Zelta Vērdiņš IKI 1.stāvā

Kādas atsauksmes par šo veikalu, kāda preču kvalitāte un apkalpošanas līmenis? Vai atgriež naudu, ja pircējs vēlās atgriezt preci? Noskatījos zābākus ar baigo atlaidi, bet kaut kā bail pirkt, nezinot par kvalitāti pilnīgi neko.

Spodrīte

Ja pērc lētu štruntu tad noteikti saglabā čeku,tas labi palīdz cīņā ar pārdevēju.

pirms 2 gadiem, 2015.02.13 16:12

barts simpsons

nopērc zābakus un varēsi būt pirmais, kas sniedz atsauksmes. Ja nu vienīgi veikala īpašnieks pamana šo un uzraksta pats.

pirms 2 gadiem, 2015.02.13 18:20

zelta laime

straadaat es tiesaam tur nevienam neiesaku - sulbaa Anitra visus ed nost, bet veikala vaditajs Konstantins ka paajolinjs, nevar atrisinaat nevienu problemu. Maksaa maz, tik cakaree!

pirms 2 gadiem, 2015.02.13 21:02

zela mute

Pēc visa spriežot Anitra ir viena rijelīga būtne, Konstantīns visu dzīvi risina vienu problēmu, interesanti kā tu tik ideāla būtne nepārņēmi vadību!

pirms 2 gadiem, 2015.02.14 11:18

to zela mute

es pastrādā, tad zināsi, laikam esi tā pati A?

pirms 2 gadiem, 2015.02.16 12:46

Aija

pati ari neko labu par to vaditaju dzirdejusi neesmu. pedeja laika loti biezi redzu sludinajumu ka vajag cilveku.

pirms 2 gadiem, 2015.02.17 15:15

zieds

tur tiešām bieži meklē, jo nevar sastrādāties ar to vadītāju, indīgā, skaudīga čūska! Ceru, ka Konstantins izlasīs šo!

pirms 2 gadiem, 2015.02.17 16:20

zhubite

Es pieteicos uz vakanci.atnacu uz parrunam.si vaditaja,cik noprotu- uzdeva man diezgan bezjedzigus jautajumus no serijas- kapec jus pieteicaties uz so vakanci ..utt. Likas diezgan neadekvata.briziem itka uzkaras.bija tik satraukusies ka pat rokas triceja un piere svida. Teica pazvanis .ta ari nepazvanija,nu i paldies dievam.

pirms 2 gadiem, 2015.02.17 16:01

ghytx

Noteikti nepazvanīja, jo neaptēsta esi.Pat garumzīmes salikt neproti)))

pirms 2 gadiem, 2015.02.17 16:17

skolotajs

To /ghytx/ - te ev nav biblioteka, vai valodas centrs.
Pats savu niku izvēlies latviskaku, pirms lien citus macit. dalbajobs ***eva.

pirms 2 gadiem, 2015.02.17 16:30

skolnieks

Tu tak ir ar skābu gurķi taisīts un pie tam vēl laikam algas dienā!

pirms 2 gadiem, 2015.02.17 18:27

skolotājs

sēdies sīkais - divi.
un vecākus uz skolu

pirms 2 gadiem, 2015.02.23 16:04

комарик

Закупаюсь постоянно.девченки там приветлевые вроде бы.летом однажды конечно довелось спектакль посмотреть.но вроде ничего смертельного.у всех свои проблемы и все мы люди. Но не приятно конечно.

pirms 2 gadiem, 2015.02.17 17:16

Laba redze

neviens te nerunā par visām meitenēm, bet cik es sapratu, par vienu, konkrēti par vadītāju! Meiteinēm nav ne vainas!

pirms 2 gadiem, 2015.02.18 09:02

varninja

Man gandriz tada pati pieredze ka zhubitei.saka stastit ka kolektiva esot viena kuru vinja grib atlaist jo nestrada un uzvedas slikti.

pirms 2 gadiem, 2015.02.17 18:34

...

bet pati viņā strādā))) smieklīgi, ļoti daudz zinu par šo kantorīti!

