Jaundobeļi

Sveiki!
Vai kāds ir svinējis kādu pasākumu Jaundobeļos, Līvbērzes pagastā? Kādas atsauksmes par vietu un ēdināšanu?

Lena

Vieta super, labprat vel svinesu tur pasakumus, ar edinasu nu ta, varetu but labak, tad kad svinejam, mes pasi vel klat gatavojam. bet vieta viennozimigi laba, gan banketu zale ir liela, gan pirtina super, es biju sajusma!!!

pirms 4 gadiem, 2013.07.18 09:43

Kaspars

Lena, paldies par informāciju! Ēdināšanu ņēmāt to, ko viņi piedāvā? Bija maz vai vienkārši ne pārāk labi garšoja?

pirms 4 gadiem, 2013.07.18 10:05

Fufels

šitas pasākums ir sadomāts kā reklāmraksts, laikam šeptes galīgi neiet, sievai droši vien jauns štucers, tad nu sadomājuši bezmaksas reklāmu iestellēt forumā- kurs forši un labi atpūsties kokā ar bezdelīgu kakučiem un sprāgušām mušām !!!!

vediet vairāk šašliku !!! lošaras

pirms 3 gadiem, 2013.07.29 14:42

ince

Vieta skaista , bet nu jau nolaista . Pirti kārtīgi neizkurina .gultasveļa nodilusi , saburzīta un nesaprotams , kad pēdējo reizi mainīta . Pārliecinies pats - duša nestrādā , baseinā ūdens netīrs - tur gan ir tumšs , bet tu iesmel to ūdeni glāzē . Karstais ūdens tur noteikti nebūs . Tā nav aprunāšana - šīs lietas jebkurš var aizbraukt un pārbaudīt . Ja ēdieniem un dzērieniem sargu nepieliksiet , tas pazudīs lielos daudzumos . Izdzerto pudeļu daudzums uz galda noteikti nesakritīs ar jūsu atvesto skaitu

pirms 3 gadiem, 2013.08.04 21:48

ebals

vai šādā veidā nesadomāji taisīt reklāmu??

pirms 3 gadiem, 2014.01.18 16:28

Lena

Nav par ko, ar ēdināšanu īsti neatceros kāpēc mēs vēl paši kāt gatavojām, bet laikam ka tur bija diezgan dārgi un maz uz cilvēku un nolēmām ņemt pa minimālo + vēl klāt paši gatavojām. Bet garšoja visiem, par to sūdzības nedzirdēju :)))

pirms 4 gadiem, 2013.07.18 17:52

sahars medovičs

iesaku uzmanīgi paskatīties uz interjeru, - tāds stipri paplucis viss. ar ēdināšanu var būt cirki, - labāk ņemt savu pavāru un tikai nomāt telpas.

pirms 4 gadiem, 2013.07.18 23:06

viesis

Nesen tur svinējāmies,interjers ir paplucis,duša caura,ūdens vairāk tek pa caurumu nekā pa dušu,siltajam ūdenim noskrūvēta baraška,lai nevar atgriezt silto ūdeni,istabiņās virs zāles bija nepatīkams aromāts,kā dēļ daudzi viesi brauca prom,matrači ar lieliem pleķiem.

pirms 3 gadiem, 2013.07.23 21:34

he

Nav jau brīnumsDzirdēju no viena pajolīga svingerista, ka Rīgas svingerklubs tur esot pastāvīgs klients-vai taisnība-nezinu.

