Privātskolotāju Angļu valodā

Meklējam steidzīgi privātskolotāju Angļu valodā, par saprātīgu cenu - 5. klases skolniekam.

User

Kuras ir tās skolas, kurās nevar iemācīt ne angļu valodu, ne matemātiku ? Kas notiek ?

pirms 8 mēnešiem, 2017.01.30 21:02

babiite

Nomainījām skolu,un šinī skolā ir krietni tālāk tikuši angļu val ne kā iepriekšējā. Lai bērns varētu tikt līdz un būtu saprašana. Tāpēc arī meklējam privātskolotāju.

pirms 8 mēnešiem, 2017.01.30 21:26

nav vērts strādāt par grašiem

Ko nozīmē saprātīgā cena? Iespējams, Jums būs izdevīgāk pašiem bērnam palīdzēt tikt līdzi mācību vielai. Strādāju pirmskrīzel laikos un 90 min maksāja 7LVL tātaad tagad (ja neņemt vērā inflāciju un cenu pieaugumu), tas būtu vismaz 10 EUR. (un nākt mācīt tikai 60 minūtes nav izdevīgi transporta izmaksu un laika patēriņa ceļam dēļ (kā arī gatavošanās nodarbībām atņem pietiekami daudz laika)). Man 7 LVL tajos laikos izklausījās mazāk nekā adekvāti, bet dzīvot var. Diemžēl tagad 10 EUR man tagad izklausās kā dārgi klientam, bet vēl mazāk skolotājam...

Ko Jūs saucat par saprātīgu cenu? Vai būtu gatavi maksāt 10 EUR par 90 min?

pirms 8 mēnešiem, 2017.01.31 08:28

babiite

Pa 90min 10 eiro, esmu gatava maksāt. Man dotajā brīdī ir daudz svarīgāk, lai bērns atgūtu iekavēto. Pati nevaru palīdzēt, jo angļu val. Man nav tādā līmenī, lai palīdzētu bērnam.

pirms 8 mēnešiem, 2017.01.31 14:03

reinītis

pie mūsu degvielas, elektrības, komunālo pakalpojumu, pārtikas un citu pirmās nepieciešamības preču cenām, tas idiots, kas sniedz pakalpojumu par "saprātīgu"(dempinga) cenu, ir vienkārši maitasgabals. Cilvēka cienīgs atalgojums pēc nodokļu nomaksas, ja tādus maksā ir vismaz 20 €/stundā. Viss.

pirms 8 mēnešiem, 2017.01.31 12:41

Pievieno komentāru