Pūšās vēders!

Sveikas!Man ir problēmas ar vēderu, ēd ko gribi,nāk gāzes visu laiku.Aptiekā prasiju padomu,tur sāka smieties un rindā stāvošie deva pretīgus padomus un zviedza.Varbūt ir kāds padoms no tautas ārstniecības līdzekļiem, ķimeņu tēju esmu mēģinājusi, tas nepalīdz.Paldies.

"Einars Repse"

Cilveki zviedza jo ir idioti. Un tici man. Te tadu ari netruks. Bet tiktiesam nezinu nevienu padomu. Vienigi need baltmaizi, jo ta diezgan traki pus vederu.

pirms 6 gadiem, 2011.11.22 22:11

opaa

Nevajag ēst vīnogas, ābolus, kāpostus, mandarīnus u.c. Ļoti mazos daudzumos max-2gb.

pirms 6 gadiem, 2011.11.22 22:20

Таня

Это по научному называется "метеоризм".Причиной метеоризма может быть: дисбактериоз,глисты,и другие заболевания желудочно-кишечного тракта.Давно ли Вы принимали глистогонные средства? Раз в полгода это желательно делать всем. Это точно не помешает.А вообще то обратитесь к врачу, проверте желудок. Как безвредное средство рекомендую уголь активированный. 1 таблетка на 10кг веса тела. Но это временная мера.Скорее всего надо подлечить желудок.

pirms 6 gadiem, 2011.11.22 22:29

lasītāja čukča

heu, gan jau atradīsim, kas tev kaiš. nesen intenetālaīju par meiteni, ks apēdos vienaga ko, momentā tia pie vēdera uzpūstā kā grūtniecei pēdējos mēnešos. bija pat bildes- pirms pusdienām un pēc. teksts bija angliski. cik atceros- viņai palīdzēja.. bet piedod, neatceros kā..

tā ir tiešām ārstējama kaite. a rindā un aptiekāre iešām bija idioti- tamdēļ neķer kreņķi.
un par sādi nenāks- tiešām attārpoties un padzert Linex kursu- būs tīrasieksas ar labu mijrofloru.. bet.. es neatceros, kas bija ar to meiteni-a ļa grūtnieci..

pirms 6 gadiem, 2011.11.23 00:52

lasītāja čukča

pirmkārt jāizvērtē, vai vēders uzpūšas momentāli pēc ēsanas- kunģaproblēma, vai kādu brītiņu pēcāk, kad ēdamai nokļūst zarnās- tad zārnu problēma.

vēl kas var būt,ciktagad palasīju- muskuļi, ja tev nav laba presīte+ģenētika, tad muskuļi var vienkārši neturētpat glāzi īdens iekšā un uzreiz izspiesties uz visām malām- te būs vingrošana.

vēl svarīgi-vai sāpes ir vai nē- tikai uzpūšās vai ar purkšķiem. liekas ka purkšķi tev ir..

http://www.steadyhealth.com/stomach_expands_after_eating_t87678.html

http://uclue.com/?xq=85

angliski ir daudz ko lasīt:)

vai tev vienmēr ir bijis tā? kad mainījās? varbūt pēckāda antibiotiku kursa? tad beigta mikroflora :(=Linex

pirms 6 gadiem, 2011.11.23 01:01

haizive

Neticu,ka aptiekā darbiniece smējās.Ja tā,tad pasakiet,kurā.Tajās aptiekās,kurās eju es,neviens nesmejas.

pirms 6 gadiem, 2011.11.23 08:33

...

pamēģini no rīta, tukšā dūšā 4 tabletes" oglītes" saberz un iemaisi pusglāzē ūdens. Padzer šādu kokteilīti pāris dienas un peskaties uz rezultātu. Man palīdzēja, bet kaites mēdz būt dažādas, apmeklē dakteri.

pirms 6 gadiem, 2011.11.23 08:54

ir lietots

Es vēl zinu šādu recepti: nopērc tik ogles, cik tu sver kg, piemēram 60 vai 80 un dzer pa vienai trīs reizes dienā, kamēr visas beidzas. Visiem attīra organismu, nav aizcietējumu.