pirms 2 gadiem, 2015.01.16 11:10

sieva

svinējām tur mūsu kāzas un ļoti, ļoti nožēlojām. kauns viesu priekšā, bet nu ko tur vairs, būtu iepriekš zinājuši ko zinām tagad, kāzas svinētu citur. sākšu jau ar to, ka viss ir ārkārtīgi nolaists un diezgan netīrs. visās malās ādas dīvāni kas ir noplēsti un saplēsti ar caurumiem un netīri. vienā no guļamtelpas balkoniem bija kaudze ar bezdelīgu kakšiem, kas smirdēja visu laiku, pietam ārkārtīgi. grīdās daudz caurumu, saplēsti grīdas segumi. gultas veļas, goda vārds, veļasmašīnu nebija redzējušas ilgi. un matrači ar lieliem, netīriem, šausmīgiem pleķiem. tualetēs daudzās nevarēja nolaist ūdeni, kas radīja nepatīkamu aromātu, daudzas nebija aizslēdzamas, ļoti netīras un prasās pēc remonta (flīzes saplēstas, krāni ar izolācijas lentu apsieti, šur tur kas ar dēli aizsists) nu vienvārdsakot šausmas. dušās nebija iespējams ieiet ne parasti, ne pēc/pirms pirts, jo ūdens tikai aukstais un saimnieks paziņoja, ka siltais ūdens esot bijis jāpasūta iepriekš. no dušas ūdens nāk nevis tradicionāli kur būtu jānāk, bet milzīga strūkla pa trubu. daudzas no solītajām lietām nemaz nedabujām, piemēram, saimnieks solīja, ka gaidot jauno pāri, viesi varēs atpūsties mazā muzejā, kur ir lete un liels galds arī, bet kāzu dienā tur nevienu nelaida, lai gan bijām plānojuši, ka uzkodu un dzērienu galds būs tur, jo samnieks mums pats to ieteica. beigās laikam pārdomāja. jaunlaulāto istaba nebija tīrīta dienām ilgi, pie loga uz grīdas kaudze ar beigtām mušām, visur putekļi. guļamtelpās virs pirts vispār nebija ko elpot. logi nav veramie, līdz ar to gaiss necirkulējas, sastāvas un elpot nav ko. ēdiens bija garšīgs un ar pieņemamu cenu, tikai šašlikus gan vajadzēja ieslēgt, jo pāris kg kautkur ''aizgāja'', ja saprotiet ko es ar to domāju. viesu nams atrodas skaistā vietā, taču ir ārkārtīgi nolaists, es, goda vārds, neesmu bijusi šausmīgākā viesu namā. un es neesmu nekāda preilene, kam vajag gultu ar 11 matraķiem un apzeltītu tualete, bet šis bija ārpus jebkāda rāmja, takā, šī vieta, tiešām nav domāta kāzām, ja vien nevēlaties ārkārtīgi vilties. kad bijā skatīties viesu namu, mums solīja visu tā pa cilvēcīgo, tad tur norisinājās remontdarbi. diemžēl dabūjām tikai lielu vilšanos. ārkārtīgi žēl savus viesus.

pirms 3 gadiem, 2013.07.26 12:12

sieva2

Arī savas kāzas svinējām Jaundobeļos 3 gados atpakaļ.Bijām apmierināti.Arī viesiem patika.Patīkama atmosfēra,viss tīrs un jauks.Iesaku aizbraukt pašiem ,apskatīt un tad izvērtēt,jo viedokļi dalās.Ēdieni gaimīgi noformēti.Jā,telpas varbūt nav eiroremonta,bet vienkāršibā ir skaistums.Par vārdu ārkārtīgi nolaists,ir jāpastrīdas,par cik pati tur biju,tad nav tur tā nolaists.Kad mēs aizbraucām skatīties saimnieks Jānis visu izrādija.Pat tualetes.Žēl tiešām,ka cilvēki nebauda savu skaistāko dienu,bet mēra un sver katru gaļas gabalu.

pirms 3 gadiem, 2013.07.26 20:44

Kalnciema ziķeris

saimniekam arī šašliki garšo !!!! - skopuļi tie nejaukie cilvēki - kas tur liels, ka saimnieks piesit kādu kilogramus 5 šašlika!!!...vienkāršībā ir skaistums ar piešmāķotiem palagiem- nu tas jaunajam pārim, lai uzreiz necērt iekšā, bet šmāķis uz šmāķa - jau tas ir skaistums- vienkāršībā. Sprāgušas mušas ar bezdelīgu ***em - tas kolorītam un smukai smakai jeb iesmirdināšanai!

pirms 3 gadiem, 2013.07.29 10:44

Kalnciema ziķeris

melo!!!! gan tu slavini to iestādi - kā zārcinieks mironi iezārkošanai! - Tai pusē vienīgais prātīgais viesu nams ir Līvbērzē !!!

