Dzīvokļu izīrēšana

Vai ir iespējams Jelgavā izīrēt dzīvokli pieklājīgai ģimenei? Gribētos zināt ,cik tas varētu maksāt? Kādas tagad cenas?

Izīrēt jau var , bet maksa ir atkarīga no tā ,kur dzīvoklis atrodas un un kādā stāvoklī tas ir....Vēl skatās, vai ar mēbelēm , vai bez tām....un cik lieli ir komunālie maksājumi....

pirms 9 gadiem, 2008.10.11 15:24

Ilzite

kapec Jelgava tiesi gribat?ja pamekle tad riga var atrast pa analogu cenu-un ja vel strada riga-tad cela izdevumi....
Mes irejam 5 gadus,un 4 dazadus dzivoklus,paslaik centra 3istabu ar kosmetisko remontu pa 100Ls,ieprieks pernavas iela irejam 3 istabu-pa 120 ar visam mebelem un remontu...cenas jau dzivokliem ir loti nokritusas,un neviens jau neires pa 150+komunali 100....tad jau ja gimene sanem 500,puse aiziet uz dzivosanu-tad tikpatlabi var dzivot Latgale,un iret pa 30Ls 2istabu,un sanmet 300Ls+tur viss letaks(radinieki dzivo)
bet ja gimene sanem ap 700Ls,tad tikpat labi var kreditu nemt dzivoklim...un iret nau jegas vispar...

pirms 9 gadiem, 2008.10.12 20:43

Laikam neesi izlasījusi rakstu.... es gribu ĪZĪRĒT nevis ĪRĒT dzīvikli....

pirms 9 gadiem, 2008.10.12 22:26

bet ir tikai viena problēma tos kredītus vairs nav tik viegli dabūt,tad atliek tik īrēt.Īres maksa atkarīga no paša saimnieka cik viņš grib nopelnīt,kas viņam ir galvenais nauda vai ka dzīvoklis tiek pieskatīts un nomaksāti komunālie,tagad cenas jau briesmīgas cilvēki jau skatās pēc iespējas lētāk un ja ir iespēja tad lielāku platību(ja var atļauties)ir tomēr liela atšķirība ja 1 ist dz izīrē pa 150-180 Ls + komunālie vai 3 ist dz pa 100+ komun,protams cilvēks ja ir ģimene izvēlēsies lielāku platību un lētāku,nu šis jautājums ir ilgi diskutējams,varu teikt tik vienu ja grib ātri izīrēt tad cena jāprasa saprāta robežās,bet ja nav steidzīgi tad var gaidīt mēnešiem kamēr kāds vēlēsies īrārt par lielu naudu,tasa katram saimniekam jāskatās individuāli.

pirms 9 gadiem, 2008.10.13 08:15

īrnieks?

es labprāt Jelgavā īrētu dzīvokli bez mēbelēm...
patreiz Rīgā 2-istabu mēbelēts (ne pašā centrā)dzīvoklis man izmaksā Ls 180 + kom.

pirms 9 gadiem, 2008.10.13 10:21

skumji

mes-pieklajiga gimene irejam 3ist. dzivokli par 150ls plus kom., panemam vel apaksirnieku, jo vieni pasi vienkarsi nespetu samaksat lielo summu. sobrid nav atskiribas vai mes irejam 2ist. vai 3ist. dzivokli, musu gadijuma izdevigak iret 3ist. jo varam vel kadu panemt lai palidz visu nomaksat....

pirms 9 gadiem, 2008.10.13 10:26

ignore all

Bet cik tad Jūs gribat, lai īre maksā? Ls 50 par 3-istabu dzīvokli un vēlams pēc eiroremonta? Nolaidieties uz zemes!!!Ls 150 par 3-istabu dzīvokli ir sviestmaize!
Un tai gudrajai, kura par Ls 500 uz gjimeni varot kredītu panjemt- pasaki kurā bankā? Mana ģimene kopā pelna biku pāri Ls1000 mēnesī, bet kredītu kā nedod, tā nedod!

