Ilva Koškina

Kā skatāties uz to, ka pie Ilvas Koškinas nākamgad par vizīti būs jāmaksā 15 Ls?

Formulē tekstu!

ne es zinu kas ta Koskina , ne es vinai grasos maksat 15

pirms 9 gadiem, 2008.12.25 17:35

Koskins

tas ir par stundu seksa vai??????a katra trešā stunda ir par velti????

pirms 9 gadiem, 2008.12.25 18:09

zinātājs

Arī pie speciālistiem ejot likums nosaka ka privātarsta pacientam jāiet par maksu tāpat arī izmeklējumi viņas pacientiem ir par maksu

pirms 9 gadiem, 2008.12.25 18:32

Mhm

Ls 15 bez PVN ? Pieskaiti klaat zaales, maajas viziites. Tad atradiis 101 kaiti un atkal Ls15 ...

pirms 9 gadiem, 2008.12.25 19:02

Kam tad polises domātas???? Nebūs tad tālākās izmeklēšanas par samaksu....Samaksāsi tikai par speciālista konsultāciju 15.00 Ls un arī par zālēm...

pirms 9 gadiem, 2008.12.25 20:00

Ha

Uz tādiem kā Koškins nav nozīmes apvainoties,ne šī vienīgā kam seksuālas dabas pakalpojumus pielicis,tā tik tās baumas rodas.:)))) Bet katrs noraizējies par to kas tam pietrūkst.

pirms 9 gadiem, 2008.12.25 23:58

koskins

uzdevu jautājumus, a tu -aborta palieka-apsaukājies!

pirms 9 gadiem, 2008.12.26 00:56

???

Nu ziniet.Es ar nesapratu,kas tā Koskina par pacientu specu,ka kāsīs 15 Ls.Vai ginekoloģe,seksoloģe,uroloģe,kardioloģe vai izslavētā ģimenes ārste...kā te cenšas ar rupjībām kāds daunis paskaidrot.
Neba jau visi jelgavnieki dodas pie kādas tur Koskinas.
Tāpēc,ja ko vēlas uzzināt,jautājums ir jānoformulē saprotami.

pirms 9 gadiem, 2008.12.26 09:59

paciente

Ļoti atvainojos par neprecīzi noformulēto jautājumu, nedomāju, ka diskusijā iesaistīsies cilvēki, kuri vispār nezin, par ko ir runa un izteiks te dažādus apvainojumus. Tātad - man un maniem 2 bērniem ģimenes ārste ir Dr.Koškina. Nesen uzzināju, ka viņa no nākamā gada 1.janvāra neslēgs līgumu ar valsti. Par vizīti 50 santīmu vietā būs jāmaksā 15 Ls! Esmu šokā! Viņai ir ap 2000 pacientu - domāju, ka kāds no viņiem gan jau lasīs šo diskusiju. Lūdzu mīļie Koškinas pacienti - jūsu domas?

pirms 9 gadiem, 2008.12.26 12:02

ātrvārāmais katls

uzvārīsies riktīgi - 2000 x 15 lati.....slimojiet biežāk - ar sifilisu, gonoreju, mērli, hemoroju -

pirms 9 gadiem, 2008.12.26 12:47

Buus jau labi

uzvārīsies riktīgi - 2000 x 15 lati.. x 2 vai 3 gada laikaa

Varbuut dakterei lielas krediitsaistiibas un nekas cits neatliek kaa paaugstinaat maksu. Nav jau vieniigaa aarste.

pirms 9 gadiem, 2008.12.26 13:26

rrrrr

Es arii esmu Dr. Koskinas paciente, bet saprotu arii dakteri, jo valsts arii vinjus cakare ka var! Un lai vinjai ar valsti nebuutu probleemas vinja vnk ar valsti vairs nesleedz liigumu. Bet neviens jau neliek palikt pie dakteres, var tacu izveleties citu gimenes arstu! Nu kam ir polise vai iespeja iegataties to, tad tam probllemu nav! UN es uzskatu ka daktere tiesam ir loti zinosa un profesionaala un tapec ari labie arsti ar valsti vairs nenemas un jelgava zinu daudzus arstus kas nakosgada nesledz ligumus ar valsti.

