4. vidusskola vai Ozolnieku vidusskola

Dzīvoju RAFā. Berns rudenī jāsūta skolā. Vel domāju kurā skolā sūtīt 4. VSK vai Ozolnieku VSK.
Padalieties lūdzu ar atsauksmēm par abām skolām. Paldies.

kuku

Uz 4.vsk. bērns aizies pati no 2. klases, bet uz Ozolniekiem diez vai. Un ja vēl gadās, ka neatnāk autobuss, vai pašiem mašīna salūzusi, vai puteņo, vai lietus gāž, tad bērns uz skolu netiek.

pirms 3 gadiem, 2014.02.24 18:00

es pats

ir vietas rafā,no kurienes līdz ožu skolai ar kājām būs tuvāk,tik tas,ka ceļš nav bruģēts.

pirms 3 gadiem, 2014.02.24 19:13

aga

sākumskolas skolēns ziemas mēnesos viens dosies caur mežu--praktiski melna tumsa)))

pirms 3 gadiem, 2014.03.13 12:07

es

no mana bērna Ozolnieku skolas sākumskolas klases jau 4 bērni šogad uz Jelgavu aizmukuši

pirms 3 gadiem, 2014.02.25 10:58

???

Kāpēc? Uzraksti iemeslus?

pirms 3 gadiem, 2014.02.25 15:07

pakalniem ir acis

pastāstiet!

pirms 3 gadiem, 2014.02.26 06:35

Reader

Atceros, ka Ozolnieku skolā bija liels seksa skandāls, kad puika pateica, ka viņu lielākie zēni izmantoja. Tad vecāki gāja virus direktorei, viss tika atspoguļots vietējās ziņās. Direktore neko jēdzīgu nepateica, bet secinājums bija- ka ŠAJĀ skolā nekas slikts nekad nav noticis un neviens nevienu nekad nav apdraudējis vai aizvainojis. Man, personīgi, ļoti nepatika tas stāsts, kad vecāki pieprasīja informāciju, rīcību un viņiem neko direktore nespēja pateikt, tikai, ka viss ir meli. KATRĀ SKOLĀ gadās, ka eiz kādā laikā kādu mazo kāds lielāks sāpīgāk piekauj, apsaukā, ai atņem naudu, apzog, nu un protams var gadīties, ka arī lieks kaut ko viņam ... piepaidzēt. KATRĀ. Un atceros sekoju šism atgadījumam Ozos, manuprāt, pēc skandāla un nekā nedarīšanas no skolotāju, direktores puses - es momenta savu bērnu no tādas skolas izņemtu.

Tas nav grēks nezināt pēc stundas, ka skolā kaut kas paveikts. Tas ir grēks, kad parādās informācija to neizmeklēt, nesodīt vainīgos un stostīties vecāku priekšā, ka pēc viņas info nekas tads nekad nav bijis noticis, jo viņa par to netika informēta.

Ozi garām.

BEt par 4.vidusskolu man sava viedokļa nebija, kamēr šī gadā janvārī nepārādījās Latvijas (bet ne vietējā) presē dusmīgo mammu raksti, ka skolas pasākumu laikā mazo klašu puikam bija diena jānostaigā meiteņu drēbēs. Bērnam ar nenobriedušo seksuālo apziņu, tas var būt traumējoši, turklāt var veicināt seksuālo agresiju no lielāko netradicionālo puišu/ skolotāju puses. Respektīvi mazi naivi puisēni kleitiņās ir pedosapnis. Atkal taki, derektors pateica - ka viņiem viss ir kruto. BEt mammas galbvenās raizes bija, ka šī lieta netika izrunāta ar vecākiem un bērniem pirms pasākuma. T.i. arī šajā skolā normal komunokācija starp skolu un vecākiem (īpaši mazo skolnieciņu) nenotiek.

Nezinu. Domājiet paši. Jūsu vietā, es vispirms smagi paguglētu abās skolas un izvērtētu ar ko jūs spēsiet sadzīvot vismaz kādu laiku (ja izdomāsiet tomēr bērnu izņemt no šši skolas)

pirms 3 gadiem, 2014.02.25 15:40

ATKAL!

"BEt par 4.vidusskolu man sava viedokļa nebija, kamēr šī gadā janvārī nepārādījās Latvijas (bet ne vietējā) presē dusmīgo mammu raksti, ka skolas pasākumu laikā mazo klašu puikam bija diena jānostaigā meiteņu drēbēs.".......... NEVIENS NELIKA - bija iespēja pārģērbties, ja vēlas, ja pašiem (gan vecākiem, gan bērniem) tas likās pieņemami un smieklīgi. Dzimšanas dienu ballītēs taču arī saģērbjas dažādi?!
Runājot par sadarbību ar vecākiem - ja kādam no vecākiem tas likās nesaprotami, varēja painteresēties, piezvanīt, pajautāt.
Te atkal kārtējais komentētājs, vērtētājs NO MALAS, kurš nav IEKŠĀ skolā, bet gudri spriež. Varbūt der pajautāt kādam no bērniem, vai viņam LIKA pārģērbties un piespieda staigāt tādam pa skolu!

