Aizupes pamatskola

Vai kads var pastastit par Aizupes pamatskolu? Nakamgad berns jalaiz tur macities.

Mimii

Pati pirms 6 gadiem tur pabeidzu, un šī skola bija labākais laiks manā mūžā! :) Skolotāji super, izturas kā pret pašu bērniem, seko līdz nesekmībai un dara visu,lai skolēnu izmācītu. Apkārtējā vide draudzīgāka,nekā pilsētas skolās. Tagad skola jau ieguvusi EKO skolas statusu. Kā ir tagad nezinu,jo vadība ir mainījusies, tāpat arī skolotāju sastāvs,lai gan arī šajos laikos bērni arī ir izlaisti līdz pēdējam un kļuvuši bezkaunīgāki.
Šī skola vienmēr paliks sirdī ar visnotaļ gaišām atmiņām :) Un noteikti ja man būs bērni,laidīšu arī viņus tur,ja situācija nebūs krasi mainījusies.

pirms 8 gadiem, 2009.09.28 10:45

miuse

Nu man arī interesē kā ir ar šo skolu,pati kādreiz tur mācījos, bija ok, bet grūtības sagādāja pāriet uz lielo skolu.Mācījos tur līdz 4.klasei un tad uz 5.klasi gāju uz valsts ģimnāziju. Ir doma puiku laist uz turieni, bet nav īsti nav informācijas.

pirms 8 gadiem, 2009.09.28 12:39

Angelaz

Katraa zinjaa labaaka par pilseetas skolaam ir!

pirms 8 gadiem, 2009.09.28 12:55

luce

Nu tagad tani skola viss ir mainijies,tur topa ir tikai bagatnieku berni,ja esi bisku trucigaks tad tur daudz uzmanibu nepievers.

pirms 8 gadiem, 2009.09.28 14:23

nugan

Nav gan taisnības, ka pastiprinātu uzmanību pievērš bagātnieku bērniem... Es esmu lielā sajūsmā par šo skolu. Ar pilsētas skolām nevar salīdzināt, mani bērni mācījās arī tur. Tas ir pavisam kaut kas cits, nevis kombināts. Skolotāji ir saprotoši un cenšas visu izdarīt manu bērnu labā. Esmu sajūsmā par šo skolu un tās vadību!!! Turaties!

pirms 8 gadiem, 2009.09.28 15:26

mjaa

Disciplinas tai skola nav, lai gan piekritu, ka vecaki izlaiz savus bernus un skolotaja maz ko var darit

pirms 8 gadiem, 2009.09.28 17:56

Mammada

Skola ir ļoti labi! Kopš nomainījusies vadība, strauji uzlabojusies atmosfēra un beidzot tiek ievēroti visi bērni, nevis tikai dažu svarīgo vecāku bērni. Beidzot arī es jūtos svarīga un piederīga šai skolai un 7.klasei, kurā mācās mans dēls.

pirms 8 gadiem, 2009.09.28 21:15

ejam

Skola šogad ir ne tikai eko skola, bet arī mamma daba vēstnesis ")) Patīkami tur atrasties, lai gan viss ir mazs, tomēr bērnam patīk un tas pats svarīgākais. Attieksmes atšķirību pēc šķirām gan nejuūtu.

pirms 8 gadiem, 2009.09.28 21:40

eho

Jā, par disciplīnu(jeb tās trūkumu) ir dzirdēts gan no skolēniem, gan no skolotājiem,kas kādreiz strādājuši.Skolēni prot pat iedarbināt dūmu detektorus.

pirms 8 gadiem, 2009.09.29 16:45

neko

Kurš ta dūmu detektoru neprot iedarbināt????? Tur jau lielu mākslu nevajag...

pirms 8 gadiem, 2009.09.29 19:30

kukū

ziniet, skolā vairs nav tāda kā bija, jo daudzi pasniedzēji tiešām ir sajukuši strādājot ar pilnīgi nedisciplinētiem un nekaunīgiem jauniešiem, bet tai pat laikā kur tad tā nav!
uzreiz pasaku, ka bērns tiks ļoti labi uzraudzīts, jo skolēnu skaits nav tik apjomīgs un aci var uzmest katram bērnam, tur klāt ir ģimeniska atmosfēra!
skola ir ļoti kreatīva un augšupejoša!
pati to pabeidzu pirms četriem gadiem!
tiešām nejūtos slikti un jākaunas arī nav!

