Nadziņi!

Vai varat ieteikt kādu labu meistarīti pie kuras lēti varētu pieaudzet nadziņus?

holija

atraksti man uz mirga3@inbox.lv nosūtīsu lieliskas meistares koordinātes.

pirms 8 gadiem, 2009.06.10 17:23

Irina

Taņa un Zane. Agrāk bija frizētavā KARMENA, bet tagad O. Kalpaka 7

pirms 8 gadiem, 2009.06.10 19:31

puķe

Mana meistarīte ir lieliska. Ja interesē, atraksti uz mozaika2@inbox.lv

pirms 8 gadiem, 2009.06.10 20:08

rezeda

Oksana Rinkmane

pienem peec pieraksta. tel: 26551717
man nagi parasti turaas 2 menessi un nenolust!

pirms 8 gadiem, 2009.06.14 14:18

Hm

Gribētos gan redzēt tos Rezēdas nagus pēc divu mēnešu "turēšanās un nelūšanas" :))))))))))))
Parasti jau pēc trīs nedēļām nagi ir krietni atauguši un nepieciešama atjaunošana (par profilaksi sauc), kur nu vēl pēc 2 mēnešiem......
Var jau reklamēties, bet nu mēru gan vajag zināt.

pirms 8 gadiem, 2009.06.15 11:34

KRIZANTĒMA

Turās 2 mēnešus ? , gribētu redzēt.Man arī prasās profilaksi pēc 3 nedēļām, kaut eju reizi mēnesī.

pirms 8 gadiem, 2009.06.15 12:52

vsver

ja prot pati apvilet nagus tad var pastaigat ari vairak ka 3 nedelas

pirms 8 gadiem, 2009.06.15 13:17

klubnic4ka

ja jau ar nagiem kokos kapj tad jau nav brinums ka pēc 3 nedeļām tie ir jau briesmīgi:)

pirms 8 gadiem, 2009.06.15 14:16

Kitija

Nav nekāds brīnums!!!Es arī bieži vien nostaigāju 6-7 nedēļas,un nekas nav noticis.Vajag pareizi kopt nagus(eļļiņas,krēmi,caurspīdīgā nagu laka pa virsu)un viss o.k.! :))

pirms 8 gadiem, 2009.06.15 20:17

Krizantēma.

Neiet runa par kokos kāpšanu, es arī apvīlēju, un klāju caurspīdigo nagu laku, man viņi nelūst, bet pēc mēneša pie pamatnes izskatās pamatīgi atauguši, un tas neizskatās smuki.

pirms 8 gadiem, 2009.06.16 11:27

vēlreiz Hm...

Jēziņ, jēziņ!
Nu pēc dažu komentāru izlasīšanas vairs nebrīnos par Jelgavas "šikajām dāmām" ar briesmīgajiem gēla nagiem - ataugušiem līdz pusei no pamatnes, citai vēl riktīgi biezi(sak, lai turās vismaz pusgadu un ir stipri:))))). Brrrrrr....
Nez, vai ta pašām patīk tādi - 6 - 7 nedēļas atauguši?
Meitenes, meitenes.....
Ne jau par stiprumu un lūšanu ir runa.
Nu izskatās taču prasti! :((((

pirms 8 gadiem, 2009.06.17 12:20

Kitija

Ja Jums,cienījamā Hm kundze/jaunkundze/misis...ir laiks sēdēt visu laiku netā,un citu neko nedarīt,kā iet pie kādas sliktas meistares,kura var profilaksi uztaisīt tikai uz trim nedēļām,tad nedomājiet,ka visām ir tādas meistares,kuras liek biezā kārtā gēlu un nekvalitatīvi veic savu darbu!!!Un ne jau visām ir laiks katru trešo nedēļu iet uz profilaksi,jo ir cilveki,kuri strādā,strādā kvalitatīvi,ir pieprasīti u.t.t....Un es neteicu,ka regulāri katru mēnesi staigāju 6-7 nedēļas!!!!!!!!!!!Laikam pati esi "ŠIKĀ DĀMA",kura pat nejēdz neko no šīs tēmas!!!Un nav ko darīt,kā aiz bezdarba sēdēt netā un visus ap...st!!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2009.06.17 20:37

Irina

Ja uze 3 goda hozu s gelevimi nogtjami! I vse kto ih vidjat,spra6ivajut, 4to za master. Nogti moih podrug napominajut krotja4ji lapki, tolstije, s karmanami, i samim prostim dizajnom. Zato de6evije :)
Ja delaju dorabotku raz v mesjac, 4erez 2 nedeli - manjukjur i spilka! Inogda vmesto manikjura delaju minidorabotku, esli ho4u pomenjatj dizajn, 4tobi ne hoditj vesj mesjac s odnim. Otrostajut nogti u kazdogo po raznomu, u menja 4erez mesjac o4enj zametno, kak otrostaet svoj. No sama ja nikogda k svoim nogtjam ne lezu, ja ne umeju. I u kazdogo svoja rabota. Moj master spravljaetsja na vse 100% s moimi nogotkami. I poka menja ustraivaet ka4estvo, nikogda ne perejdu k masteru de6evle.

pirms 8 gadiem, 2009.06.17 23:30

liesma

pie Lailas gan neiesaku - i kabatas veidojas, i gaume atpalikusi. pēc draudzenes ieteikuma aizgāju pie Natālijas salonā "Giza" un droši varu tagad ieteikt tālāk. laikā, kad izmantoju šo pakalpojumu, viņa ikreiz noskaidroja manas fantāzijas par nagu dizainu un centās uz nākamo reizi izdomāt, kā tās realizēt, piedāvājot kādus trīs variantus. kabatas viņas veidotajiem nagiem neveidojas. ļoti sakarīgi, vārdsakot.

pirms 8 gadiem, 2009.06.18 11:04

katrinka

katram cilvekam ir savadaki nagi.. :D taka varat nestrideties cik ilgi turas ties nagi.. :)

pirms 8 gadiem, 2009.06.18 12:33

arī zinu

Tiešām skaisti un mākslinieciski nagu dizainu taisa Ilona "manikīra namā". Viņas prasmi apliecina arī daudzās godalgas starptautiskos konkursos. Pret dizainu man iebildumu nekad nebija, vienīgi gēls a, kuru ilona strādā, tāds trausls - pēc nedēļas pret gaismu nagi izskatījās kā pavasara saplaisājis ledus, bet varbūt tā mana nagu īpatnība. Bet par tiem 2 mēnešiem arī pasmaidu - kopta sieviete izskatās ar pusnagu ataugušu gēlu :)

pirms 8 gadiem, 2009.06.18 21:10

uuupppsss

Reiz profilaksi nebiju taisījusi 5 nedēļas, beidzamjās dienās pašai riebās uz tiem skatīties. Bet katrs jau dara kā māk un uzskata par foršu. Šodien redzēju vienu ar pieaudzēto matu(drīzāk ērkulu kā sakārtojumu, kuram profilaksi vajadzēja acīmredzot taisīt jau pirms pusgada. Bet viņa neko, gāja smaidīga ar zem ausīm izspraukušām kapsulām :)

pirms 8 gadiem, 2009.06.18 21:16

sam

Cik vispār tagad Jelgavā°maksā pieaudzēt nagus?

pirms 8 gadiem, 2009.07.02 22:13

Luxus

Bet vai tad nav smuki, kad savi nadzini ir sakopti un smuki uzkrasoti, to nagu pieaudzesanu izmanto tikai slinkas sievietes. :(

pirms 8 gadiem, 2009.07.03 08:42

Pievieno komentāru