Ginekoloģe - Aija Udrovska

Esmu dzirdējusi par šo ārsti ļoti labas atsauksmes. Sakiet vai tas taa ir??

dara

Jā, daktere ir laipna,cik zinoša , nevaru vēl spiest, patīk, ka kabinetā ir usg, BET man ļoti neapmierina, ka rindas ir haotiskas, tu itkā pieraksties , aizej uz noteikto laiku, bet gaidi vismaz vēl stundu, un ja vēl gadās kāda, kurai personīgi pie ārstes ir pieteikusies, tev atbildēs, ka ir jāpaņem vispirms viņa, un vēl gaidīsi.., es nezinu,man tomēr liekas, ka maksāt lielu naudu par visu un sēdēt rindā stundām nav īsti pareizi. Bet tas tikai mans viedoklis.

pirms 9 gadiem, 2008.11.25 15:36

ukliente

nu tas tiesa, rindas - pieraksta sistēma netiek ievērota, retu reizi var tikt negaidot vai uzgaidot nedaudz, BET mani ginekoloģes "meklējumi" ir apstājušies pie dakteres Udrovskas!!! attieksme vnk supper, visu izskaidro saprotamā cilvēku valodā, atbildēs uz visiem jautājumiem (tādēļ jau droši vien vizīte ievelkas), uzskatu ka to naudiņu ir tā vērts maksāt!

pirms 9 gadiem, 2008.11.25 15:50

urgents

es arii varu paskatiities cohumaa un ielikt savu stiivo !!! naudinju nenjemsu!

pirms 9 gadiem, 2008.11.25 15:53

Viesīte

Man vienīgi nepatīk, ka ilgi jāgaida uz pierakstu, bet pie labiem dakteriem savādāk nemēdz būt. Klātienē nekad haoss nav ievērots. Max 10 minūtes bijis jāgaida :) Nezinu, varbūt paveicies.
Attieksme gan super!!! Ļoti sirsnīga.

pirms 9 gadiem, 2008.11.25 16:21

ukiente

es varēju tikt tikai vienā konkrētā plkst. laikā,tad nu es gaidiju 3ned, bet principā ja pieraksta laiks nav svarīgs - pāris dienas būs jāgaida, bet ir gadījumi kad pieraksta kaut vai uz rītdienu!

pirms 9 gadiem, 2008.11.25 17:05

zaiga

dakterei ir forša, zinoša un laipna. par tām rindām - dažreiz gadās ilgāk pasēdēt, kamēr pienāk tava kārta, bet pēc dakteres teiktā tas esot vairāk pilnmēness laikā! :) bet saprotiet arī paši, labs dakteris nedzīs ārā no kabineta pacientu, ja viss nebūs izrunāts. jums taču arī patiks, ja uz jūsu visiem jautājumiem tiks atbildēts, rūpīgi apskatīts un izmeklēts, nevis ja daktere teiktu - sorī, laiks beidzies, ja jums kādi jautājumi, atnāciet citu reizi! nauda, ko maksājam, laiks, ko gaidām, ir tā vērti!

pirms 9 gadiem, 2008.11.25 17:32

Evija

Visu to labāko par A. Udrovsku!!!
Kaut vairāk tik labu ārstu būtu!

pirms 9 gadiem, 2008.11.25 18:03

essss

Standarta vizīte maksā , ja nemaldos, 12ls, bet ir to vērts, it īpaši, ja gaida bērniņu, attieksme vnk super,uzmundrina, iedrošina, kaut vai katru apskates reizi liek uz usg, lai sirds mieriigaaka.

pirms 9 gadiem, 2008.11.25 20:36

:(

Žēl, bet nevaru p-iekrist, ja arī ir piaksts, tad varētu būt, ja aiziesi, ka pieaksts nav pazudis, vai arī vēl labu laiku pagaidīsi... ja Tev tas apmierina, varētu būt, ka varbūt tālāk būs kāds pozitivāks pārsteigums. Bet laikam, jau jāpamēģina pašai

pirms 9 gadiem, 2008.11.25 20:42

....

Man gan Dr.Udrovska patīk. Zinoša, ja kaut kas rada aizdomas, taisa usg (bez maxas, jo kā viņa teica, tas man pašas drošībai). Vizīte maxā 15 latus. Un atbildi par analīzēm sūta ar sms palīdzību - tas man tā ļoti patika! Ļoti jauka dr.

pirms 9 gadiem, 2008.11.25 20:56

faith

es arii esmu pie vinjas gaajusi, man patika, jo taa bija pirmaa reize pie ginekologa! Attieksme ļoti labvēlīga, taču šobrīd nav tā laika gaidīt tās rindas, nu nevaru es savu dzīvi ieplānot 2 ned uz priekshu!!!Uzskatu, ka ir arī citi, ne tik zināmi, bet arī labi speciālisti.

pirms 9 gadiem, 2008.11.26 09:52

agn

Par Udrovsku neko labu negribu teikt, man ar viņu bija labas attiecības līdz tam brīdim,kad viņas vainas pēc man bija komplikācijas.Jā "smaidīga un laipna",ha,ha,ziniet,ko viņa man atbildēja,kad es prasiju,ko man dakterīt darīt? - A KO JŪS NO MANIS GRIBAT! Vai tā var atbildēt ārsts, nemaz nerunājot, par to, ka varēja painteresēties, kā es jūtos. Es saprotu, ka pacientu daudz un pieraksts ir garš,bet tas nedod tiesības pret mums tā izturēties.Ja ir,kas nopietns tikai STRADIŅI (ar nosūtijumu).

pirms 9 gadiem, 2008.11.26 11:37

ukliente

nu neticu gan ko tu saki! pie Udrovskas esmu jau apm 2gadus, biju arī uzskaitē pie viņas un VIENMĒR viss bija ok!

pirms 9 gadiem, 2008.11.26 13:24

Sandrita

Esmu ĻOTI apmierināta dr.Udrovksu, biju riskā, lai tiktu pie bērniņa, kad tikām, tad visu grūtniecības laiku mani ļoti uzraudzīja.Labāku ārstu nevaru vēlēties! PALDIES dakterītei

pirms 9 gadiem, 2008.11.26 16:25

IlzeB

Esmu dakteres Udrovskas paciente jau 10 gadus, un varu teikt tikai to labāko. Ļoti zinoša, atsaucīga. Tiešām uzticos viņai, un vienmēr, ja kādas veselības problēmas ir bijušas, ar visu esam tikušas ļoti labi galā.
Tagad dzīvoju Rīgā, bet vienalga, nedomāju dakteri mainīt, tapēc vienmēr laicīgi ieplānoju savu pierakstu. Tāpat arī ja ir nepieciešams kāds padoms, droši varu piezvanīt, vai aizsūtīt sms, un saņemt atbildi.
Paldies.

pirms 9 gadiem, 2008.11.26 16:46

....:)

Visu cieņu dr.Udrovkskai!!!Tik jauku un iejūtīgu dakterīti tik tiešām līdz šim vēl nebija nācies sastapt...un nav arī žēl to naudiņu samaksāt.Vislabākie vēlējumi un veiksme lai ir turpmākajā darbībā!

pirms 9 gadiem, 2008.11.26 17:44

Pievieno komentāru