,,Krutākais autoserviss Jelgavā,, ...

Atradu ,,krutāko,, servi Jelgavā...Saucās www.varam.lv-mājaslapas nav.Automātisko ātrumkārbu un dzinēju,diagnostika,kļūdu noņemšana.Atrodas 6.līnijā, bijušā Ustupa autoskola.Pašiem meistariem un pieņēmējai paskats itkā būtu pārcietuši ātomkaru...Servisa līmeņa vispār nav.Sajēgas par mezgliem vispār nekādas-viss jārāda ar pirkstu.Kompi ieštepselēt māk-atrast kļudas kas karbojās kas nē-neko nemāk...Man panelī deg kļudu lampiņas uz ABS devējiem nav vadu virsū-pasaka viss kārtībā...par 15.munūšu darbu (nekvalitatīvu)prasa 20.Ls.IESAKU ŠAI IESTĀDEI APBRAUKT AR LĪKUMU-lētāk iznāk aizbraukt uz Rīgas autoservisiem...Jāa vel atstājot auto jātstāj arī auto tehniskā pase-zēniem tak jāpabraukājot...

es.

Ja atstājat auto servisā, tad pievērsiet uzmanību nobraukumam spidometrā un degvielas līmenim bākā

pirms 5 gadiem, 2012.05.31 15:00

vārds

kādam sranim jābūt, lai kultos uz to čuhņu labu servisu meklēt?

pirms 5 gadiem, 2012.05.31 15:46

dzinējs

Hmm-vai vari nosaukt kaut vienu servisu Jelgavā kurš nodarbojas ar stūres reiku un automātisko kārbu remontiem?Nav!Tas itkā sevi reklamē-bet kad aizbrauc-ekskursijas pēc var aizbraukt izviegties-uzdot jautājumus par tehniskām lietām....ha,ha...

pirms 5 gadiem, 2012.05.31 16:11

joks

Stūres hidrauliskās iekārtas ir aizliegts remontēt uz savu galvu bez stenda,stends ir dārga uzparikte,tāpat ir ar automātiskām kārbām,noņemt un aizvest uz Rīgu remontā,var arī pareklamēties

pirms 5 gadiem, 2012.05.31 19:30

Neka

Remonteju autom karb unstur reik pier pus gads......

pirms 5 gadiem, 2012.05.31 20:29

dzinējs

Nesapratu rakstīto....Man vienalga vai remontē Jelgavā vai Rīgā...bet runa jau ir pa sajēgšanu.Ja ir aparatūra un nevae noņemt kļudas utt.un nevar uz aparatūras tās redzēt-ja ABS devējiem nav vadi virsū un servisā pasaka viss pilnīgā kārtībā-nu ko lai saka par tādu servisu un 15.min.laikā paprasa 20.lašus...Cik tad darbs maksā stundā 80.?

pirms 5 gadiem, 2012.05.31 20:31

s

Automātisko ātrumkārbu un dzinēju,diagnostika,kļūdu noņemšana - 6. līnijā....izklausās sūdīgi...kur var atrast šitādus zaņķus...

pirms 5 gadiem, 2012.05.31 21:26

hmm

Nu i jēga noņemt kļūdas? No tā vien jau problēma netiek atrisināta. Autoservisos vispār, cik zinu, katram darba ir noteiktas darba stundas - ja konkrētam darbam ir rakstīts, ka tā veikšanai paredzēta 1h, tad izdarot to ātrāk, jāmaksā tāpat par 1h, savukārt izdarot to ilgāk (kaut vai 4h), jāmaksā par to pašu 1h.

pirms 5 gadiem, 2012.05.31 22:01

...

stūres reiku mainīja Igors savā servisā. Toteiz viņš atradās aiz MNL. Pašlaik ais IKI. Braucu jau 5 gadu bez bēdām.

pirms 5 gadiem, 2012.06.01 08:46

....

nez vai tas ir Igora serviss.., Bet nu lai būtu

pirms 5 gadiem, 2012.06.01 10:42

...

man pie kājas, kam tas serviss pieder, biju domājusi par Igoru kā meistaru, un viņš tajā servisā strādāja.

pirms 5 gadiem, 2012.06.01 11:52

Vīrs!

Kāds lūdzu varētu ieteikt profesionālu servisu kur remontē japāņu dīzeļmašīnas.

pirms 5 gadiem, 2012.06.01 13:07

dromedārs

japāņi neražo mašīnas. Tātad tādas arī nekur neremontē.

pirms 2 gadiem, 2016.01.05 19:01

dzinējs

Mainīja vai remontēja?Nu vot par tādu neko nezināju (Jelgavā principā neviens neko tādu nedara)

pirms 5 gadiem, 2012.06.01 13:49

Helmuts.

Nezinu par kuru servisu tur iet runa ,jo tur to ir četri .Katrs nodarbojas ar kaut ko.Cik boksu tik servisu.Es tur trīs mēnešus atpakaļ taisīju ātrumkārbu.Paldies dievam iet vēl līdz šim.Tad vēlāk esmu labojis dzinēju .Vajadzēja tikai nomainīt dažus dačikus.Padārgi bija ,bet neviens cits Jelgavā nevarēja atrast vainu.Man jau tā liekas ,ka vienīgi kapeiciņu drāzējiem nepatīk cenas.Tur arī krāso mašīnas.Vajadzēja nokrāsot meitenei vienu mašīnas sānu.Nokrāsoja uz goda.Tā kā nevaru gluži teikt ,ka tur ir sūdīgi .Var jau būt ka kādam kaut kas nepatīk ,bet tas ir visur.

pirms 5 gadiem, 2012.06.01 20:00

Roņa

Man arī pieder serviss,bet citā Jelgavas vietā.Teikšu ka visi vēlas savas mašīnas salabot kā ar burvju nūjiņu.Teikšu ka par velti nekas nenotiek.Ja jau klients nevēlas labot ,bet tikai iztasīt diagnostiku,un tādā veidā noteikt vainu ,lai pēc tam salabotu pats ,tad par to ir jāmksā .Jebkurā dīleru centrā tas izmaksās no 50 ls,bet ja jau klients vēlas servisu ap*** ,un aizbraukt neko nesamaksājis ,tad tā jau ir cita lieta.Kas tad mūsu laikos ir 10 ls ,vai 30 ls.Pupu mizas.Nav naudas netaisi mašīnu.

pirms 5 gadiem, 2012.06.01 20:06

!!!!!!!!

Lai ko juuus tu sakat, bet es neesmu stuulbs un vienkaarsi masiinu aizvedu uz servisu, lai man sataisa ideaalaa kaartiibaa un vienalga cik tas maksaa!

pirms 5 gadiem, 2012.06.01 20:43

karlitis

Es dzivoju Jelgava visu savu muuzu un zinu visus servisus un neviens neuznemas remontet stueres reikas, bet pazistu cilveku kurs uznemas remontet reikas!

pirms 5 gadiem, 2012.06.01 20:55

Pievieno komentāru