Zīlniece Anna

mīļie, kuri zin, kā var atrast zīlnieci Annu.zinu te jau par viņu rakstīja, bet kā pie viņas tikti. Varbūt vēl kāds zin citu tikpat labu.

Eva

Neieteiktu iet pie zīlniecēm! Nevajag bojāt savu likteni! Ir tikai daži izredzētie, kuri var ieskatīties nākotnē vai pagātnē, un tie nu vciennozīmīgi nav zīlnieki!

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 09:18

Saprotu

Marija - tel. 26882599 (pateiks visu precīzi, kārtis liek krievu valodā)
Sāra - tel. 26381988 (pieņem Rīgā), pasaka precīzi

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 10:39

ašā

Esmu bijusi pie divām Annām. Abas dzīvo Zirgu ielā. Pirmā-šeit forumā izslavētā 26772137. Pie viņas biju decembrī.Bija jāmaksā 15 Ls. Uzdeva daudz jautājumus, bet ir vairākas lietas no viņas teiktā uz šo brīdi jau piepildījušās.
Otra Anna ir jau gados. Viņa dzīvo Zirgu ielas otrā galā. Viņu uzskatu par profesionālāku. Viņa ļooti daudz par mani pateica pēc rokas. Arī kārtīs zīlētais piepildījās! Telefons 29479510. Viņa ņem 10 Ls.

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 10:43

SK

Tā Anna, kura ņem 10 Ls galīgi garām. Esmu pie viņas bijusi divas reizes - muld uz vella paraušanu. Par to otru nevaru pateikt, nezinu.

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 11:13

Vērmanis

Tak velns jau visu šo rūpalu arī kurē un sēdina cilēkus uz sava veida atkarību un pakļauj tos, tāpēc nebrīnaties ka vēlāk būs problēmas pašiem un tuviniekiem... Zīlēšana ir grēks, bet grēka alga ir nāvē. Tā ka padomājiet pirms atdodiet pirkstiņu velnam, jo tas paņems vairāk kā dodat tam.

pirms gada, 2015.08.20 01:56

Inna

Polnostjju s vami soglasno.Sharlotanka!Ne sovetuju!

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 11:22

AŠĀ

Tā Anna, kas zīlē par 10 Ls- gadi 5 atpakaļ, kad pie viņas biju, pateica precīzi manas problēmas atrisinājumu. Otrreiz biju pie viņas šogad februāra sākumā. Arī tāpat! Tākā katra izvēle ir paša ziņā!!!!

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 11:32

:))

Iecavaa ir laba ziilniece Elga !piepildass viss ko saka

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 11:41

Astrologs

..ir daudz precīzāk un arī lietderīgāk!!!

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 12:45

SK ašai

Aizgāju pie Annas, tā kura ņem 10Ls. Stāstīja gari un plaši. Teica trīs stundu laikā problēma būs atrisināta. Kamēr aiziesi mājās viss būs kārtībā. Ir pagājuši 6 mēneši, Annai 10 Ls kabatā, bet problēma, kā bija tā palika. Neticu nevienam tās kundzes vārdam.

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 12:59

Sofija Rutkovska

Pie tas Annas, kura nem 10 Ls biju 9 gadus atpakal, no ta laika atceros vinu katru dienu, man dikti slimoja mate, Anna pateica, ka viss bus kartiba, tikai vina biezi dosies uz slimnicu parbaudities, nepagaja un pusgads un mate nomira, bet tiesa Annai bija slimnica, vel man vina zileja pec rokas un kaut ko skaitloja man no dzimsanas dienas datumiem, ta jau isti neatceros, muldeja dauzd, bet viss pavirshi. Pie tas otras Annas, kura ir gados jaunakaun nem mazliet vairak 15 Ls, biju pec pazinas ieteikuma menesi atpakal, bet ir lietas, kura jau ir piepildijusas, bet dikti dusmojos uz sevi, jo tiesi tas lietas piepildijas kuram pat neticeju, bet tagad saprotu, VAJAG NE TIKAI PAKLAUSITIES, KO TEV PASTASTIS, BET ARI IZDARIT SECINAJUMUS UN PAMEGINAT KAUT KO IZMAINIT, ja man ari ta jauna meitene Anna pateica, vienalga viss bus ta, ka mes to gribesim, tapec cilveki ari zile, lai kaut ko pameginat pamainit vai ari but piesardzigiem.