pirms 3 gadiem, 2014.02.26 07:46

to reader

Vai Jūs tiešām painteresējāties par to atgadījumu Ozolniekos līdz galam? Šķiet, ka nē, jo tad Jūs tiešām zinātu, ka tie bija meli un direktore neko nav sagudrojusi. Neesmu saistīta ne ar to skolu, ne minēto atgadījumu, bet pat es, pasekojot līdzi oficiālajai informācijai, to uzzināju. Savā laikā aizgāju mācīties uz vienu no Jelgavas skolām, kas bija izslavēta ar savu "it kā zemo līmeni", un varu pateikt vienu - tik labu izglītību ieguvu, ka vēl joprojām esmu pateicīga saviem skolotājiem. Tā kā jāvirza pašiem mācību process, jāstrādā ar bērnu un skolotājiem (nevis direktoriem). Un tad būs pilnīgi vienalga - kāda skola...

pirms 3 gadiem, 2014.02.27 15:00

iepriekšējām

Ar skolotājiem nevajag strādāt, ar viņiem vajag sadarboties. Un mācību procesa virzīšana ir skolotāja darbs un pienākums, nav ko bāzt savu degunu, kur nevajag. Cik mums sabiedrība gudra - absolūti visi māk ārstēt cilvēkus un bērnus mācīt. Tiltus tikai neviens nemāk celt.

pirms 3 gadiem, 2014.05.01 11:33

klops

4 viddusskolu, var apmeklēt mūzāli berni, tie kuri iestājās mūzikas klasē. Pārējie meklējiet vietu citas skolas, tadās ,kurās tiek domāts arī par pārējam nemuzikāliem bērniem, toties spējīgiem citās jomās., lai Celms un viņam pietuvinātas personas dzīvo vieni šajā skaistajā skolā,lai dzenā viens otru pa tukšajiem gaiteņiem. Veiksmi!

pirms 2 gadiem, 2015.03.06 08:32

Neiesaku

Neiesaku nevienu no šīm skolām. Viena skolnieka, vai darbinieka komentār ir ATKAL!. Spriediet paši, kāda ir atmosfēra skolā.

pirms 3 gadiem, 2014.02.26 09:13

Ozo..

Vismaz līdz 5.klasei noteikti ieteiktu Ozolnieku vsk., jo tur klasēs ir mazāk bērnu nekā 4.vsk. līdz ar to arī bērnam tiek veltīta lielāka uzmanība...

pirms 3 gadiem, 2014.02.26 22:30

mamma

noteikti ne kiniesiem tiek pieversta uzmaniba un vel skolotajam pie uz lupam

pirms 2 gadiem, 2014.10.15 21:53

Ja man būtu mazs bērns,

es mēģinātu noskaidrot, kāda būs klases telpa nākamajiem pirmklasniekiem un kāda - potenciālā klases audzinātāja.

pirms 3 gadiem, 2014.03.01 11:11

Zoologs

Viennozīmīgi 4. vidusskola, esmu tur mācījies no 1. - 12. klasei, skola piedāvā dažādas papildus aktivitātes - sports, mūzika ... ! Protams, katrā skolā ir savi +/-! Sevišķi patīkami ir pēc jaunās piebūves celtniecības, daudz estētiskāk un mīlīgāk.
Atceros, ka mēs arī sīki pārģērbāmies, bet man ar seksuālo pašapziņu viss ir kārtībā :D
Reizēm sajūta, ka daudzi jaunie vecāki ir sagājuši ķīselī ar savām pārlieku prasībām pret skolui, bet ne pret savām "svētajām" atvasēm!

pirms 3 gadiem, 2014.03.12 13:14

Rieksts:@

Nevajag tikai mūldēt niekus;)
no labas skolas neviens labs skolēns nemuks un,vai skola vainīga ja skolēns audzināts neatbiulstoši pamatskolai?Esmu ozolniekos mācijies un arī uzaudzis un sūdzēties nevaru,tā kā par skolu varu pateikt tikai to labāko,jo man tas dzīvē ir noderērijis diezgan lietišķā ziņā,jo pašeiz esmu tas par ko gribu būt.:))Daļa no sabiedrības.

pirms 3 gadiem, 2014.03.13 00:44

IJa

Ja Tu vārdu muldēt raksti mŪldēt, tad Tava skola tomēr nav tā labākā un "neblamē" to!

pirms 3 gadiem, 2014.03.13 07:56

Mamma

Neiesaku Ozolnieku vidusskolu nekādā gadījumā,bērns nav galvenais šajā skolā!

