RIMI pašapkalpošanās kases

Ko sakat? Tas tagad tā būs visos RIMI veikalos Latvijā vai atsevišķos veikalos? Ja kases palika mazāk, tad interesanti, pusi pārdevējus atlaida no darba?

Greex

Diez vai būs ko atlaist - tāpat jau no tām 14 kasēm parasti strādāja labi ja puse.
Un tās pašapkalpošanās kases ir nudien laba lieta - tagad vismaz bez liekas gaidīšanas var samaksāt par pirkumiem, nestāvot garās rindās kopā ar "sazvērestību teorijas" apjātajiem, kas mēdz visur norēķināties tikai ar skaidru naudu.

pirms 5 mēnešiem, 2017.02.28 12:28

Kas

tā par sazvērestības teoriju? No psihenes raksti?

pirms 5 mēnešiem, 2017.02.28 12:47

(bez temata)

Netrūkst tādu, ar vajāšanas māniju sirgstošu, ļautiņu, kuri uzskata, ka viņu pirkumi, kartiņas un dzīvītes ir zem dažādu valsts iestāžu un slepenu spiegu kantoru lupas un visi viņus pēta, izseko un analizē, pamatojoties tieši uz elektronisko maksājumu datiem :D

pirms 5 mēnešiem, 2017.03.01 19:30

to bez temata

mānija vai nemānija, bet pirms gadiem pieciem tas bija apspriests:)
http://www.ekonomika.lv/vid-mazina-uzticibu-lojalitates-kartem/

pirms 5 mēnešiem, 2017.03.01 22:15

avs

Ievēroju, ka pie pašapkalpošanas kasēm arī rindas, tikai viena nianse, cilvēks domā, ka pats strādās atrāk par profiņu, tāpēc labāk gaidīs pašapkalpošanas kasē nekā parastajā. Piekritu, ka parasti vienalga tikai dažas kases strādā, tātad, nav ko atlaist, bet, ja cilvēki vairāk ies pašapkalpoties, tad vajadzēs vēl vienu nodalījumu ar paškasēm atvērt un tad gan var atlaist kādu no esošajām kasierēm. :) Varbūt kāda tagad aizdomāsies, kā nezaudēt darbavietu, ja sāksies atlaišanas vilnis un par viņu sūdzēsies pircēji.

Uztrauc tikaivienalaieta, nesen bija arī Bez tabu eksperiments, ka sveramajām precēm - pie kasieres mazāks svars, pie pašapkalpošanas kases ievērojāmi lielāks svars un tātad kopsumma par pirkumu. Acīmredzot mēģināšu sveramās mantas nepirkt pašapkalpošanas kasē.

Bet tā apsveicāmi. 2 reizes jau izmantots. Pirmo reizi gan sistēma uzkārās pie biezpiena, pateica, ka prece nav atrasta un neļāva turināt, bet vēlāk atgāja.

pirms 5 mēnešiem, 2017.03.01 05:02

tavs

Nu neticu par to svaru starpību, ka uzliek uz svariem un rāda 'ievērojami' vairāk nekā patiesībā - tad taču kāds celtu brēku par to. Tad jau drīzāk aprēķinos speciāli varētu būt ielikts lielāks cipars, lai pie noteiktām sveramām precēm uzrēķina vairāk nekā prece maksā, bet arī kaut kā neticās...

pirms 5 mēnešiem, 2017.03.02 08:49

khm..

Tavs - to rādīja Bez Tabu eksperimentā (tā arī bija, ka svars atšķīrās) un arī prasīja skaidrojumu..neatceros tikai kā beidzās un vai tas bija Rimi vai Maxima.

pirms 13 dienām, 2017.07.09 10:46

egle1

Tā kā es strādāju Rīgā, tad ļoti bieži izmantoju Rimi pašapkalpošanās kases Rīgas veikalā. Ļoti ērti.

pirms 5 mēnešiem, 2017.03.01 07:10

zapists

Tā kā es strādāju Jelgavā, tad ļoti bieži izmantoju Rimi pašapkalpošanās kases Jelgavas veikalā. Ļoti ērti.

pirms 5 mēnešiem, 2017.03.01 17:48

bucītis

Tā kā es strādāju Krāslavā, tad ļoti bieži izmantoju TOPs parastās kases Krāslavas veikalā (Rimi mums nav). Ļoti ērti.

pirms 5 mēnešiem, 2017.03.01 18:53

egle1

Jā, es lasīju, ka Krāslavā dzīve iet uz augšu, jau Swedbanka plāno atvērt filiāli. Tā ka nebēdājiet, būs jums Rimi kases ar visu Rimi. Tikai tālu gan no Jelgavas sanāk uz Krāslavu braukāt. Kopmītnē dzīvojat, ja?

pirms 5 mēnešiem, 2017.03.02 09:26

bucītis

Es dzīvoju īrētā dzīvoklī Zirgu ielā, kopā ar čigāniem.
Lētāk nekā kopmītnēs, jo nav ūdens un citu ērtību.

pirms 5 mēnešiem, 2017.03.02 17:44

(bez temata)

Man patīk pašapkalpošanās kases. Saīsinās rindā gaidīšanas laiks.

pirms 5 mēnešiem, 2017.03.01 19:25

Taos

Nesen sanāca iepirkties RIMI īsi pēc astoņiem no rīta, izskatījās, ka neviena kase nestrādā, tikai pašapkalpošanās... tā lūk, pa pusei piespiedu kārtā dabūju iemācīties pats apkalpot sevi :)

pirms 5 mēnešiem, 2017.03.02 08:55

Vāgners

Taos- neticu, ka iepriekš ne reizi neesi apkalpojis pats sevi...

pirms 5 mēnešiem, 2017.03.04 19:09

stirnu buks

večiņas nemāk rīkoties ar tām kasēm. un nav kredīkartes. Raudu. Žēl.

pirms 5 mēnešiem, 2017.03.02 19:04

dddd

arī pašam pienāks laiks,kad būsi vecss....večiņas skaita kapeikas,nevis tūkstoshus !!!!!

pirms 13 dienām, 2017.07.09 12:02

Pievieno komentāru