Kāda var būt skaistākā diena uz baraholkā pirkta ādas dīvāna ar caurumiem, beigtām mušām un bez silta ūdens !

pirms 3 gadiem, 2013.07.29 10:48

sievasmāte

nuja ja man ir kāzas tad no mana galda viss var zust,es tikai baudu savu skaistāko dienu,līdz ciemiņiem saku piedodiet bet vairāk nekas nav palicis,jo lūk gaļu nepieskatījām,es domaju ka šinī gadījumā nav runa par pāris gabaliem,jo to jau nepamanītu

pirms 3 gadiem, 2013.07.29 10:11

sievasmāte

nuja ja man ir kāzas tad no mana galda viss var zust,es tikai baudu savu skaistāko dienu,līdz ciemiņiem saku piedodiet bet vairāk nekas nav palicis,jo lūk gaļu nepieskatījām,es domaju ka šinī gadījumā nav runa par pāris gabaliem,jo to jau nepamanītu

pirms 3 gadiem, 2013.07.29 10:11

sievas vīra māsa

Nevajag ielūgt tik rijīgus ciemiņus.Sieva varēja pie sevis zem galda turēt šašļiku baļlu un viesiem izdalīt ,lai nerij daudz,lai palik ko mājas vēl aizvest.

pirms 3 gadiem, 2013.07.29 11:22

Kalnciema ziķeris

jaunaijam vīram vajadzēja savu sālīto dzelteno ūdeni šašliku toverītī ielaist- un tas saimnieks, lai zog un tik rij apmīstu šašliku!

Par to paikas zagšanu jau ne pirmo gadu runas klīst un pasen bija rakstīts par ēdamā zušanu. Acīmredzami, ka šī kaite nav ārstējama. kas attiecas uz silto ūdeni, tad boileri ir elektriskie un tiek ekonomēts arī uz elektrības rēķina. šaubos vai arī tās daudzās būdas , kuras saceltas no svalkā salasītiem materiāliem, ir uzceltas likumīgi - jo Svētes upes palieņu pļavā noteikti nedrīkst celt miskastes maisu noliktavas. - Kādam vajag izrakstīt sūdzību sanitārajam dienestam un būvinspekcijai - ja es maksāju naudu, tad gribu paēst, padzert, uzvalcierēt kādu kāzu valseri un papis*ties tīrībā un drošībā!

pirms 3 gadiem, 2013.07.29 14:38

maldinoša reklāma

kāpēc nevar atpūsties kādā tarakāniem pilnā būdā??? ja cilvēks to vēlas, maksā par to naudu, kā arī bonusā saņem smirdoņu ar pleķainu palagu! Tas ir navarots, kuru normālā gesthausā jūs varbūt nedabūsiet!

Ko mums rāda neta meklētājs ??
http://www.jaundobeli.lv :
Esiet sveicināti Jaundobeļos!
Atpūtas komplekss ir ezeru un senatnīgu koku ieskauts. Daudzajās lapenēs un ezeru krastos atradīsiet gan pasakainu vietu laulību ceremonijas noturēšanai, gan izgaismotu dārzu mičošanai. Patīkamu Jums virtuālo ceļojumu atpūtas kompleksā Jaundobeļi!