pirms 3 gadiem, 2014.06.10 11:02

xxx

ozolnieku skola ir pretigaka skola ko zinu pilnigs sviests sakot jau ar direktori

pirms 3 gadiem, 2014.06.26 20:27

cits aspekts

Ozo skolai ir ļoti-ļoti slikta aura. Es zinu, te daži tūlīt bļaus - kas par murgiem - bet ja bērns ir jūtīgs pret drūmiem laika apstākļiem vai citu cilvēku noskaņojumu, uzreiz var noteikt , kuram cilvēkam slikti (tādi bērni ir daudz, vecāki vienkārši nepievērš uzmanību bērna jūtam un spējam) - tādu bērnu labāk nelaist uz skolu Ožos...Nemācīsies, jutīsies slims un noguris, slimos, te nav prieka, cietuma gaisotne, šī skola izsūc dzīvības spēkus tiešā nozīmē.

pirms 3 gadiem, 2014.06.10 22:04

taisnība

Pāris gadus tur nostrādāju (labi pasen gan), un vēl tagad esmu ar mieru piekrist formulējumam - slikta aura. Kas nepiekrīt - nomierinieties! - uz cilvēkiem gaisotne iedarbojas dažādi, tā ka iespējami arī dažādi viedokļi. Taču, ja varētu pagriezt laiku atpakaļ, es neliktu savam bērnam tur iet.

pirms 3 gadiem, 2014.07.20 21:24

mamma

nekad neiet uz ozolnieku skolu tur strada necilveki it seviski Borisova Everita ,kas visus bernus uzskata par idiotiem, diemzel vinas berni nav kaut ka idioti?

pirms 3 gadiem, 2014.06.20 19:08

Bu - bū

Es gan nesauktu šo sievietīti par necilvēku. Viņa ļoti piestrādā pie sava izskata un kleitām un ārkārtīgi piestrādā pie savām ambīcijām un ļoti pieprot paņēmienus kā labi nostāties un jauki izskatīties un parādīt sevi. Domāju, ka ir pelnījusi uzslavu par veiksmīgu teātra mākslu.

pirms 8 mēnešiem, 2017.01.28 19:38

Līga

Neiesaku 4. vidusskolu-Celmam svarīgi ir tikai ietekmīgu cilvēku bērni. Ja Jūs kā vecāks nēesat ietekmīgs un jūsu bērnu smagi piekaus, tad Celms pilnīgi noteikti jūs noliks zemākus par zemi. Es savu dēlu pārvedu uz citu Jelgavas skolu un bēdu nezinam, bet pirms tam 1. un 2. klasē 4. vsk. bija vnk murgs.

pirms 3 gadiem, 2014.06.26 20:59

arī mamma

Tikai nevajag nomelnot skolu, ja pašas bērns slikti audzināts. Celms ir ļoti labs direktors un skola visnotaļ jauka. Ļoti laba ir 4.vidusskola un nevienu mirkli nenožēloju, ka mana meita tur mācījās.

pirms 3 gadiem, 2014.06.27 15:12

Rūta

4 Ļoti slikta skola. Celms deputās tādēļ pret viņu cīnīties neiespējami. Ja ir izvēle Laidiet bērnu citā skolā.

pirms 2 gadiem, 2014.12.15 12:41

BBC

Если учитывать демографию и то, что коренных латышей рождается в год чуть более 10 000 человек, я бы советовал выбрать для ребенка нормальное будущее и отправить его в русскую школу. Так как вы живете на РАФе лучше в 6-ю школу. Если вы будите продолжать учиться в латышской, то учитываете что поколение латышей которое будет держать Латвию через 20-25 лет составит 200-250 000 человек (+ пенсионеры). Это очень мало, для такой большой территории, поэтому я бы предложил остановиться на русской школе, чтобы обеспечить ребенку будущее.

pirms 3 gadiem, 2014.06.27 15:48

Kristine

Научитесь для начала правильно писать на русском языке, а потом судите о будущем.

pirms 2 gadiem, 2015.03.08 01:33

Līga

arī mamma-es atkārtoju-mans dēls tika smagi piekauts 2. klasē un sitēji bija klasesbiedri, no kuriem viens ir ĻOTI ietekmīgu Jelgavas cilvēku dēls. Klases audzinātāja tika iebiedēta, viņai tika manā klārbūtnē draudēts uz skolas direktors Celma kungs iebāza galvu smiltīs un fiksi pazuda no redzes loka. Rezultātā, lai nebūtu vēl lielākas problēmas, es mīļā miera labad, dēlu pārvedu uz citu skolu, kur netiek bērni šķiroti pēc vecāku ietekmības un tajā skolā tiešām nav nekādu problēmu.

pirms 3 gadiem, 2014.06.28 11:40

mamma

diemzel tas ta ir ka ir japarved berni uz citu skolu nesaprotu ko dara pasvaldibas policijas laikam kules kasa ka vienmer

pirms 3 gadiem, 2014.07.18 19:10

Pievieno komentāru