automazgātuves

Kur varētu Jelgavā nomazgāt auto?Par cenu runa pat neiet.Bet ir vēlēšanās, lai beidzot kādā mazgātuvē nomazgā visas piekaltušās mušas un odus, jo parasti sanāk pašam pēc tam to visu berzt nost...

t

Statoil - automātiskajā moikā =) Gan jau ar pirmo reizi nebūs nomazgājies, bet ja neapmierina mazgājuma kvalitāte, tad viņi parasti piedāvā mazgāt bez maksas vēlreiz... un tā līdz pēdējai mušiņai =)

pirms 2 gadiem, 2012.07.11 21:40

Edzis

Mazgāšanas Fabrika, Aviācijas ielā 30, tur kur Ford Autocentrs. Mazgā ļoti labi, arī cenas pieņemams. Jau trešo gadu braucu mazgāt savu auto tikai pie viņiem, protams, ja nesanāk nomazgāt pašam. Vairākas reizes ir bijuši individuāli gadījumi, kad vajag, piemēram, no stikliem kādas uzlīmes noņemt, kuras nenāk tik viegli nost un vienmēr viss ir smuki noņemts un nomazgāts, bez jebkādām pēdām, ka tur kādreiz kaut kas ir bijis virsū lipināts. Attieksme, kvalitāte, cena - cepuri nost!

P.S. Nē, es neesmu šīs iestādes darbinieks, es uzslavēju labu servisu, jo tur to mazgāšanas lietu pieprot.

pirms 2 gadiem, 2012.07.12 00:46

pixars

Tieši tā! Kamēr auto mazgā, tikmēr pats kafiju var padzert ērtā un jaukā kafitērijā.

pirms 2 gadiem, 2012.07.12 08:16

barts simpsons

Mazgāšanas fabrika ir laba, tikai tā kafitērija, kā tu izteicies, diez ko ērta gan nav

pirms 2 gadiem, 2012.07.12 09:34

š

biju patstāvīgs klients lietuvas šosejā, tūdaļ aiz tilta. Mazgāja čalis ar dāmu. Strādāja labi. Bet no brīža, kad sāka mazgāt vecis un jauns puika-ļoti slikta kvalitāte...vairākkārt esu norādījis, kur mašīna nav nomazgāta. Vairs tur nebraucu. Žēl, bija ļoti izdevīgā vietā.

pirms 2 gadiem, 2012.07.13 08:57

Nezinītis

Vai Mazgāšanas Fabrika, Aviācijas ielā 30, tur kur Ford Autocentrs,ir tas pats kur mafija mazgā JAP autobusus

pirms 2 gadiem, 2012.07.13 09:42

es ar

man ari patika lietuvas shosejas mazgatava, bet tiesham, kopsh mazga vecis, jauns puika un jauna meitene, kvalitate ir briesmiga, vienreiz tur nomoazgaju, vairs pie viniem nebraukshu. Vecis brauc ar muti, tads pielaizigs, bet, kad jastrada, darbu dara loti pavirshi.

pirms 2 gadiem, 2012.07.13 11:10

audiaaa

sodien nomazgaju rupniecibas iela pie apla..saskrapeja aizmugurejas arkas un vel slikti nomazgaja..arkas bija ta saskrapeti, tipa berzeja ar netiru lupatu ..debeliki tur strada..tikai kase naudu par auto un slikti mazga un skrape autinju.nebrauciet tur..

pirms gada, 2013.03.09 17:36

keks

var, man tur spoguli sabojaja..rupniecibas iela !!!!pie aplja

pirms gada, 2013.03.09 21:37

es.

Lāču ielā labi,ātri nomazgās un par ļoti zemām cenām,tikai tur jau laikam sāk veidoties rindas.

pirms gada, 2013.03.10 12:37

Ķēve

Mazgā, lai tev daunim būtu ko rīt arī aukstā laikā!

pirms gada, 2013.03.10 13:15

Mazgātājs

Es aukstā laikā ēdu sienu kā visas ķēves

pirms gada, 2013.03.10 13:38

s

...nu jau kādu laiku mazgāju tajā mazgāšanas fabrikā...vispār labi nomazgā, salīdzinoši ātri,īpaši neko arī nepētu pēc tam, bet acīs nekas "nelec"..lai pārējiem nerastos aizdomas, ka slavēju vietu kur strādāju - tracina virtuves smaka tai kafūzī, dzēru kafiju, pēc tam visas drēbes smirdēja pēc cepamās eļļas un kotletēm, vēl tas žetons man piecreiz pazūd kabatās un vienmēr pie izbraukšasnas nosprūstu kamēr atrodu to, bet tas jau paša tizlums, turēšu zobos turpmāk...:)

pirms gada, 2013.03.11 09:37

imis

UZ RŪPNIECĪBAS IELAS TUMŠMATAINA MAZGĀTĀJA MANAS MĀŠELES MAŠĪNAI ANTENU NOLAUZA. KĀ JAU SIEVIŠĶIS, PAMANĪJA, KA ANTENAS NAV TIKAI PĒC PĀRIS STUNDĀM, LABU GABALU AIZ JELGAVAS, KO NU TAD VAIRS PIERĀDĪSI...

pirms gada, 2013.03.11 10:57

izzi

Savu auto mazgāju, aiz būvniecības nama Krūza, netālu no Statoil. Līdz šim apmierināta, nomazgā ļoti labi, tik tā īsti nav kur uzgaidīt, kamēr mazgā auto. Cenas sakarīgas!

pirms gada, 2013.03.11 11:50

AMM

RUPNIECIBAS IELA LOTI LABI MAZGA MASINU,JA KADAM NEPATIK,MEKLE CITUR NEVAJAG JAU APRUNAT.

pirms gada, 2013.03.11 13:42

Pievieno komentāru