jautājums tiem kas dzīvo/dzīvoja lu kojās

Sveiki visiem, šogad uzsākšu studijas LU medicīnas f. Es neesmu rīdzinieks un tapēc man ir jāizvēlas vienu no piedavātām dienesta viesnīcām (dzīvoklis maksa trāku naudu ~250eur bez kom. maksājumiem). Es dzirdēju vai kkur lasīju, ka studentus kojās sadala pēc fakultates principa (piem. fiziķi dzīvo ar fiziķiem, pedagogi ar pedagoģiem utt.) un pēc deklarētas dzīvesvietas adreses attaluma no Rīgas? Vai tieši ir tā? Un vēl varu izvelēties no 3 dv: Buļļu iela 5; Burtnieku iela 1; Tālivalža iela 1 b - kuru rekomendēsiet? kur pēc jūsu pieredzes dzīvo visvairāk/vismazāk prusaku? kur dzīvo visvairāk mediķu? Jautāju šeit, jo, diemžēl, nav nedz paziņu, nedz draugu, kuri dzīvotu lu kojās... Ceru, ka sniegsiet man priekšstātu par situāciju LU kojās :)

Reinis

Cik noprotu, raksti par VETiem. Viņiem ir 9.kojas, kuras atrodas blakus VETfakultātei. Tāpat var palikt ITkojās(10.), kuras ir ~5min gājiena attālumā. 10.kojās, savulaik, normāli tusējām ar vienu studentīti, tā ka neko sliktu teikt nevaru. Vienīgi internets lēns - labāk ņemt savu.

pirms 4 mēnešiem, 2017.07.22 12:35

Pievieno komentāru