skropstas

Vēlies padarīt savu acu skatienu neatvairāmu? Kvalitatīva zīda un ūdeļu skropstu pieaudzēšana par zemu cenu!

Pieaudzēšana 8ls
korekcija 8ls
Noņemšana (ar atkopjošu eļļiņu) 2.50 Ls

Garantēju precīzu un kvalitatīvu darbu.

• Akcentiņam kristāliņi 0.50ls

Skropstas turas 3-6 nedēļas.
Var izveidot dažāda garuma skropstas: 8, 10, 12, mm.
Darbu veicu rūpīgi, bez līmes gabaliem vai salipušām skropstām, pieaudzējot tās vienu pie vienas.
Procedūra ilgst līdz 2 h.

pižo

kontaktu kādu ieliec, savādāk kā tevi atrast.

pirms 6 gadiem, 2011.03.14 13:55

kiki

8LS,ir par dargu!tagad jelgava ir cilveki,kas taisa lidz 4ls,un gela nagu pielikwana ir 5LS.

pirms 6 gadiem, 2011.03.14 16:10

vrnsk

nu viniem ari ir sekosa kvalitate.Leti materiali!!!skropstas turas labi ja nedelu!!!

pirms 6 gadiem, 2011.03.14 16:27

roka

intersē gēla nagi. Atsūtiet koordinātes.Superome6@inbox.lv

pirms 6 gadiem, 2011.03.14 16:37

tula

blin ejiet ejiet lieciet skropstas pa 4 ls. blin jus ziniet ka vinjas reali nevar dabut nost. pie manis atnaca viena tada ar plastmasas skropstam un ludzaas lai nonjemu. nu es laba sirds palidzet gribeju jo saprotu ka taas duras vinjai aciis. un es ar savu PERFECT SILK LASHES noneemeeju nevareeju tas dabut nost. vienkarsi ta lime neatmiekskjejas ka vajadzeetu un viss. meitene reali raudaja jo es nevareeju dabut tas skropsats pa pieciti liktas nost. tas pats ar nagiem... nu jomajo ja nevarat atljauties nu tad nafig nestaigajiet pie visadiem kaktu meistariem.

pirms 6 gadiem, 2011.03.14 20:23

vrnsk

ar kadu limi vinai tur tas skropstas limeja..ar momentlimi?!
es ari saku stradat tagat ar firmu PERFECT SILK LASHES, bet pirms tam kad aizgaju macities nopirk sev leto limi...bet nu nonemt skropstas vareja , vini pasi pec 3 dienam krita nost

pirms 6 gadiem, 2011.03.14 21:30

.

Tula, kur tu strādā? Tev noteikti klientes rindā, jo izskaties pēc īstas caursitējas.

pirms 6 gadiem, 2011.03.14 23:42

tula

nez kas ta līmi bija bet tāda termojadernaja.nekas nost nekrita un ar specšķidumu ar nost nenāca. strādāju arī mājās bet man ir tādā lieta kā sirdapziņa un es nekad neizmantotu materilus kas nav sertificēti. un vispār ir ļoti svarīgi lai meistars ieliktu savu sirdi darbā tad viss izdodas, man nav svarīgi noplūkt naudu no klienta ar domu gan jau kaut kā... esot ar 5 gadu pieredzi nagu un skropstu jomā katru reizi ļoti pārdzīvoju ja kaut kas nesanāk kā vajadzētu. bet nu cilvēki ar zin tādi pasisti, pa piecīti grib lai vinju uztaisa kā no žurnāla vāka. protieties sievietes- materiāls labs un sertificēts maksā naudu un tas visulaiku ir jāiegādājas, kursi un kvalifikācijas celšana arī nav par velti. par kvalitāit ir jāmaksā. nevis jāpārmaksā bet jāmaksā.

