Raf Rimi

Kad atvēršana,redzu jau plaukt pilni ar preci.

kinofans

Varbūt kāds zin vai baumas par kinoteātri šajā objektā ir tikai baumas vai patiesība?

pirms 3 gadiem, 2014.07.17 11:32

cinema

Baumas. Noteikti. Zinu. Skates televizoru.

pirms 3 gadiem, 2014.07.17 12:56

Latvietis

Rāviņš kārtējo reizi izpārdod Latvijas un Latviešu zemi un NODOD tautu, piečakarē tautas intereses! Vergojiet muļķi svešām tautām un labprātīgi atdodiet savus ienākumus un īpašumus zviedriem, somiem, norgiem un citiem - lai dzīvo labāk viņi! Priekš kam nodrošināt savu bērnu un savas tautas nākotni!

pirms 3 gadiem, 2014.08.02 10:36

aber

labāk tu būtu atcerējies cukurgodmani , parexgodmani un daudz citu labu darbu izdarītu priekš Latvijas .

pirms 3 gadiem, 2014.08.04 15:31

Vella

Var cilvēks rakstīt tādus murgus. Kāds sakars ar to Rāviņam. Jūs laikam uz veikaliem neejiet un pašam ir sava drēbju fabrika, kura uzreiz ražo ne tikai drēbes un apvaus, kā arī furnitūru. Un produktus laikam arī pat ražojiet. atvietis blin... Pirmais nodēvējs...

pirms 2 mēnešiem, 2017.11.22 11:41

Minka

Vai zinies, latviet, kaut dažiem taviem tautiešiem būs darbs un alga. Vai tu esi atvēris kādu darba vietu, lai forumā varētu gaisu maitāt?

pirms 3 gadiem, 2014.08.02 13:44

Džaurēns

Viss ir pareizi. Jo vairāk veikalu, jo labāk.

pirms 3 gadiem, 2014.08.03 16:40

barts simpsons

biju iebraucis pa ceļam. Latviski tā arī ne vārda nedzirdēju. Pat pārdevēja pateica - zdrastje ( laikam mūlis man kā polim).

pirms 3 gadiem, 2014.08.03 20:53

Metinātājs Bērziņš

Nu ko Tu Biedri cepies?Piemēram Vācijā pa angļiski parastos veikalos ar mums tā ar neaprunājās.Un ,jā, poļi izrādijās riktīgi pipļuki.Ja man kāds polis LV ko palūgtu....nez,laikam izpalīdzētu pēc labākās sirdsapziņas.Ha ha,neies jau savu tautu blamēt.Neesam jau valdības jenoti vai ierēdņu varza. P.s. poļu kurwas bencīntankā par riepas piepumpēšanu 5 zļotus paprasija...

pirms 3 gadiem, 2014.08.04 00:45

Resnais

no paniem var mācīties, kā jāapkalpo cittautieši. Runā tikai poliski, nekādi zdraste nav

pirms 3 gadiem, 2014.08.04 12:11

to Resnais

Nemuldi! Ja redz tev piķi roka un cer to nopelnīt - po russki šprehajiet labāk par Putinu!

pirms 3 gadiem, 2014.08.04 13:07

membrāns

nost ar krievu ***laižām!!! es jau no 1970gada ar "utēm" runāju tikai latviski.Darbā,ja ute ir galīgi stulbs ,jautāju utiski,jo darbs paliek darbs,ja man vajadzēja padomu bija jāprasa stulbeņa valodā.DARVINU esat lasījuši?Stiprais uzvar vājāko!Ja kādam utainam nepatika mana latviešu valoda,tad neko nevarēja padarīt,jo esmu beidzis Murjāņu Sporta Internātskolu ar 1mo sporta klasi 100metru skriešanā.Gadījās,ka ute izskatījās spēcīgāks par mani,tad spēcīgi situ viņam purnā un,ja viņš negāzās,tad "rāvu pēdu",lai saglabātu savu skaisto seju...

pirms 3 gadiem, 2014.08.04 21:38

mūris

Ārstējies! Tas vairs nav vienkārši naids, tā ir slimība.

