Viltotās ksenon gaismas!

Vēlētos zināt, kad pienāks tie laiki, kad policija sāks ņemt priekšā visus braucējus ar tām stulbām ķīnas gaismām. Tehnisko apskati redz nevar iziet, bet pēc tehniskās atkal mauc virsū to sūdu. Kāpēc neviens nekontrolē šo jautājumu? Kāpēc tikai ir jāskrien pakaļ gājējiem un jajāutā viņiem par atstarotājiem, kāpēc man ir jādomā par riteņbraucējiem, kuri mauc par gajēju pārēju, nenokāpjot no riteņa? Kas domās par mani? Es braucu un man kaut kādi lohi ar ķīnas zaļajām spuldzītēm spīdīna acīs, vai kāds domā par manu drošibu uz ceļa? Ja tehnisko apskati nevar iziet ar tiem - tātad tie neatbilst kaut kadiem noteikumiem. Tas ir ļoti nopietns jautājums un vajag sodīt tādus braucējus un īpašniekus un tik bliezt viņiem punktus. Logus kaut kā visi baidās tonēt - līmē tikai tik, cik ir atļauts - tomēr likums strādā!

original

esmu bijis vienmēr par visu oriģinalu, ir-ir, bet ja nav - nav ko no sevis telot!

pirms 2 gadiem, 2014.12.11 13:29

Z

Drusku kautkāds sviests-liekās kad spūldzīte tiesības ir nopirkusi un nav nekādas sajēgas par satiksmes noteikumiem?
Gājējiem kam nav atstarotāju ir ļoti bīstami nakti uz ceļa!
Ar velosipēdu drīkst braukt pāri krustojumam (ievērojot CS noteikumus) nenokāpjot no velosipēda-jāšķērso krustojums gājēju kustības ātrumā!
Es jau braucu ar auto 36.gadi un man vel neviens nav traucējis ja brauc pretīm ar tuvajām gaismām,kāda starpība ķīniešu vai amēriķāņu-ja brauc pretīm ar tuvajām nevis ar tālajām!
Bīstamāk ir braukt ar orģinālajām halogēna gaismām šajoslaika apstākļos,vai arī bīstami ir braukt ar xsenona zilajām kurām jau ir pieci tūkstoši un virs Helvinu.Ar šādām lampām šajos laika apstākļos un ja vel līst lietus ceļu redzēt ir ļoti grūti.Ja ir xsenons orģinālais vai Kīniešu 4500.helvini viss ir ideāli!
Drošibai taisni ir domātas lampas gan halogēna +110 procenti gan xsenona-jo viņas ļoti labi izceļ ceļazīmes riteņbraucējus vestēs,ceļa apzīmētās līnijas utt.Nu bet orģinālās halogēna 55 wati tā ir pagātne un vot tas ir bīstami!Kāpēc daudziem cilvēkiem patīk skatīties nakti pretīmbraucošai mašīnai tieši lukturos?

pirms 2 gadiem, 2014.12.11 15:29

Z

Es pats ar nebraucu ar xsenoniem jo nepatīk mainīt katru gadu uz TA,bet ir halogēna pildītās ar gāzi un nevajag nekādus xsenonus.kā arī neviens pretīmbraucošais nemirkšķina ja viss ir pareizi noregulēts!

pirms 2 gadiem, 2014.12.11 15:33

spuldzīte

neesmu nopircis tiesības, ļoti labi zinu CSN, bet dzīvē tas notiek savādāk. Ja pa gajēju pārēju brauks riteņbraucējs - tu brauksi viņai virsū? Nē, tāpāt palaidīsi, jo tevi sodīs. Par to es saku - kāpēc man ir jāievēro, bet citiem ne. Policija tik skatās lai braucēji laiž gājejus, bet viņiem vienalga, ka riteņbraucējs brauc pa zebru....Uzskatu, ka ja mašīnai no "dzimšanas" nav ksenons - tad nav ko mocīties un telot no sevs kruto. Oriģinālais ksenons tā nespīd acīs un nekaitina. Es neskatos pretīmbraucošai mašīnai lukturos, man spīd acīs un traucē braukt, es vēlos lai ķerās klāt arī viņiem. Kāpēc cietiem uzliek sodu par priekšējo logu tonēšanu? Kam traucē? Kāpēc jālūr iekšā?! Tāds pats jautājums. Tonētie logi man personīgi netraucē, lai kaut aizlipina ar melno skotču... Bet neoriģinālais ksenons man traucē braukt!

pirms 2 gadiem, 2014.12.12 10:40

to z

Ja tev šitādi kuļībini,kas saliek sapuvušos reflektoros ksenonus un vēl saregulē kaut kur auzās,netraucē,tad jau laikam tumsā nekur nebrauc.

