Veikalā "Oāze" neiet bankas kartes un ir negatīva attieksme

Pēc manam ziņām jau nedēļas 3 veikalā neiet kartiņas, maksā tikai skaidrā naudā. Tuvumā bankomātu nav.
/ Netērējiet savu laiku, ja plānojāt nerēķināties par pirkumu ar kartiņu, firma neko nedara, lai problēmu atrisinātu.
/ Šodien piezvanīju, vai ir vērts sperties tādu gabalu līdz "Tuvākajām veikalam", ja nerēķināties nebūs iespējas, man atbildēja, ka Viņiem problēmu nav, ka MAN jāsazinās ar Lattelekomu, jo problēmas ir nevis veikalam, bet Lattelekomam. (ja man ir problēmas ar sakaru operatoru, es viņu mainu pret citu. mūsdienās ir pat pilnīgi autonomas, bezvadu stacijas norēķiniem ar karti (piem. Tami tami, pasūtot picu uz mājām)). Izrādās veikala problēmas jārisina klientiem. Vēl, kā man teica, izņemiet skaidru naudu- tad problēmu nebūs. Uz jautājumu- kur tuvākais bankomāts (šāda rajonā vispār nav) man atbildēja, ka nezinot, bet iespējams, ka centrā! Super, tātad esot centrā es varu ne tikai atrast bankomātu, bet arī iepirkties pa lēto lielveikalos, nevis braukt uz dārziņiem ar izņemto naudu, lai par divkāršo cenu pirktu tās pašas preces. Iespējams, viņi tikai skaidras naudas darījumus veic apzināti, lai nemaksātu nodokļus, no it kā dienas laikā atgrieztām precēm (līdz 00:00 var anulēt čekus))
/ Piebildei, Oāze sevi pozicionē ka LATS veikals, tomēr akcijas preces netiek nodrošinātas par akcijas cenām. Paskatieties www.latts.lv akcijas cenas un kas viņiem plauktos.
/ Īsumā - vēlējos pabrīdināt, ja esiet kāršu maksātājs - Oāze vairs nevar nerēķināties.

Švimpāzijs

Apbēdināšu - tamitami jau pusgadu vismaz nesūta vairs neko uz mājām :(

pirms mēneša, 2017.06.17 12:18

Vietējie

zinu, bet esmu vecāka par pusgadu,tāpēc, pieredze ir :)

pirms mēneša, 2017.06.17 13:00

pirdiens

Tad jau tu izdali nelāgu smaku!

pirms mēneša, 2017.06.17 19:52

reiņuks

Oāzē jau tikai garāmbraucēji un vietējie mazohisti iepērkas. Nedaudz tālāk ir gana labs baltais veikals.

pirms mēneša, 2017.06.18 12:38

Vietējie

Kas par veikalu? Cik NEDAUDZ (tālāk)? Jo mēs, vietējie mazohisti, Sieramuižā esam pilnīgi bez veikaliem, bankomātiem. Gaidām, kad kāds atjēgsies un kaut pie apļa uzbūvēs kādu Maximu vai Supernetto (sacerējāmies) :)

pirms mēneša, 2017.06.19 18:23

reiņuks

Tad kad oāzes vēl nebija, tad jūs tur Sieramuižā viens otru ēdāt, vai?

pirms mēneša, 2017.06.20 09:31

reiņuks

un kilometrs ir tālu???

pirms mēneša, 2017.06.20 09:32

Vietējie

Kad Oāzes nebija mēs arī te nebijām :) a citi varbūt arī ēda viens otru. Kilometrs nav tālu, tikai kurā virzienā? Izmērīju caur googlemap ceļu līdz Top veikalam Lietuvas šosejā pie autoservisiem, sanāca vairāk kā 2 km vienā virzienā. Citus veikalus tuvumā nezinu, tāpēc prasu- kur. Ja jau tikai kilometrs (mums kilometrs līdz Oāzei starp citu) tad tas nav tālu. Kur normāls veikals (baltai, kā sakāt)?

pirms mēneša, 2017.06.20 10:35

reiņuks

lietuvas šosejas un platones ielas krustojumā

pirms mēneša, 2017.06.20 15:32

Vietējie

Ziemeļaustrumu krustojuma stūrī ir pļava, tur veikala nav, Dienvidaustrumu (Zemeņu ielas puse)- privātmājas, arī šeit, it ka neredzēju Paliek tikai pāri krustojumam Ziemeļrietumu (Aveņu ielas pusē) un Dienvidrietumu (Vidusielas puse). Faktiski tur arī privātmājas... Kāds nosaukums? Baltais? Mums sanāk gandrīz 2 km līdz krustojuma (vienā virzienā).... ehhh...

pirms mēneša, 2017.06.20 19:14

Vietējie

iespējams atradu - zl.lv: Juro IK, Veikals, Lietuvas šoseja 52, Jelgava, LV-3001
no ārpuses tāda maza bodīte

pirms mēneša, 2017.06.20 19:18

reiņuks

jā jā , tas pats. Tāda sajūta ka tu nevis Sieramuižā dzīvo, bet rafā :D . Kilometrs ir nevis no tavām mājām, jo es nezinu, kur tu dzīvo, bet no Oāzes.

pirms mēneša, 2017.06.20 20:46

Vietējie

Kā rakstīju - man no mājām kilometrs līdz Oāzei, un +kilometrs no Oāzes līdz Lietuvas šosejai, Pat jā nogriezt stūri sanāk 2 km vienā virzienā. Kā zinu? Googlemap var mērīt attālumu. Ļoti noderīga funkcija.