pirms 9 gadiem, 2008.12.26 14:19

apostils

Nu bļāviens.
Latvieši, Jūs tiešām esat pati stulbākā tauta pasaulē.
Reņģu rijēji pie baltijas jūras!!!!!
Utainie tūdaliņi.
Nabagmājas zosis!!!!!
Sīkpirži!!!!!
Jūs muļķus var ar maizi nebarot - iedod tikai internetā pagānīties.
Viens par otru gudrāks un garā nabagāks.
Arī es esmu Ilvas Koškinas pacients - un turpināšu tāds būt.
Viņas lēmumu es pilnībā apsveicu.
Nevienam nav spiesta lieta vilkt savu pakaļu pie Koškinas. Viņa tiešām nav vienīgā ģimenes ārste Jelgavā, tā kā plikadīdas tiek aicinātas vilkt savās slimās pakaļas citur.
Būs svaigāks gaiss.
Citādi, kā ej pie viņas, tā pilns koridors ar stenošām vecenēm un perdošiem večiem.
Nu ir cerība, ka nebūs jāstāv rindā.
To vai cienījamā daktere Koškina varēs izdzīvot, kā maksas ārsts, rādīs laiks, taču man liekas, ka zaudēt viņa noteikti neko nezaudēs.

Tikai latvietis var gānīties, nezinot par ko, galvenais pagānīties.
Tikai latvietim liekas, ka viņam viss, ieskaitot ārstu, pienākas bez maksas. Aizmirstiet plikadīdas.
Par visu šai pasaulē ir jāmaksā.
Pērciet polises - būs atrisinājums.
Es Vācijai cari braucot ceļojumā apsvilināju roku tā ka bija jādodas pie ārsta, pārsiet, zāles utt.
Es samaksāju 750 Eiro, pēc rēķina.
Tā kā pirms vankšķiet, padomājiet.

pirms 9 gadiem, 2008.12.26 16:07

Kaķis

Tā vien šķiet, ka apsvilinot roku, arī galvu esi satraumējis...redzi, tev, kā reizi, varētu piemērot slaveno teicienu: cita acī skabargu redz, savā baļķēnu neievēro...paraugi, kā pats uz saviem tautiešim gānies. Fui!

pirms 9 gadiem, 2008.12.26 16:24

apostils

neesmu lābusam nekāds tautietis......
es tev iesaku paraudzīties jebkurā forumā, un tu sapratīsi, ka man ir taisnība par latviešiem.
tikai latvietis gānās, nezinot par ko.

pirms 9 gadiem, 2008.12.26 16:32

Sauļe

mīlīši, bet arī pārejie ģimenes ārsti slēdz līgumu vien līdz martam un, ja valsts nemainīs apmaksas kātību, tad pie VISIEM ģimenes ārstiem būs šāda samaksa!

pirms 9 gadiem, 2008.12.26 17:15

Greex

Apostil, un tu nekad nebuusi perdoshs veciitis? Jeb tu plaano ap 60-65 gadiem njemt un pashlikvideeties?

pirms 9 gadiem, 2008.12.26 17:40

Līdzjūtība

Zināmā mērā piekrītu...tajā...par gānīšanos internetā...nezinu gan vai tas tikai latviešiem raksturīgs vai arī citām tautām...sava ziņā arī apostils ir Latvietis un gānās tāpat kā visi! Skaties jebkurā lapā, par jebkuru tēmu, visi ir pārgudri, visur tik ķengā un žulti gāž, nezinot lietas...nav nekā svēta...

Priecīgus visiem svētkus un saglabājiet cilvēcību arī grūtos brīžos!

pirms 9 gadiem, 2008.12.26 18:29

Pievieno komentāru