Kā atbrīvoties no kārpas?!

Sveiki,lūdzu,iesakiet,kā atbrīvoties no ļoti sāpīgas kārpas uz pēdas. Pie kā doties - kosmetologa,dermatologa vai pie kāda cita speciālista? Cik tas varētu izmaksāt?
Paldies

x

Paldies, bet vai tad Salipod nav pret varžacīm?

pirms 4 gadiem, 2013.03.05 09:58

zinu

Apmeklē podologu - pēdu aprūpes speciālistu. Zinu, ka vecajā slimnīcas ēkā strādā laba speciāliste. Gan jau vēl kaut kur arī ir.

pirms 4 gadiem, 2013.03.05 10:14

x

Biju janvārī beidzot aizgājusi (kārpa uzmetās jau oktobrī) uz ārstniecisko pedikīru (tas laikam tas pats podologs vien ir), tur man sākumā teica,ka tā ir varžacs un jānākot vēlreiz pēc nedēļas.Kad aizgāju pēc nedēļas,tur bija cits speciālists un ar izbrīnu saka,ka tā man esot kārpa,nevis varžacs. Kad jautāju, vai viņi var man to likvidēt, tik plātīja rokas un ieteica cīnīties ar "tautas metodēm",tā nu es mokos jau no oktobra :(

pirms 4 gadiem, 2013.03.05 10:33

Googles

Man palīdzēja kaut kur Krievijā vai Ukrainā ražots līdzeklis pudelītē ar stutenēm un amonjaku. Noņem ātri! Vajag jautāt aptiekā.

pirms 4 gadiem, 2013.03.05 11:08

labietis gaismnesis krustnesis mi8

Ja kārpa neliela un jauna, tad aptiekā ir ziežamie līdzekļi. Ja ar raga slāni jau, tad piesaldēšana Zemgales veselības centrā. Lielākām kārpām jātaisa 2 reizes. Ir biku sāpīgi un pēda būs grūtāk lietojama kādu laiku.
P.S. Parasti, ja kārpas pašas nepazūd, tad tas norāda uz vāju imunitāti (piem., sēnīšu slimības novājinājušas vai tml.)

pirms 4 gadiem, 2013.03.05 11:10

x

Man ir veselas divas tādas pudelītes, bet nekā nelīdz :(

pirms 4 gadiem, 2013.03.05 11:16

x

Kā pieteikties uz to piesaldēšanu? Pie kāda speciālista? Un cik maksā?
Kā ir ar tiem aptiekā nopērkamajiem piesaldēšanas līdzekļiem,laikam Wartner saucās?

pirms 4 gadiem, 2013.03.05 11:17

Pamaeklē aptiekā - "Super čistotel". Iedarbīgs līdzeklis! Tikai uzmanīgi jālieto uz pašas kārpas, lai negūst veselās ādas savainojumu!

pirms 4 gadiem, 2013.03.05 11:18

ups

Uz šķīvja sadedzini avīzes strēmeli, izveidosies sodrēji. Pasmērē kādu nedēļu un kārpa noies. Es arī nevārēju tik vaļā no kārpas, jo izauga no jauna, bet smērējot ar šiem sodrējiem pārgāja. Es neticēju ka palīdzēs, biju dažādas smēres izmēģinājis, bez rezultātiem.

pirms 4 gadiem, 2013.03.05 11:42

Teamo

Es tiku no kārpas vaļā kādas pāris reizes dienā ieziedu ar struteņu oranžo piensulu.Strutenēm šī sula ir gan saknēs,gan lapās.Pagāja kāda nedēļa vai nedaudz vairāk un kārpas vieta pat nav redzama.

pirms 4 gadiem, 2013.03.05 17:58

es tā

Vakaros paberzēju ar balto krītu....un pat nemanīju kā tā kārpa pazuda!
Arī struteņu sula ir laba!

pirms 4 gadiem, 2013.03.05 20:00

membrāns

tumšā naktī,kapos,pie lielā krusta izmauc 0,7litri šnabja,Pagaidi pusstundu,tad sāc dziedāt un dancot,drīz atbrauks "draugi" un savāks.

pirms 4 gadiem, 2013.03.05 20:51

Maskejos

Man reiz bija problema. Uzmetas vairakas karpas uz romas. No sakuma bija viena bet pectam saka paradities vel. Vienigais veids ka tiku vala bija - ar skeritem apgriezu adu apkart galvenajai (pirmajai) tik talu lidz var ar otras rokas pirkstiem sakert. Un pectam ar lielam mokam un sapem izravu. Protams, asinoja ka traka un sapeja uz nebedu. Bet kad izravu vairs nekad nav bijusas problemas ar karpam. Lidz tam laiku pa laikam metas.

pirms 4 gadiem, 2013.03.06 16:40

actiņa

Nekādā gadījumā nedrīks iemaisīties pašiem -jābrauc uz Gaiļezera onkanodaļu -tur feini piededzina un ņem analīzi.Jelgavā-ļoti sāpīgi to dara ķirurgi(arī analīzei sūta izrauto)=ļoti psiholoģiski ir gaidīt atbildi....

pirms 4 gadiem, 2013.03.06 18:06

Kaut kāds murgs še sarakstīts! Kurš dumiķis rauj ārā kārpas ! Tās var piesaldēt ( procedūra jāveic 2x), aptiekās nopērkami iedarbīgi līdzekļi....vēl arī kosmētiskajā kabinetā palīdzēs ( arī piesaldēs)....
Un jāatceras - kārpu problēma ir LIPĪGA problēma!

pirms 4 gadiem, 2013.03.07 08:25

actiņa

Nu tev nu gan nav nekādas mediciniskās saprašanas-patstāvīgi nedrīks pat pakasīt kur nu vēl uzticēt nemedeķim kosmētikas kabinetos-nu ,bet ja gribi dabūt vēzi-(sarkomatokozu)-uz priekšu !!!

pirms 4 gadiem, 2013.03.07 12:28

x

paldies visiem par ieteikumiem. Esmu pieteikusies pie dermatologa veselības centrā uz piesaldēšanu nākamnedēļ, tad redzēs kā man tur ies! Ļoti ceru atbrīvoties no tās sāpošās kārpas!

pirms 4 gadiem, 2013.03.07 14:24

Y

man bija tāda problēma uz muguras. Gāju uz pilsētas lielo poliklīniku pie onkologa. Viņš smuki, ātri, ar skalpeli izgrieza, rētu aizšuva. Kārpu sūtīja uz Gaiļezeru analīzei. Procedūra praktiski nesāpīga. Izmaksāja 7 latus. Iesaku neriskēt ar piesaldēšanām. Kārpa ir vīrusa( sēnīte). Var būt sekas neprognozējamas. Nejoko.

pirms 4 gadiem, 2013.03.07 15:33

jj

Vīruss un sēnīte- nav viens un tas pats. Tāpat kā suns un zirgs!

pirms 2 gadiem, 2015.07.07 22:27

Tas , kas tev bija uz muguras ir pavisam ,kas cits, ne kārpa!To tik tiešam ķirurgs izgriež un ja vajadzīgs . tad aizšuj brūci!Tas štrunts ir bez saknes, kārpai tāda ir!To nevar tik viegli izgriezt!
Dermatoloģe, kas pieņem Zemgales veselības centrā( S.Freiberga) pieņem arī kosmet. kabinetā pie Pētera un Raiņa ielas krustojuma! Tur arī tika piesaldētas apmeram 10 kārpas uz abām kāju pēdām.

pirms 4 gadiem, 2013.03.07 22:30

Pievieno komentāru