Velosipēdiste ietriecas gājējā un aizmūk

Vakar, 24, septembrī, ap 14.15 iepretim RAF Superneto iebraujtuvei, uz gājēju taciņas ( ne velosipēdistu celiņa, kur viņāi bija jāatrodas) man mugurā pielnā ātrumā ietriecās velosipēdiste , ģērbusies sarkanā džemperi, pusgariem blondiem matiem astē, velo sporta tipa, šķiet zils. Bija liecinieki , viens liecinieks bija ar mani. Velosipēdiste(?? jautājums, vai ši persona māk braukt, ir velo tiesības un zin kā lietot bremzes un acis??) vainoja sievieti stāvoklī ,kas stāvēja uz gājēju celiņa un dabojās ar citu sievieti pie bērnu ratiņiem (krivvalodigās). Kaut ko tur nomurgoja,ka citi vainīgi un aizbrauca gar Pēŗnavas veikalu 6 vidusskolas virzienā, aizmuka tā teikt, jo par šādu rīcību var arī atsēdē† vismaz piecas dienas un smaksāt par medicīnas izdevumie. Mugura zila, sāp, grūtības strādāt , sēdēt un gulēt. Iespējams trauma ir nopietna. Ne vārda no velosipēdistes par to kā es jūtos, vai man ir nepieciešama palīdzība.. it kā izmeta atvainošanās. Vnk uzmanieties no šīš būtnes Raf rajonā, un ga jau karma parūpēsies par pārējo..Ps pate esmu gan velosipēdiste, gan autobraucēja, pārvietojoties izmantoju acis un bremzes un galvenais - cilvēcību...

Liecinieki

Vispar jau būtu labi,ja liecinieki atsauktos. Varbūt ir kameras tajā vietā?

pirms 2 mēnešiem, 2017.09.25 23:15

...

Dodies uz slimnīcu - reģistrē kādi tev tie miesas bojājumi, dodies uz policiju - raksti iesniegumu.Vai labāk vispirms uz policiju.Jelgavā kameru daudz - ja kāds policijā gribēs sameklēt, vismaz bildi velosipēdistes atradīs.....

pirms 2 mēnešiem, 2017.09.26 10:15

Džambo

Kas tad ir "gājēju taciņa" vai tā taciņa, kas iemīta zālājā? Varbūt arī jums vajadzēja atrasties uz gājēju celiņa, nevis uz "velosipēdistu taciņas"?!
Vai tēmas mērķis ir likt uzmanīties no visām velosipēdistēm ar blondiem pusgariem matiem?

pirms 2 mēnešiem, 2017.09.26 10:59

Spodrīte

Turi muti,smerdeli.

pirms mēneša, 2017.09.26 17:55

.

obligāti iesniegums policijā, gan jau kur ir kameras, varbūt sāks pievērst uzmanību velosipēdistu patvaļai pilsētā, nevis demonstatīvi pagriezt galvu uz otru pusi, kad velosipēdists aizbrauc pie sarkanā, kā tas Jelgavā redzēts.

pirms mēneša, 2017.09.26 19:01

Lg

Vispār traki...
Vairs nav droši iet ar bērniem pa trotuāru vai vienam pašam....
riteņbraucēji agresīvi,tāda sajūta ka ceļš pieder tikai viņiem...seviišķi jaunatnei...
riteņbraucēju ceļiņi ir šauri ,,,,nav līdz galam viss pārdomāts...

pirms mēneša, 2017.09.27 21:27

Jozziks

Esmu riteņbraucēja. Ja tuvumā ir bērni, cenšos braukt divtik modri vai pat nokāpju no riteņa. Jo ar bērniem neko nevar zināt. Un esmu novērojusi, ka viena daļa ir pārgalvīgi braucēji-viņi vienkārši lido, un ir vienalga-vai kāds iet, brauc vai stāv. Pat luksofora sarkanā gaisma nav šķērslis, visatļautība.
Iesaku vērsties mediestādē, policijā. Gan jau visā rajonā ir kāda novērošanas sistēma un iespējams vainīgā ir piefiksēta

pirms mēneša, 2017.09.28 09:09

Pievieno komentāru