pirms 2 gadiem, 2014.12.11 15:50

Z

Nuu es gadā nobraucu 24.tūkstoši un ne tikai pa LV ļoti daudz ir arī jābrauc pa naktīm.Nu nezinu netraucē.Nu ir viens otris kas nepārslēdaz,bet tas ir viens otris.Daudz reiz sieva sēž blakus un besījās pamirkšķini viņam kādas viņam spožas gaismas laikam tālie utt.Es braucot redzu kad tie nav tālie un neskatos uz tām gaismām-kad briesmīgi traucētu gaismas nu tā nav.Tad jau jāsaka viss traucē-ziemā sauletraucē jas spīd pretīm,ja vel uz ceļa sniegs un saule pretīm-nu nezinu tas man šķiet ir vel trakāk.A ko tagad darīt pieteikt karu saulei lai krievs notriec ar kādu raķeti?

pirms 2 gadiem, 2014.12.11 16:47

s

Jo spožākas lampiņas jo sūdīgāks autiņš.Tas tāpat kā ar maukām-jo vecāka un neglītāka jo vairāk smiņķa.Nav dzirdēts,ka jauniem autiņiem kāds liktu kreisās lampiņas.

pirms 2 gadiem, 2014.12.11 20:37

braucējs

pilnībā piekrītu! Lētās mačkas arī sakrāsotās, tāpāt ar mašīnam. Nevar nopirkt jaunu mašīnu, tad maina un veido no vecām "žurkām" velns zin ko.

pirms 2 gadiem, 2014.12.12 10:43

spuldzīte

nav runa par to ka visi traucē. Vienkārši, kāpēc vieniem atļauts viss, bet citiem nekas un visatļautība. Ja tehnisko nevar iziet - tātad kaut kas nav kārtībā?! Kāpēc tad nelaiž cauri - pat ja viss ir pareizi saregulēts... laiž cauri tikai tos, kam ir oriģinālie lukturi. Tad kāpēc viņiem ir tiesības šmaukties un piedalīties ceļu satiksmē?

pirms 2 gadiem, 2014.12.12 11:00

Z

Spūldzīte daudz ko neizprot!Ja mašīnu kura ir tehniskā kārtībā neizlaiž,tā ir bijis...Viņiem vajag naudu tajā TA jo vairāk neizlaiž jo lielāka alga.Lukturus spūldzīt var mainīt kādus gribi ja tik ir E marķējums virsū.žigulim liec virsū Pro Tuning lukturus ar lediem halogen/xsenon angļu lampām ar gāzi pildītām un ej TA mietīgi cauri,kā arī liec LED lukturus aizmugurē!Ķīniešu mums LV valstī vis ir Ķīniešu neko citu principā nevar nopirkt!Arī man kādreiz bija autiņš ar orģinālajiem Xsenon lukturiemun lampiņām.Izdeg sabojājas pērc veikalā kas ir un liec virsū Kīniešu vai ,,moldāvu,, un neviens neko neteiks.Galvenais li ir marķējums E.Tagad jau tādi ir lielāko daļ visiem produktiem!Vot cilvēku nezināšana un neuzmanība gan besī ārā.citi gan dienas gan nakts laikā brauc ar ieslēgtiem migleniekiem aizmugurē!Tie gan apžilbina acis un traucē!LV valstī laika apstākļi ir tādi kad gadā varbūt aizmugures miglenieki jāieslēdz reizes četras gadā!

pirms 2 gadiem, 2014.12.12 12:45

Z

Ja esat īsts autovadītājs un ar auto braucat daudz gan dienu,gan nakti-iesaku lietot autovadītāju brilles!Pašiem būs drošāk braukt netraucēs ne saules stari ne gaismas un nakti redzamība būs daudz labāka!

pirms 2 gadiem, 2014.12.12 13:02

spuldzīte

es par kaut ko citu runāju un starp citu, tehniskajā apskatē neizlaiž tikai tās automašīnas, kurām nav automātskā reguletāja, kas regulē to gaismas staru. Ja ir, tad izlaiž. Jaunajām mašīnām tāds ir, līdz ar to tās neapžilbina acis. Ja nav, tad atvainojiet mani, spīd viesiem acīs. Tad pirms teniskās atkal nomaina uz veciem lukturiem, iziet cauri un atkal uzbliež sūdus.

pirms 2 gadiem, 2014.12.12 13:16

Asdfgh

Tieshaam jaavadaa kjiegelis liidzi tiem čainiizeru hrenonistiem ko iemest.

pirms 2 gadiem, 2014.12.12 14:06

Z

Drīz vecās mašīnas izmirs un Xsenons vien paliks.