pirms 30 dienām, 2017.06.22 12:07

reiņuks

nu, tad jau **** un nespīd tev privilēģija iepirkties baltajā veikalā

pirms 30 dienām, 2017.06.22 12:42

Dace

Kopš mežciemā atvēries Top veikals, Oāze ar savu nekvalitatīvo un dārgo preci kļuvusi neaktuāla.

pirms mēneša, 2017.06.19 13:30

Vietējie

Līdz Mežciema Topam mums ir 2.8km kājām vienā virzienā. 5 km kājām (atpakaļ ar smagiem tīkliņiem) man grūti noiet. Bet, ja maksāt par autobusu,tad arī līdz centram var tikt. Tops ir no Oāzes 2 km attālumā, ceru Reiņuks nerakstīja par Mežciema Topu.

pirms mēneša, 2017.06.20 10:46

arī vietējā

Mežciemā derētu arī aptieka, jo iedzīvotāju padaudz un slimojam visi.

pirms mēneša, 2017.06.19 18:56

,,,

prasi,lai palīdz jūsu elks,stirnu baisākais sapnis...

pirms mēneša, 2017.06.20 16:45

Spodrīte

Es domāju lūk ko: tā Ojāze pavisam mierīgi var iet d!rst.

pirms mēneša, 2017.06.20 18:05

Matilde

Mani pārsteidz cits- veikals ir 100% privāta bode. Ar šādiem izgājieniem viņi tikai zaudē klientus. Labs uzņēmējs nekad neatļaujas bojāt sev reputāciju.

pirms mēneša, 2017.06.20 19:03

Oāze ne visai...

Reti te iepērkos, gadā reizes 2... Cik nu būts, pārdevējas diezgan nelaipnas, bet man ar pie kājas, ja tik garām braucot kas ir jānopērk :) Bet audzināšanas nolūkos, iebrauks ciemā, paņems 2 saldējumus un tiks maksāts ar 100 eiro gabalā :) Un tad tās dāmas skries uz centru mainīt, nevis es :) Gan es savu panākšu... ;)

pirms 29 dienām, 2017.06.23 07:47

Melnais nals

Diezgan naivi, VIŅAS neskries. Turklāt viņam ir mel.n.ā ka.s.e (skaidra), tāpēc noteikti būs ar ko iz.m.ainīt. Un vēl, kad sākas problēmas ar ka.r.tēm, kad ci.l.v.ēkiem nav ska.i.d.ras, tad atstāj pr.e.ci pie k.a.ses un iet prom, pārd.e.vējām vien.a.lga. Jo uz.d.evums ir vairot m.e.lno nalu, nevis pa.k.ļ.auties kli.e.n.tu vē.l.mei nor.ē.ķ.ināties ca.u.rspīdīgi caur b.a.n.ku. Pardon - aizliegtie vārdi.

pirms 28 dienām, 2017.06.24 21:44

Nospraks

Oāzisu bezdabniekos ar birsti atejas tīrīt

pirms 27 dienām, 2017.06.25 10:33

Nospraks

Oāzisu bezdabniekos ar birsti atejas tīrīt

pirms 27 dienām, 2017.06.25 10:33

diana

Oāzes pārdevēja, kura pārsvarā sēž pie kases, blondīne. Apkalpošana vienkārši kritiski drausmīga, īgna, rupja sievišķe. Tajā veikalā savu kāju nesperšu

pirms 27 dienām, 2017.06.25 17:47

27p

viņa tur jau veterāns. dikti ilgi strādā, visatļautība un jūtas visuvarena, jo kasi saimniecei nodod, precīzāk melno un balto kases. saimniece viņu nevar atļauties patriekt, a ja VID paziņos? tāpēc pat nav vērts sūdzēties.

pirms 27 dienām, 2017.06.25 19:19

Kuko

Jo ātrāk viņi bankrotēs, jo ātrāk tur var parādīties kāds cits īrnieks, kas atvērs normālu veikalu. Vietējie gatavi iet tur iepirkties, bet pašlaik cenas nereālas un attieksme negatīva (no darbinieku puses). Tur tikai sīņi nāk pakaļ polšiem. Gribam normālu veikalu pie dārziņiem. Ar normālam cenām un ar normālu attieksmi. Maximiņa te gan noderētu.

pirms 25 dienām, 2017.06.27 13:46

Vietējie

Ja jau iesāku tēmu ar objektīvi negatīvo komentāru, tād arī objektīvi pozitīvu ievietošu šeit.
Bijām Oāzēm tur parādījies lērums jaunu meiteņu darbinieču - pieklājīgas, smaidīgas, izpalīdzīgas. Karšu lasītājs IET!!! Hmm, bija ļoti patīkami iepirkties. Nezinu, vai ikdienā tās meitenes arī strādā, bet sestdien bija tiešām ātri un jauki iegriezties. Paldies!

pirms 14 dienām, 2017.07.08 22:04

Oligarhs

Nezinu, meitenes neredzēju, bet vislielāko raganu gan - īsi pāri ausim gaiši mati sīka un nikna uz visiem, kas ienāk veikalā un nedod dievs ne tikai gaisu uzelpo, bet vēl pie stikla letēm kaut ko palūdz nosvērt. Kluss vājprāts! Tautā melš, ka tā ir PATI SAIMNIECE!

pirms dienas, 2017.07.20 13:39

Pievieno komentāru