Vajag darbu!!!

Kur atrast darbu?

zzz

Man arī vajag darbu!
Baida doma par rudens un ziemas komunālajiem rēķiniem!:(( Valdība apcirpa jau tā pamazo pensiju, bet oficiāli strādāt ir ļoti neizdevīgi.
Ko darīt???

pirms 8 gadiem, 2009.08.04 12:41

Rey

Mums vajadzētu apvienoties grupā, kolektīvā vai bandā. kopā varbūt vieglāk meklēt darbu.

pirms 8 gadiem, 2009.08.04 19:52

fiksais

Zatlers taču teica " Tauta - nenokariet degunus, vajag meklēt darbu. Kā tā vispaār var pateikt valsts prezidents? Tūdaliņu tauta - tūdaliņu valdība!

pirms 8 gadiem, 2009.08.05 01:36

savadnieks

Jā un vēl viņš teica, ka vajagot strādāt valsts labā un nevajagot prasīt, cik par to maksās! Tādas dusmas tie vārdi uzsita! Pats katru dienu tusē pa Jauno vilni, tagad aizšāva uz Igauniju uz Madonnu paskatīties, bet bez darba palikušajiem viņš atļaujas pamācīt, ka nevajag nokārt degunu! Pretīgi!

pirms 8 gadiem, 2009.08.05 02:46

lize

Jā, un vēl teica, lai skrien krosus un kā viņš - peld no rītiem, neskatoties uz to, kāda ir ūdens temperatūra... Tā kā Tauta, veselības aprūpe vairs nav, skrienam , peldam..un nenokaram degunus..

pirms 8 gadiem, 2009.08.05 08:52

esssssss

kur nu Jelgavā darbu meklēt.......bedre, kur nekas nenotiek

pirms 8 gadiem, 2009.08.05 09:52

ddd

nevar atrast darbu, paaugstini savu kvalifikaaciju ... iemacies kaut ko taadu, ko citi neprot....

pirms 8 gadiem, 2009.08.05 14:07

bbb

Lai iemācīties kaut ko tādu, ko citi neprot vajag naudu, bet mums nav darba ar visām no ta izrietošām sēkām.

pirms 8 gadiem, 2009.08.05 15:01

veiksminieks

Cerēt un gaidīt šodien ir par maz.Sākt darīt kaut ko tādu, kas nav ierasts vai neparasts var - tā kā to uzsākuši 3 jaunie puiši un seksīgā Marina, piedāvājot savus dabas instinktus par samaksu.Gan jau kautko nopelna. Tam, kam šodien ir darbs, to vēl nesaprot kā ir dzīvot bez ietaupījumiem un neziņā par rītdienu,viņi sāk mācīt, lai gan paši var rīt atrasties tādā pat situācijā. Man ir viena ideja večiem, kuri šodien ir bez darba, bet viens es nevaru uzsākt, vajadzīgi vismaz 2 nedzērāji un spēcīgi vīrieši.Rakstiet man uz e-pastu: veiksminieks7@inbox.lv.Pastāstīšu, ko esmu iecerējis!

pirms 8 gadiem, 2009.08.05 15:05

nedzērājs

Pastāsti, gan ko esi iecerējis, jo drīz būšu bez darba, sakarā ar reorganizācuju un štata vienībaslikvidēšanu.!

pirms 8 gadiem, 2009.08.05 15:35

barters2

Man arī nav darba ,tāpēc izmēģināju uz palodzēm izaudzināt kādu stādiņu .Izdevās!Aug griezdamies!Jau zaļo.Tagad tikai viena problēma.Aptrūkās vieta uz palodzēm.Tā kā ja kādam ir vieta uz palodzes variet paši audzēt ,variet piedāvāt man.Taisīsim kooperatīvu.Varbūt izdosies kaut ko pārdot vai uz galda likt.
E-barters2@inbox.lv

pirms 4 gadiem, 2013.01.21 18:09

Igors222

Blin,vot pat pretiigi paliek-pagaashnedeel vienam pat iekshaas iedevu-ieejot NVA filiaalee,sukulis gadi 18 staav un raud,ka vinjam baaba dzemdeeja,ka vinjam darbu vajag.poh ka lohs ar paaris klashu izgliitiibu-dodiet lielo algu!!Tai laikaa kad omes,invaliidi,pelna kapeiku,tiirot sniegu pa naktiim,lapas rudenii,kaut kaadu naudu pelna!!!Ja negribi straadaat-nestraadaa,neviens jau nespiezh.gribeesi eest-arii pa 100ls straadaasi

pirms 4 gadiem, 2013.01.21 18:43

hmm

Cieni sevi un gribi stradat? Brauc prom vai ari sac stradat par 100 Ls un neciksti. Kad paradisi tiem tuklajiem kakliem ka cieni sevi, saks ari Tevi cienit. Esmu es aizbraucis, bet ciena man pret cilvekiem kuri cikst un neko negrib darit nav nekada. Tad iedomajieties ka ir ar deputatiem kuri Jums liek stradat pa kapeikam un tai pat laika vel piemet sev pie algam, jo jau ta viniem vinas mazas. Cieni sevi un tad ari citi Tevi cienis.

pirms 4 gadiem, 2013.01.21 19:07

Pievieno komentāru