pirms 9 gadiem, 2008.10.13 11:35

es tev pilņībā piekrītu ka nevar dabūt tos kredītus dzīvoklim,es pati kopš jūnija meiģināju dabūt kredītu esu izstaigājusi visas bankas un nekā lai es dabūtu kredītu man uz ģimeni jābūt ienākumiem ganrīz uz 2000,bet kur tad tagad var nopelnīt tādu naudu,tas jau nekas ka mēs varam atļauties kredītu,labāk jau es maksāju par savu īpašumu nevis īrēju,bet bankai jau tas neinteresē,nu par šo tēmu varam runāt un runāt,bet kāda jēga

pirms 9 gadiem, 2008.10.13 21:02

tārps

Interesanti te runājat, tikai tie cipari kaut kādi, ne tādi te šiverē. 100 - 150 LVL par 3istabu dzīvokli Jelgavas centrā? Visus īrniekus un izīrētājus, ko zinu, par dzīvokli maksā vismaz 180 par 2istabu + komunālie un 220 par 3istabu + komunālie, un tas nav Jelgavas centrā, bet gan RAF un Satiksmes iela. Centrā cenas nedaudz augstākas.

Par Rīgu ir tā, ka ne pārāk labā rajonā 200 LVL + komunālie par 3istabu var atrast.

Jums tās cenas vai nu pa draugam iedotas vai cilvēki neapzinās tirgus situāciju un jums paveicies.

Nesen paziņa ielika sludinājumu, ka Rīgā netālu no Dominas izīrē 2istabu dzīvokli par 220 LVL + komunālie, ar visām mēbelēm, tad viņam sākās jau vairāksolīšana pa telefonu, beigās atdeva īrniekiem par 280 LVL + komunālie.

pirms 9 gadiem, 2008.10.13 21:53

Julija333

nu kur tad tu ravi tadus ciparus...vai tad vispar kads irees par 220 3istabu dzivokli+150Komunalie uc.

taas ir baumas-kuri dazi grib nopelnit uz it kaa lielajam ires cenam-patiesiba ja cena parsniedz 3istabu dzivoklim 120Ls,tad tam jabut ar iebuvejamam mebelem,eiroremontu,un mebeletam.

pati stradaju par makleri pedejos 4 gadus,un reali zinu ko runaju-
un ires cenas pedeja laika looti kriit-
ja mes atceramies pirms 4 gadiem 3 istabu dzivoklis maksaja 12 000,un izireja pa 80Ls
tad pec gada bus kaut kas lidzigs...diemzel tas netiek parak prezentets,lai galigi nekustama ipasuma tirgus nesabruktu...

pirms 9 gadiem, 2008.10.14 01:58

klauns

Un,kur dabūt tik lētus dzīvokļus?Paskaties kaut vai ss .lv kādas ir cenas.Pa tādām arī cilvēki īrē, nevis 3 istabu ar eiro remontu pa 120ls!

pirms 9 gadiem, 2008.10.14 07:57

skumji

biškiņ jocīgs esi, laikam jau nav tev nācies nevienam izīrēt dzīvokli. tie kas izīrē par 200 ls + kom. ņemās ar tiem īrniekiem - parādniekiem. mēnešus trīs padzīvo un sāk nemaksāt... nav ko brīnīteis ka bankas nedod kredītus. pamēģiniet īrēt. itkā jūs neīrējot to naudu iekrātu pie šī brīža situācijas valstī!

pirms 9 gadiem, 2008.10.14 08:33

ignore all

SKUMJI- muljkjības! Es īreju jaau vairāk kā gadu superīgu 2-istabu dzīvokli par Ls 280, un zinu, ka kkad to arī nopirxu! Muusu maajaa visi taa dara un nevajag te bljaustiities, ka iirnieki nemaksaa! Tie, kas ir apnjeemushies maksaat, ar to reekjinaas!Nemels niekus!

