Optimus mēbeles

Mani pārsteidz apkalpošana! Pareizāk sakot-tās nav vispār! Ja gribi kaut ko nopirkt šajā veikalā,gandrīz vai jālūdzas..Nevar ne pienākt paši klāt,ne ko īsti paskaidrot..viens guļ krēslā telefonu spaida,cits pie galda bakstās..ja ko paprasi,izrādās tās preces nemaz nopirkt nevar,jo viņiem nekā noliktavās nav..kad būs,arī nav zināms..vajagot sūtīt..betkas sūtīs-viņi vai man jāsūta..vārdu sakot-nekādas skaidrības..pat nemaz nepieceļas no mīkstajiem krēsliem un neizrāda interesi ..atbild arī negribīgi..tādus darbiniekus nekur Jelgavā vairs neesmu redzējusi!

Essa

Vismaz neska " labdien" no stūra, neskrien pakaļ, neuzbāžas ar stulbo " kā varu palīdzēt"'... Kaitina tā preču uzraugu ( es tos pat nevaru nosaukt par pārdevējiem, labākajā gadījumā tie ir kasieri) nepieklājība- ienācējs sveicina, nevis tas, kurš atrodas telpā/veikalā! Esmu piedāvājusi manā vietā uzvilkt mugurā kleitu, veļu utt., tad, nezin kāpēc, brīnās...Ja konsultācija/palīdzība ir nepieciešma pašapkalpošanās veikalā, pircējs pats var lūgt palīdzēt, konsultēt utt. Ir patīkami, ka neviens pārdevējs man pakaļ neskraida, nedīc ausī- kā var palīdzēt, nestāsta blēņas, ka tas, uz ko skatos, man noteikti piestāvēs vai tas tieši ir tas, bez kā turpmāk nevarēšu dzīvot.... Vai vēl labāk- necenšas jaunu preču veikalā iesmērēt lietotu mantu.

pirms gada, 2016.08.19 15:34

z

Tā uzbāzība tiešām kaitina .Satiksmes ielā Pagrabiņā ir viena pārdevēja ,kura uzreiz ,,lūdzu,,.vēl pat pie letes neesi pegājis .tagad tik traki nav vairs ,paiet kāds laiciņš ,kad sāk uzplīties .

pirms gada, 2016.08.19 15:57

pirceja

Jēlības gan te uzrakstijusi, cepure nost veikala personālam, vairākas reizes esam ar ģimeni iepirkušies tieši pie Optimas mēbelēm, un varu teikt tikai to labāko.
Varbūt vaina tevī, kad cilvēki pat negrib tuvoties pie tevis un apkalpot.

pirms gada, 2016.08.19 21:09

...

Man arī besī tā uzmākšanās ar " kā jums palīdzēt?" .Es no sākuma gribu apskatīties to,kas man interesē un ,ja man vajadzēs,es pieiešu un palūgšu to palīdzību.
Medeju vairs NEKAD neapmeklēšu.(vienreiz biju,pietika):D:D:D

pirms gada, 2016.08.19 21:48

.

Medeja ir izcils paraugs uzbāzīgai pārdošanas manierei. Nevajag vainot pārdevējas, jo skaidri zinu, ka to liek darīt īpašniece, kura nemaksā normālas algas utt. Palasiet bijušo darbinieku, pircēju (piespiedu kārtā) atsauksmes. Runā, ka tur pat aiz ģērbtuvju stikliem novēro, ko cilvēks dara laikošanas kabīnē. Pie tam, virs kabīnes arī ir spogulis, līdz ar to ārpus tās esošie labi visu var redzēt. Kā tu ienāc veikalā un sāc kaut ko skatīties, tā uzreiz no abām pusē ielenc darbinieces. Pāris reizes tur esmu bijusi, vairāk nemūžam tur neiešu.

pirms gada, 2016.08.20 13:24

mhm

Tas pats arī ''Skaistumā"!!!Kā ienāc,tā sāc klausīties,kas tev te varētu derēt,kas nē.Elektrība tiek ieslēgta un tevi ielenc divas izmisušas pārdevējas.

pirms gada, 2016.08.22 13:06

kliente

Uzbāzība man arī nepatīk.bet tur jau vispār neapkalpo,kamēr pāris reizes neesi pats uzbāzies..,,pircēja,, laikam draudzene kādam no pārdevējiem..

pirms gada, 2016.08.19 21:51

interese

varbūt ne draudzene, bet īsāki svārki, spilgtāks meikaps. a jūs ar vīru atnācāt un lieko svaru.

pirms gada, 2016.08.21 14:37

cita pircēja

Neesmu draudzene nevienam no pārdevējiem, bet man arī visu smuki parāda, izstāsta, gan par piegādi, gan papildus precēm, kas noliktavā, ja pajautāju. Neciešu uzbāzību.

pirms gada, 2016.08.20 08:45

zuzū

Medeja īpašniece un pārdevēja ar uzbāzību ir izcili .Nepatīk tajā veikalā iet.Metu līkumu.

pirms gada, 2016.08.20 19:18

Māris

Ja runa iet par mēbelēm,uzprasīšu,kur Jelgavā var nopirkt lietotas mēbeles,man intresē ādas dīvāns

pirms gada, 2016.08.21 09:31

Jěkabpili

Arī lidzīgi nav ne naudas ne preces.Attieksme nievăjoša.Darbiniece 29332194 rej kă suns uz klientiem.Gaidat nezin cik ilgi.Vieglăk ir neiepirkties šādos veikalos

pirms 10 dienām, 2018.01.10 22:50

Pievieno komentāru