pirms 6 gadiem, 2011.11.23 09:53

mammy

Ieej aptieka un noperc grutniecibas testu,ja vedera pušanas nav vis
u laiku bijusi un zini ka ed ka parasti,tad tas nozime ka organisma ir strauja vielmaiņa,kas parasti ir pirmajas grutniecibas nedeļa!ja vajag pataupišu drebites! ;)

pirms 6 gadiem, 2011.11.23 11:26

Vēderiņš

Man ir tieši tāda problēma. Izmēģināju gan Espumizan, gan Fibrolakts, gan Linex - nekas nepalīdz. Pēc manām domām, pie visa vainojama mūsdienu pārtika, jo man pat no vienkārša jogurta mēdz pūsties vēders!
Agrāk, kad vēl smēķēju, šādas problēmas nebija. Vēdera pūšanās parādījās pēc atmešanas. Kaut kur biju lasījusi, ka cigaretē esošās vielas "nogalina" vēderā un zarnu traktā dzīvojošās baktērijas, kuras tad izraisa visādas problēmas.
Jebkurā gadījumā, neiesaku uzreiz sākt smēķēt, jo, atbrīvojoties no vienas kaites, islīgsi citās...

pirms 6 gadiem, 2011.11.23 11:34

pippa mētra

tad jūs būsiet tik mierīga, ka jūs neuztrauks ne purkšķīši, ne vēdera pūšanas, ne apkārtējo reakcija. labāk spaiņiem.

pirms 5 gadiem, 2011.11.24 13:47

Duņa Kulakova.

Es staigāju visur un vienmēr pirsdama visu mūžu un līdz ar to mans vēders jūtās ideāli!

pirms 5 gadiem, 2011.11.24 15:08

ho ho

...kā gudrais Zālamns to saka-ka skaļam pirdienam nav smaka, bet kas tā klusām ārā zogās, tam tā lielā smaka rodās!

pirms 5 gadiem, 2011.11.24 15:50

ho ho

pēc koka- kolas pirdiens kļūst par slapju purkšķi.

pirms 5 gadiem, 2011.11.25 08:46

Jampāzijs no Elejas

Reiz senos laikos kādā no austrumu zemēm dzīvoja jauns puisis vārdā Abu Bakars.Labi viņš dzīvoja, līdz kādu dienu Abu Bakaram iekārojās aiziet uz tirgu iepirkties.Tirgus laukumā jauneklim sagribējās palaist sesku un to viņš arī izdarija.Tak parastā seska vietā Abu Bakaram iznāca tik varens pirdiens ka visi tirgotāji un pircēji bailēs noraustijās un pamuka kur kurais!Kad izbīlis noplaka un apkārtējie saprata no kurienes bija nācis pērkona dārdiem līdzīgais troksnis ,viņi izplūda nevaldāmos smieklos un uz puisi rādija ar pirkstiem. Abu Bakars tā nokaunējās ka aizmuka uz svešu zemi kur neviens viņu nepazina.Laiks ritēja un staltais puisis pārvērtās par vecum vecu večuku. Kādu dienu vecais vīrs juta ka gals vairs nav tālu un viņam ļoti sagribējās apskatīties dzimto pilsētu. Tur nonācis viņš redzēja ka tirgus laukums ir izklāts ar skaistiem bruģa akmeņiem.Vecais vīrs saķēra tuvāko pretīmnācēju un prasija viņam - saki- vai sen uzlikts šis skaistais bruģis?Tas padomāja un teica - bruģi uzlika 55 gadus,10 mēnešus un 5 dienas pēc tam kad kāds puisis vārdā Abu Bakars šeit palaida Vareno Pirdienu!

pirms 5 gadiem, 2011.11.25 10:24

Duņa Kulakova.

Tad jau pēc manis visiem pilsētas tirģeļiem bija jābūt bruģētiem!

pirms 5 gadiem, 2011.11.25 11:35

Resnīte

Murgs.... , bet man tāda pati vaina , pat nezinu ,ko darīt ! Biju uz kuņģa pārbaudi , neko neatrada , saka ka viss ok. Vēders , kā bumba , liekas , ka būtu stāvoklī ...

pirms 4 gadiem, 2013.01.04 00:59

Lolitiņa

Kad nāk pirdiens tad viņu arī vajag palaist nevis ar kaunīgu ģīmi izliekoties ka nekā nav!

pirms 4 gadiem, 2013.01.04 09:27

Pievieno komentāru