pirms 9 gadiem, 2008.10.14 11:25

ignore all

SKUMJI- muljkjības! Es īreju jaau vairāk kā gadu superīgu 2-istabu dzīvokli par Ls 280, un zinu, ka kkad to arī nopirxu! Muusu maajaa visi taa dara un nevajag te bljaustiities, ka iirnieki nemaksaa! Tie, kas ir apnjeemushies maksaat, ar to reekjinaas!Nemels niekus!

pirms 9 gadiem, 2008.10.14 11:25

Mis Inga

Tas cenas nudien krit! Besi ari tas ka tie saimnieki nesaprot ka pat izirejot pa 180Ls menesi nevar tak samaksat normalam cilvekam tos pasus komunalos, tapec ari krajas tie paradi un biezi vien redzu sludinajumos tos pasus dzivoklisus, kuri izire jau kadu menesi ja ne vairak!Reali tev japelna vismaz pari 500Ls menesi, ja gribas gzivot ka cilvekam, un tapat sanak nauda tikai izdzivosanai, jo vairak aiziet dzivokla nomaksai!!!!

Ta ir realitate!

pirms 9 gadiem, 2008.10.14 12:34

dzivokla saimnieks

es ari kadreiz sav 3-istabu dzivokli Pasta iela meginaju iziret pa 180-bet ko dabuju pretim-2 menesus meginaju izireet-lidz ar to pats maksaju rekinus komunalos.tad izireju pa 180Ls-dabuju labus cilvekus-kuri beigas man sabojaja skaititajus udens,un pat elektribas skaititajus sabojaja-un kaut ari nemu 1 menesi pa virsu,tapat pec 2 menesiem vini man paateica ka iet prom un pedejo menesi nemaksas neko-un izdzit nevaru(pec likuma) bijus piests maksat gan par sabojatajiem skaititajiem,gan pedejos komunalos,gan veikt jaunu kosmetisko remontu-tagad izireju pa 120Ls,cilvekiem kopa sanak ap 200Ls(kopa ar komunalajiem)-bet cena ir loti normala lai viniem nebutu jakrapjas,jaboja skaititajus utml...un nevelos nopelniit uz citu nelaimes-kur cilveki tapat ne jau no laba prata ire dzivokli-un nabagam atnemt pedejo par dzivosanu ari netaisos-jo bagataks nekluusu...

pirms 9 gadiem, 2008.10.14 20:03

monarch

Vai tad par īres līgumiem neesi neko dzirdeejis? Ja pasham nepieteiek praatinja sastaadiit, aizej pie jurista.Samaxaa Ls 25 un dziivo svilpodams! Nebuus jaaraud, ka skaitiitaaji sabendeeti! Bet nu taa neizdariiba...un atkal citi vainiigi!

pirms 9 gadiem, 2008.10.15 09:47

skumji

lūk reāla situācija! beidzot, kāds var patiesību pateikt! cienu Jūs par tādu atteismi pret izīrētājiem. Bet izīrēt bez līguma, gan nevajadzētu!

pirms 9 gadiem, 2008.10.15 10:12

skumji

re cik tu turīgs, laikam liela alga ja vari par svešu īpašumu atdot tādu naudu! interesanti kāpēc tad tev nedot kredītu to nopirkt. Ļoti aizdomīgi!

pirms 9 gadiem, 2008.10.15 10:13

ignore all

To SKUMJI-Jaa, tipiskaa latvieshu cilveecinju domaashana- laikam kaadu apzog! Izlasi kaartiigaak ieprieksh raxtiito- es par iiri maxaaju, jo man kaa iirniekam peec noteikta laika buus pirmpirkuma tiesiibas! Un krediitu nedod, jo sisteema klibo!

pirms 9 gadiem, 2008.10.15 12:50

Pievieno komentāru