pirms 2 gadiem, 2015.02.18 09:04

zilite

Esmu izgajusi cauri tam zurku burim! Parasti esmu pretimnakosa un atverta visa veida cilvekiem, jo tas tac logiski, ka visi nevar but jauki un normali cilveki! BET esot saja veikala tas bija pilnigs iznemums, ja nav cilvekam dotas smnadzenes savos 30 gados tad nav, tikai skumji noskatities, ka ir cilveki, kuri tam uztic naudu un atbildibu un tic visam berna pasacinam, kas tiek karinatas uz ausim katra konflikta situacija! SKumji un skumja situacija saja veikala, kamer neatradis dadzi un ta sakni un to neizraus tikmer nebus ne normala kolektiva, ne normala apkalposana!

Vispar jau diskusija bija par preci! Nu jaa, tu perc tur tiru kinu! Ka jau visur vari iegrabties, bet vari ari nopirkt lietas, kas kalpos ilgi, jo ilgi! Laimes spele, ka jau visos veikalos! Ar nesanu atpakal- neaizrauties ar to un padomat, kura veikala tu to esi pircis un, ka cena noteikt +/- atbilst kvalitatei! Ta ka neiesaku, sevi pazemot un nest vel letu preci atpakal un censties dabut tas kapeikas atpakal, nav jau tas nekads prestizais veikals, kur tada veida rupejas par klienta velmem! Tas ir kaut kur starp tirgu un pilsetas pasazu!

pirms 2 gadiem, 2015.02.18 12:59

?

Ja jau esi izgājusi cauri, vai darīji kaut ko lietas labā? Vajadzēja stučīt..

pirms 2 gadiem, 2015.02.19 08:52

brīnums

piekritam tev.

pirms 20 dienām, 2017.11.03 14:07

zilite

kada jega stucit, ja tas viss pa vienu ausi ieksa pa otru ara, pie tam, kam man savus nervus atdod censoties skaidroties ar cilvekiem, kam smadzenes cala lieluma! Pie tam, zinu, ka pec manas aiziesanas vel neilgi pec tam tika runats par veciem konfliktiem un starpgadijumiem un pat pieminets mans vards, tik skumji....labak vienreiz butu prieksnieciba paskatijusies, kas notiek pasa degunprieksa nevis centusies velt vainu uz cilvekiem, kuri tiri vienkarsi naca uz darbu un pelnija naudu un viss, bet nee, so veikalu vajadzeja nosaukt INTRIGA, jo pat tad ja nekas nenotika vienmer atradas KADA, kas varda tiesakaja nozima musu parverta par ziloni 5 sekundes!

pirms 2 gadiem, 2015.02.19 13:17

baiba forsa :)

atzistu viss tiesaka nozime.

pirms 20 dienām, 2017.11.03 14:06

baiba forsa :)

labdien gribeju jums ,pateikt ka saja veikala, nav ieteicams pirkt apavus, pat menesi nekalpo.ka jau kina.

pirms 30 dienām, 2017.10.25 09:02

:)

"Vai tiešām veikalu pārdevēji, vadītāji
vai kādas vēl atbildīgās personas veikalos, uzskata, ka tā ir normāla prakse - panēsāt apģērbu un
atlikt atpakaļ kā jaunu?

pirms 30 dienām, 2017.10.25 09:22

клиент

Я хочу золотая изношенная плохая услуга.Я бы хотел поменять обувь,на что криком ,что мы ничего не меняем и не должны ходить по лузам. не наша проблема.Я даже не могу сказать вам,как это было оскорблено.Продавцы должны быть выброшены с работы.после этого обращаться к клиенту,не ходите в их магазин не только я но есть и другие.

pirms 29 dienām, 2017.10.25 13:51

brīnums

Izlasīju gan latviski, gan krieviski: tādu vārdu locījumus nebiju vēl sastapusi( nav runa par drukas kļūdām).Patiess brīnums, vai tas ir google translate?

pirms 27 dienām, 2017.10.27 20:51

Pievieno komentāru