pirms 6 gadiem, 2011.03.15 10:54

skruza

Riska faktors
iespēja ka arī sertificēts produkts izrādīsies brāķēts vai kreisais līdz lv nonākušais arī pastāv.
tikai risks, ka produkcija būs nekvalitatīva, ja tā ir apzināti pirkta kā kreisā prece ir lielāks.
secinājums:
jūs varat uzrauties arī uz sliktas līmes, maksājot dārgi.
jums var viss izcili izdoties arī maksājot lēti, bet tas gadās reti.
neskatoties uz retumu, visiem gribās ticēt ka tieši viņam paveiksies.

p.s. ja vēl sliktu sertificētu neesat lietojušas, tad tiešām paveicās un lai labi iet!

pirms 6 gadiem, 2011.03.15 11:37

kiki

Pati taisiju skropstas pa 4ls,un viss ir ok,turas menesi un normali nonemas nost.kvalitate ir laba,visi materiali ari kvalitativi no asv.
cena atbilstowa pawreizejai situacijai

pirms 6 gadiem, 2011.03.15 16:29

tula

nu 4 ls tas ir speeks!:D cik tad ir materialu pashizmaksa? patreizejaa situacijaa tu necieni meistaru- kaa minimums 2 stundas vinsh sezh saliektu muguru virs tevis, sasprindzina redzi izlieto materialus no asv ( laikam jau ebay) un tu samaksaa 4 ls. comoon.... labi lai nu paliek. katram savs!!! bet nu cieniet meistarus- darba veicejus- skropstu pieaudzetaajus, nagu pieaudzetaajus u.c un meistari- cieniet sevi. nekas personisks ne pret vienu no foruma lasitajiem un rakstitajiem.
protams, ka gadaas brakji, bet ja gadu gadiem sadarbojies ar vieniem un tiem pashiem piegadaataajiem un ieperkot materialus ik meenesi aiziet ne mazaa summa ir sajeega kas ir kas un tiklidz kaut kas neapmierina man vienmer samaina preci vai atgriezh naudu.

pirms 6 gadiem, 2011.03.15 21:18

NU VAI ZINIET

Nu vai ziniet ja jau izvelajas sadu profesiju,nav ko suksteties ka 4 ls pa 2h darbu ir par maz....ak nabaga neistars.vai ne????ja nepatik,lai netaisa...

pirms 6 gadiem, 2011.03.16 13:26

kiki

NU SKAIDRS ,KO TU TA NO BIKSEM LEC ARA,pati meistare esi..kadu cenu tad tu prasi par skropstam???

pirms 6 gadiem, 2011.03.16 13:28

almas

kāpēc jālīmē tie vēdekļi?Tātad vēl nav krīze!

pirms 6 gadiem, 2011.03.16 19:57

tula

liec pa 4 ls. manas tev patreizeja situacijaa nepavilkt.turklat man ir pieraksts menesi uz prieksu. un tas kas ir kapeiku p.....s tadas ari paliks. 4 ls nav samaksa par divam stundaam atreekini materialus elektribu un sanaks gala summa. neviens nekunkst. aizejiet uz salonu un paprasiet lai jums uzliek pa 4 ls.

pirms 6 gadiem, 2011.03.17 21:25

Meistare

Tu dura esi vai ka?kurw te runa par salonu?Labak forumu parlasi?Un ja jau tev menesi uz priekwu cilveki pieraksta stav,pa kuru laiku tad,tu te foruma vari tvaiku lais ara??????

pirms 6 gadiem, 2011.03.18 13:47

Laila

Yumi Lashes skropstu laminēšana skaistuma studijā "Kleo", Zemgales prospekts 3. Tāl. 26431166.
Nekas nav jālīmē. Nekas nekož. nekādas alerģijas. Manas acis kā Bārbijai!

pirms gada, 2016.06.27 19:18

Kens

Ja tu zinātu kāds man ir feins svimpis!Īsts bārbiju sapnis!

pirms gada, 2016.06.27 22:41

Pievieno komentāru