pirms 2 gadiem, 2014.12.12 14:09

Z

Saliec žigulim dzidrinātos lukturus lampas halogen/xsenon+120 un ej apskati,kas traucē?Žigulim vispār nav pat rokas gaismas korektora-un apskati iziesi!Kas gaišāks xsenons vai manis pieminētās?Redz galvenais ir autovadītāju kūltūra uz ceļa laicīgi pārslēgt gaismas,normāli noregulēt.Noregulēt var visas gan ,,hrenonus,,gan svečīšu gaismas ja grib.Pie kūltūras pieder arī jēdziens kad pagriezieni jārāda (ko nedara BMW) kad jābūt priekšā baltām vai dzeltanām stāvugunīm nevis sarkanām (kā ir citiem BMW).Galvenais ir kūltūra,bet ne visi ir tik apzinīgi kas cienīs viens otru.,,Spūldzītes,, nav vainīgas ja pareizi noregulē.Orģinālie automātiskie regulētāji ar var melot ja nav pareizi iestatīti.Iekāps auto 5.cilvēki bagāža un arī jauna mašīna spīedīs kādam acīs.Es nezinu man neviens netraucē-galvenais ir neskatīties tieši gaismās pretīmbraucošam,ja ilgstoši un lielus gabalus brauc-lietot autovadītāju brilles un vis būs čikeniekā!Dzīve iet uz priekšu satiksme uz ceļiem ir intensīva-gaismām jābūt labām,lai redzētu kājāmgājējus un velosipēdus kuri kustās bez vestēm!Tiem kam ir spilgti zilās gaismas 5 tīkst,,8.tūkst.,helvini tie ar šīm lampām paši ceļu neredz!Ir izmēģināts!

pirms 2 gadiem, 2014.12.12 14:28

asdfgh

Z:

nav runa par stock ksenonu. runa ir par visaadiem pagaajushaa gadsimta dotiem, kuiem i salikti visaadi brinumi lampu vietaa, no kuiem acis tek aaraa.

pirms 2 gadiem, 2014.12.12 16:34

kaut kas jau pareizi vien ir , bet galvu saspiedis gan kādreiz esi .

pirms 2 gadiem, 2014.12.12 23:50

Z

Pagājušo nakt bija brauciens uz Rīgu un atpakaļ.Braucu un par šo rakstu tik vien domāju un pievērsu īpašu uzmanību.Nu ko lai saka vēroju gandrīz katru mašīnu-jaunākiem modeļiem gaismas ir baltas,vecajiem dzeltenas,bet kad kas mani traucētu principā neredzēju.Principā-tas nozīmē kad kādi divi man brauca pretīm un nepārslēdzās no tālajiem uz tuvajiem,bet arī tas mani īpaši netraucēja.Brauca pretīm ar spōžām gaismām (kad izmainījāmies skatos trešais golfs).Tam točna nebija orģinālās bet likti xsenoni.Nu ko lai saku par šo-smukas skaistas gaišas gaismas,-bet kad man viņš būtu traucējis par domas tādas nebija.Tā kā secinu vienu-vai nu tas kas raksta par šo ,,bēdu,,ir drusku dīvains ,vai nu viņam skauž tas kad citi kautko var izdarīt uzlabot saviem autiņiem,bet pašam rokas aug no pakaļas!

pirms 2 gadiem, 2014.12.13 13:50

ne Z

Nekā personīga,bet dīvains gan vairāk izklausies Tu.

pirms 2 gadiem, 2014.12.13 16:09

janis

Nav starpiba kineisu vai nekiniesu xenons vienkarsi vecam masinaam lukturi ir bez linzaam un tapec,ja tadaa lampaa ieliek xenonu tad taa gaisma spiid kaa izpluudis plekjis un zhilbina pretimbrauzejus.

pirms 2 gadiem, 2014.12.13 15:53

Z

Lēcas ir dzidrinātajiem jauno modeļu lukturiem,veco modeļu lukturiem ir rievotie stikli kuri gaismas staru lauž attiecīgi šīm rievām!

pirms 2 gadiem, 2014.12.13 18:17

s

Informācijai - krieviem kaimiņos ir likums - ja auto ir aprīkots ar tam neparedzētiem ksenona lukturiem,lampiņām un vēl visādiem sūda gaismekļiem, tiesības nost no pusgada līdz gadam.Jāutājums, kā tas tiek realizēts dzīvē, bet mums pat par to nav aizdomājušies.

pirms 2 gadiem, 2014.12.13 18:27

Z

Krievs ir krievs un viņiem likumi nav rakstīti-šei ir ES.

pirms 2 gadiem, 2014.12.13 18:30

Zigis

Pieņemsim pa piemēru Ķīniešu xsenonus viņi ir komplektā ar metāla aizsargiem iemontētas lampas tādās kā metāla kolbās ar metālaaizsargu lai gaismas stars nespiestu pa taisno uz priekšu.Tātad gaismas stars no šī metāla aizsarga atstaro pret leflektoru no no šītiek virzīts uz priekšu braucamo daļu cauri rievotajam stiklam kurš ar rievām šo staru salauž un neļauj būt tam pieminētajm kūlim.

pirms 2 gadiem, 2014.12.13 18:28

svecīte

Ielieciet lukturos svecītes un brauciet tik nost gājējus ceļa malās neko neredzot.
http://www.iauto.lv/pie-stures/satiksmes-drosiba/18552-viedoklis-bezatbildiba-un-vienaldziba-ka-drauds-satiksmes-drosibai

pirms 2 gadiem, 2014.12.13 18:39

kung fu meistars

No ķīniešiem mums vēl daudz būtu ko mācīties

pirms 28 dienām, 2017.10.27 21:47

aber

svecīte ; jāminās tev ar riteni un liec svecīti priekšā un pakaļā .

pirms 24 dienām, 2017.11.01 06:37

Pievieno komentāru