai piemestu algai. Mums ir dzīks, un sētniece tiešām ļoti akurāta un teritoriju cenšas uzturēt kārtībā.

pirms mēneša, 2017.10.16 14:35

ievēroju :))

Sētnieki kāpņu telpas mazgā tik cik paredzēts noteikumos atbilstoši algu izmaksai. Nepateikšu cik bieži, bet speciāli parakstās, tāpat par zāles pļaušanu viss saskaņots. Bet mūsējā regulāri vēl bomžu mīzalus uzmazgā. Pa dienu sētniece samazgā, bet tajā pašā vakarā jau konfekšu papīriņi un saulespuķu sēklas uzrodas.

pirms mēneša, 2017.10.16 21:23

par taisnību

Ko sētniekiem piesienās? Ar šarlatānismu nenodarbojas kā citi, bet buršanās, zīlēšanas un manipulācijas vietā strādāā! Par to visu cieņu.

pirms mēneša, 2017.10.16 21:34

Sētnieks vajadzīgs tikai, lai misenes sakopj.
Saulespuķu sēklu atkritumus pašiem spļaudekļiem ir jāsavāc.
Arī koplietošanas telpas (trepes, pagrabs, u.c. ) sastāda dežurantu sarakstu un izslauka vai izmazgā.
Nauda iekrāsies remontiem un mājas uzlabošanai

pirms mēneša, 2017.10.17 08:27

par ekonomiju

Pilnīgi pareizs komentārs!!!

pirms 29 dienām, 2017.10.27 19:35

xxx-1

jā, piekrītu par saulespuķu sēklu atkritumiem, bet būsim reāli - kas viņus met uz zemes, neciena nevienu, kur nu vēl sevi... Koplietošanas telpas paši tīram pēc noteikta grafika, un dziks ikmēnesi rēķinā iekļauj uzkrājumu remontiem (paši sakrājam ēkas siltināšanas darbiem (ēkas gali jau nosiltināti) utt), un salīzinot ar citiem, par apkuri maksājam tik tiesam mazāk. Mums paveicies ļoti ar dzīka "vadoni" - cilvēks loģisks, ar saviem principiem, un visi kā cālīši zem lielās cāļu mammas..

pirms mēneša, 2017.10.18 18:50

Nu

Un ko dara ar tiem, kuri pasaka, ka nav laika slaucīt/mazgāt kāpņu telpu? Es, piemēram, labprātāk samaksāju pāris eiro nevis pēc/pirms darba skrienu mazgāt kāpņu telpu.

pirms 29 dienām, 2017.10.27 19:38

Pievieno komentāru