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 13:23

Vērmanis

velns slēpjas aiz visām šīm zīlēšanām, bet cilvēki kā mušas uz mišpapīru lido...

pirms gada, 2015.08.20 02:01

Sofija Rutkovska

Tikai nevajag iet zilet uz salonu-salona tas tagad maksa 40 Ls, bet tolku nekada, sez pardevejas un stasta nakotni, man ta pazistamais iekrita pagajusaja nedela. UZMANIGI!!! DANGER!!! :)

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 13:28

Sofija Rutkovska

Bet vispar sausmas, tas zilnieces tagad ir tik daudz, katra otra zile, bet vai tad zinat, ka iemacities zilet nevar, es uzskatu ta, ka tas vai nu ir dods Ar dievu vai ari nedods, tas tacu nav ta, ka tu pie kases stavi, tas ir darbs energijam ar kaut ko kosmisku, ja gribat, es nedimaju, ka tas ir dods kuram katram, bet savukart nodarbojas ar to gandriz katrs, tatad varam secinat, cik no tiem cilvekiem kaut ko tiesam saprot no zilesanas-3 cilveki no 10 labakaja gadijuma. Bet nu sausmas, sausmas.

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 14:10

vards

Skeptiķiem šajā forumā lūgums paklusēt.
Pie gados jaunās Annas biju uz vizīti. Pateica to, ko es ne pārāk vēlējos dzirdēt (ar to jārēķinās ejot pie zīlnieces). Dažas lietiņas jau ir piepildījušās. Uz pārējiem pareģojumiem vēl daži mēneši jāgaida.

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 14:28

Olga Fomenko

Poslushajte rebjata, eto uze vihodit za ramki pridela, OSTAVTE ANNU V POKOJE, vi ze vidite, chto ljudi horosho otzivajutsja i o drugih gadalkah, ja ne veru v to, 4to u nas v Jelgave netu ljudei, kotorije mogut hotj 4to-to skazatj. Da, ja podtverzdaju, chto Anna gadajet dostojno i ne tolko potomu chto ja javlajusj ejo licnoi znakomoi, no gadajet ona v meru svoim silam, celoveku 22 goda. Poverte, ej tjazelo, da, vozmozno eto ejo ziznennij putj, no vsjo ze ej nado okrepnutj.

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 16:07

Vērmanis

у Вас есть понятие куда этот путь ведёт?

pirms gada, 2015.08.20 02:11

bet

ja tev ir laba draudzene tad labak ar vinu paruna,noperc pa tiem 15 Ls vinu ,ko garsigu un dzive vairs nebus tik druma.Zilniece,psihoterapeits un parejie- vini saka jums to ko jus gribat dzirdet(gudras),problemas tagad ir visiem vienadas-bezdarbs,krize,vecaki slimo,berni neklausas.....ta ka stasti visiem gan jau 50% uz 50% bus.Ar to zilesanu jus varat pasi sev izdarit sliktas lietas,piesaukt nelaimi,slimibu ja nedod dievs jums zilniece to pavestis un jus esat PILNIGI vesala tad ticiet man jus saslimsiet,jo uz to bridi jusu organizms bus novajinats ar jusu problemam.

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 18:48

bet

p.s. ja nav darba-meklejiet,ja virs dzer-dzeniet vinju prom(ja nekas nelidz),ja kads no radiem slimo-jaiet pie arsta, un ta talak.Ticiet sev un vis bus labi.To jums ari novelu!

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 18:52

skeptikjis

Par tiem 10 vai 15 latinjiem, paeediet karbonaadi un nopeerkiet pukju pushkjiiti sev. Nevienam nav dots ieskatiities naakotnee, nevienam.

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 19:36

gribu zināt

Varbūt kāds zin kādu cilvēku,nu nezinu,varbūt ekstrasensu,kurš varētu norādīt pazudušās lietas,ļoti vajag.

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 19:39

Vērmanis

Labāk lūdziet Dievu par visām lietām, tai skaitā par pazudušajām lietām, tad arī atradīsies tas kas nozaudēts. Savādāk griežoties pie zīlniekiem un visādiem sensiem pazaudēsiet daudz , daudz vairāk... Vai tad zināsiet kā un kur to atgūt? Tāpēc nelienat velna teritorijā, kamēr viss ir labi.

pirms gada, 2015.08.20 02:15

Sofija Rutkovska

29584642, tur Tev netikai atradis, bet ari sodis. Te jau par so cilveku ari gaja runa.

pirms 8 gadiem, 2009.04.15 20:00

Pievieno komentāru