pirms 8 gadiem, 2009.09.30 03:58

saap

Diemzzeel beerns netiek uzraudziits ssajaa skolaa. Pati esmu redzejusi, ka divi berni sakaujas un ne jau tie lielie, kuriem buutu bail iet klaat, bet mazie kausli. Skolotaaja staav blakus un nepieveerss uzmaniibu, vispaar neliekas ne zinis par notiekosso. Taa kaa mans beerns nav no tiem kausslliem biezzi vien dabuu pa galvu un skolotaaja to redzot vienkaarssi ignoree situaaciju. Ir bijussas pat galvas traumas, bet kaa parasti, taadus briizzus neviens nav redzeejis. Neskatoties, ka pedagoggiski skolotaajas ir lloti lloti labas - visu ciennu vinnaam. Es tomeer mekleeju citu iespeeju kaa savu beernu izgliitot, jo negribu ka kaarteejaas galvas traumas deell mans beerns paliek par debiilikki.

pirms 8 gadiem, 2009.09.30 12:52

i l

Tā ir mana pirmā mīļā skola , kuru pabeidzu 1971, gadā. Nezinu , kā iet tagad , bet tajos laikos bijām lieli skolas patrioti. Mācīties nebija īpaši stilīgi.Bet nevainosim skolotājus mēs vecāki un mēs bērni "esam labie" pārējie nekam neder visi slikti. Droši laidiet uz šo skolu, tur vismaz nav 1000 bērnu un ir pārskatāmāka , klasītes mazākas. Nav tikai skaidrs kādēļ, pedagogu bariņš "uzmeta", mūsu laikos vai partizānu laikos teiktu nodeva, šo skoliņu pametot to un aizejot uz Ožiem.Labas sekmes mācībās, sportā un visādi citādi zeperi un protams SKOLOTĀJI, SAIMNIECĪTES(vai sestdienās vēl ir pašcepti pīrādziņi un plātmaizītes tie tik bija svētki), APKOPĒJAS UN ZVANĪTĀJI.!

pirms 8 gadiem, 2009.09.30 13:44

blakoo

Man gan bērns neiet šajā skolā, bet bieži iesēžoties 1.autobusa galapunktā autobusā nākas ar skolēniem braukt kopā.. Nu tas ir vāks, kas par kultūru nāk no viņiem... nedod Dievs...

pirms 8 gadiem, 2009.09.30 14:02

jaa

lasīju un brīnījos par tiem kuri zin kā tikai nozākāt!kurā skolā nav neaudzinātu bērnu!iegāju 4vidusskolā slikti palika,vai tie tiešām ir bērni?mana meita šogad sāka mācīties Aizupē ar skolu esmu apmierinātā,neko labāku mazam bērnam Jelgavā neieteiktu.nepiekrītu arī teiktajam,ka Aizupē mācās bagātnieku bērni,muļķības!

pirms 8 gadiem, 2009.09.30 14:23

esse

Man dēls mācās pie sk. Strodas, klasē ir arī darbinieku bērni, arī skolas direktores, skolotājas attieksme ir vienāda pret visiem bērniem. Bija sapulce, es nejutu nekādu pārākumu no skolas darbinieku puses. Tādi paši vecāki kā visi pārējie. Skototāja ir ļoti laba. Disciplīna - man nepatīk, bet tas ir darbs vecākiem ar saviem bērniem.

pirms 8 gadiem, 2009.09.30 15:40

izbrīna

Veikalā noklausīta saruna.
"Man Aizupes skolai jānopēk tas un tas (tētis uzskaita kas...)un tad viņam problēmu skolā nebūs."Vai tiešām attieksme ,labvēlība un atzīmes tiek nopirktas?

pirms 8 gadiem, 2009.09.30 21:50

esse

Es esmu bezdarbniece un naudas man pašlaik ar nav, un tas ir manāms, bet tāpēc attieksme nemainas pret manu bērnu. Neesmu to ne manijusi, ne arī izjutusi un bērns ar nesūdzas, izņemot to, ka klasē puikas kaujas.

pirms 8 gadiem, 2009.09.30 22:50

mamucis

Izbrīnai taisnība- vismaz pie iepriekšējās direktores tiešām tā bija!Tagad nezinu mans bērns vairs nemācās.

pirms 8 gadiem, 2009.09.30 23:20

arī mamma

Man arī liekas, ka šinī skolā bērnus neviens pēc naudas maciņa nešķiro un nav nācies arī saskarties ar prasību "ja nopirksiet to, to un vēl to, tad problēmu nebūs!" Bērns uz skolu atnāk no ģimenes un, ja mājās nav disciplīnas, tad nevar prasīt to ieaudzināt tikai skolā! Tāds ir mans viedoklis

pirms 8 gadiem, 2009.10.01 10:20

Pievieno komentāru