Uzmanību! Trollis forumā!

Rakasta tēmas UZMANĪBU!

...

es pusdienās ēdu pelēkos zirņus ar speķi, un dzēru kefīru. Uzmanieties, tūlīt būs pirdiens.

pirms 2 gadiem, 2014.09.08 13:37

...

ko liec mīnusus?-smako, ja?

pirms 2 gadiem, 2014.09.08 17:40

badžoo

...
es pusdienās ēdu pelēkos zirņus ar speķi, un dzēru kefīru. Uzmanieties, tūlīt būs pirdiens.
=============================================
Tad Tev to zobu noraut sanāca galu, galā. Ja sanāca tad ar atvieglošanos !

pirms 3 mēnešiem, 2017.04.09 17:24

to trollim

ak tik garšīgas pusdienas dod GINTERMUIŽĀ?

pirms 2 gadiem, 2014.09.09 10:29

slima uz galvu

gintermuiza
dod garsigak est ka tu ed majas'ipasi zirnu biezputru'paguli paprove

pirms 6 mēnešiem, 2017.01.23 09:16

-"-

Rakstīt iemācies!

pirms 5 mēnešiem, 2017.02.18 20:44

Trollis

Neveikli sanāca tas, ka uzrados zz.lv forumā. Viss sākās ar to, ka pagājušosestdien iegāju vietējā cīsiņbodē iegādāties sīpolu savārījumu. Tāda tur nez kāpēc nebija, tāpēc parādīju pārdevējai dibenspraugu. Te kur nebijis, kur nē, parādījās učastkovijs Piziks. Saslēdzis rokudzelžos manu plecu tas sāka ieziepēt savas paduses. Es brīdināju, ka šādas lietas ir jādara tikai pēc diviem dienā un ar vistas stilbiņu kreisajā rokā. Pārdevējai tas viss apnikās un Viņa sāka dejot ar dvieli. Ienāca šampinjonu tirgotājs. Notikumi risinājās zibenīgi. Suns piečurāja kasti. Burka nokrita uz grīdas. No blakus telpas atskanēja pirdiens. Tajā rītā bija liels atmosfēras spiediens. Kaža sadalīja visiem kārtis. Visi piekāva Kažu. Asinis no grīdas tika saslaucītas ar mitrajām salvetēm. Nokodu desu. Siers izkusa. Sieriņi smirdēja. Sieriņi, tie, kas zeķes. Zeķēs uzliku uz maizes. Iekodu. Skrēju uz klozeti, izrāvu rozeti. Nav vairs jakas. Kāds piegānija Jusim maku. Viņš gribēja norēķināties par pelmeņiem, bet še tev nu bija. Cīņa ar Bredu Pitu ievilkās. Nācās vārīt ziepes. Piektajā krustojumā nonāca Viņš viens. Atskatoties uz padarīto, gribējās sarakstīt protokolu. Papīra nebija. Pildspalva bija. Nācās kļūt par trolli.

pirms 6 mēnešiem, 2017.01.23 12:15

Reinis

Ar tiem troļļiem vajag cīnīties. Traucē mums, cienījamiem foruma lietotājiem, diskutēt par aktuālām Jelgavas un Jelgavas rajona problēmām. Trollim iesaku ieņemt kādu bamslīti un atslābt.

pirms 6 mēnešiem, 2017.01.23 16:38

Ir

jau labi ka Gintermuižā ir pieejams internets.Tērētie un citādi apdalītie var kautkā izpausties.

pirms 6 mēnešiem, 2017.01.24 00:35

Patriots

Trollis,kremļa agents,Putlera darbinieks,kurš dēļ Kremļa Dzimteni nodevis

pirms 6 mēnešiem, 2017.02.04 08:38

Troļļi

ir apdauzītais kvekšķis reinis ar savām psihopātiskām debīliķēm, kas sevi dēvē par afigetj psiholoģēm uun vēl dažiem idiotiem, kurus nemaz neminēšu... tagad laiza savu sapuvušo patmīlību!!! Tūlīt sāks balināt savu sapuvušo tūpli un atkal lielā kara gājienā ies! Dzīvē šiem nekas prieku nesagādā kā tikai citiem ieriebt...
Nu ko, kur ir tā mana vieta? Eh, dižie audzinātāji un pārmācītāji... paši savā sūdu bedrē iekritāt!
Man prieks par to!

pirms 3 mēnešiem, 2017.05.05 11:30

Reinis

Nu nevajag tev vairāk to spaisu pīpēt, nevajag!

pirms 3 mēnešiem, 2017.05.05 22:19

Humveibīns

Ienāc tak blakus palātā un abi parunāsimies, ja neatnāksi, es tev atkal čībā iemīzīšu!

pirms 2 mēnešiem, 2017.05.14 09:23

Pievieno komentāru