1) Ezera gan tur neviena nav- tas gan ir samelots jau no paša sākuma, ir varžu dīķi ar smuku varžu kori!
2) Siltā ūdens kubulu zem klajas debess - nu kaut kāds iepujis kubulis bija, bet no siltā ūdens gan tur ne smakas...
3) Piecas dažādas pirtis - laikam dikti samelots atkal
4) Daudzās - laikam nelikumīgi uzbūvētās lapenes..
5) Ezeru krastos - lapā var redzēt karti - kurā nav neviena ezera - nerunājot par "daudzajiem" ezeriem!

Jāraksta sūdzība PTAC - par maldinošu reklāmu!

pirms 3 gadiem, 2013.07.30 12:28

meklētājs

http://www.sudzibas.lv/jaundobeli-c12102.html

Sūdzība par Jaundobeļi

pirms 3 gadiem, 2013.07.30 12:35

saldums

a cik maksā atpūtas kompleksa īre ar 5 pirtīm ezeru krastos un lapeni ar bezdelīgu kakučiem?

pirms 3 gadiem, 2013.07.31 17:03

viesis

kāzas tur izmaksā 500 latu,bez paikas,ta kā jaunai dušai un apkopējai vajadzētu sanākt.

pirms 3 gadiem, 2013.07.31 22:33

saldums

vai čeku saimnieks izsit kases aparātā un kas ir ar alkoholu - vai nav kontrabandas krievu šnabis???

pirms 3 gadiem, 2013.07.31 22:48

čangals

ļāksim un dzarsim krūdzeiņā samogonku!!

pirms 3 gadiem, 2013.08.01 18:28

sievasmāte

tur viss notiekās bez čekiem,vismaz man tos nedeva,nezinu kā bija citiem,pa starpai tak kādu čeku jāiedod citādi ko tad VID parādīs,kas attiecās uz alkoholu tad tas jāgādā pašiem,500 lati ir tikai tīrā telpu īre

pirms 3 gadiem, 2013.08.02 10:12

viniite

Laikam jau kopš 2006. gada, kad svinējām savas kāzas Jaundobeļos, daudz kas ir mainījies. Es gan vairs neatceros, cik tas prieks mums maksāja, bet pasākums bija labs un pilnīgi visi viesi bija sajūsmā. Nākamajā dienā izpirtojāmies, visi apmierināti. Galds bija super, viss garšīgi. Alkoholu pirkām paši.

pirms 3 gadiem, 2013.08.02 12:33

barts simpsons

Da neņem galvā, viekārši konkurenti satrakojušies. Vienreiz arī klasesbiedru sanākšana tur bija, viss notika bez problēmām

pirms 3 gadiem, 2013.08.03 20:16

njāāā.....

Tajos gados tur tiešām viss bija ok, esam īrējuši 3x.pagājušo gad sadomājām atkal tur pasvinēt, bet aizbraucot un ievērtējot nolēmām, ka nekad un ne par ko.Viss tiešām nolaists līdz klinķim.

pirms 2 gadiem, 2015.01.16 11:22

bezdeligu kaka

KO tur cepties kāds saimnieks tāda apkalpošana=čeku nedošana šasliku aizņemšanās kā ar vēl vēl vēl tā var turpināt

pirms 3 gadiem, 2013.08.02 23:30

kkk

vajag sarakstīt iesniegumus - VIDam, Būvinspekcijai un Patērētāju tiesību aizsardzības centram, Vides un veselības centram - lai vienreiz ievieš kārtību !

pirms 3 gadiem, 2013.08.03 00:01

skopums

skopuļi tie viesi - šašliku žēl saimniekam uzškiņķot! paši norijušies, pie***uši ateju ar kaudzi, a šašlika žēl, par maz būs aprijušiem lopiem..

pirms 3 gadiem, 2013.08.03 12:53

Jelgavniece

neviens neņama, bet pasaka tikai savas domas, kas nav aizliegts. Un dod brīdinājumu citiem. Jo tagad tiešām izskatīšu citus variantus, ja atkal būs nepieciešama viesu māja

pirms 3 gadiem, 2013.08.04 20:05

Pievieno komentāru