pirms 3 gadiem, 2014.08.05 00:02

blusa

priekšādiņ (membrān), ar ko tu esi labāks pār tiem, kurus par utēm sauc? Izskaties stulbāks par krievu vaļenku. Ko slēpies aiz nikiem, raksti atklāti savu uzvārdu un e pastu, varbūt padiskutēsim par šo tēmu, kamēr no naida pārplīsis nesi. Varu galvot, ka tavās asiņis ir vismaz 25 % krievu asiņu.

pirms 3 gadiem, 2014.08.05 08:37

barts simpsons

Nu, tiešām dumjš. Man aŗī ne visai patīk runāt slāviski, bet... Puse no maniem klientiem ir krievi un savukārt puse no krieviem uz manu labdien! atbild ar zdrastje! Līdz ar to es kā prostitūta tikai un vienīgi naudas dēļ arī saku zdrastje! Otrkārt - visi jēdzīgie mani kaimiņi ir krievi, divi no tiem latviski vispār nesaprot, tādēļ nekas cits neatliek, kā lietot slāvu valodu (nu neesmu tik augstprātīgs, lai ignorētu cilvēku tikai tādēļ, ka slāvs).

pirms 3 gadiem, 2014.08.05 09:44

Membrān, tu tikai neaizmirsi kā to darīt -"rāvu pēdu", noderēs.

pirms 3 gadiem, 2014.08.05 09:54

to barts simpsons

Tev nav taisnība - runāt klienta (vai pircēja, vai tūrista un t.t.) valodā (jebkurā, neiet runa tikai par krievu) - tas ir tavs augsts līmenis, tava izcilā audzināšana (paldies vecākiem), tava pieklājība un tava izglītība! Tu neizskaties kā prostitūta, bet kā civilizētas un augsti attīstītas tautas pārstāvis un, galu galā, tu taču daudz mācījies, lai pelnītu! Lepojies ar savu attieksmi, prasmēm un zināšanām.

pirms 3 gadiem, 2014.08.05 12:41

Vella

Uzreiz var saprast, ka raksta viss lielākā UTSS, kura pat gramatiski rakstīt nemāk....

pirms 2 mēnešiem, 2017.11.22 11:43

slavs

Paldies, " to barts simsons", par komentiņu.

pirms 3 gadiem, 2014.08.05 16:38

nu vai zini...

kas ir 54321-piecgade cetros gados pie trijiem darbgaldiem divas mainas par vienu algu

pirms 3 gadiem, 2014.08.05 20:46

Nensija

Ja ir tik augsti attīstīts zināšanu līmenis , izcila audzināšana un augstskolas diploms kabatā, tad noteikti pats labākais kā sevi pilnveidot ir strādāt lielveikalā un ar to lepoties, jo tas ir to vērts un kam meklēt ko labāku, ja var samierināties ar to kas ir.

pirms 3 gadiem, 2014.08.06 04:21

zupa

Veikalam nav ne vainas. Arī mazie veikaliņi jauki.
Raf- jā, ir tur vairāk krievu valodā runājošo. Bet kur viņu nav. Galvenais, lai pārdevējs zin Valsts valodu. Sāk jau ieplūst arī ukraiņi. Bet pret to diemzēl esam bezspēcīgi.
Katrs pats ir savs laimes kalējs. Ir cilvēki, kuriem galvenais , ka nāk naudiņa. Neatkarīgi no statusa , izglītības un darbavietas.

pirms 3 gadiem, 2014.08.06 07:25

makarons

Latviesi beg no Latvijas. Tada viniem atteiksme pret savu dzimteni. Nebus kam runat valsts valoda.

pirms 4 mēnešiem, 2017.10.05 11:10

spageti

Kopš, uzsākot celtniecību, pazuda jaukā stāvvieta veikala priekšā, vairs tur neeju un nebraucu. Arī sākumā veikals nebija pats labākais, taču stāvvieta visērtākā. Tagad - ne ar ko nepievelk.

pirms 2 mēnešiem, 2017.11.18 09:15

Pievieno komentāru