Veikals "Mājai un dārzam" (Valdekas t/c)

Divas reizes izdevies nopirkt brāķētu elektrotehniku.
Pirmo reizi nopirkām ūdens sildītāju- tas trīs mēnešus nostrādāja ideāli, tad vienkārši nosvila baltiem dūmiem. Garantiju nedabūjām jo pa telefonu paskaidroja ka paši vainīgi. Slēdzienu un bojāto preci atpakaļ dabūjām tikai pēc divreizējas pieprasīšanas.
Otro reizi brāķi pamanījām turpat pie veikala mašīnā, bet lai dabūtu atpakaļ savu naudu vajadzēja sacelt lielu skandālu. Apsargs aizrādīja par pieklājības normu ievērošanu, bet pats pārdevējs par brāķētas preces pārdošanu pat neatnāca atvainoties. Esiet vērīgi! Lai Jums vienmēr kvalitatīvas preces!

popo

Nekas kvalitatīvs nevar būt par lētu naudu. Pati arī esmu iegrābusies ar kafijas automātiem,kurus pērku ar Ls 5- 10. Nu kas tie par automātiem, nosolos sev tādus nepirkt, bet naudas jau nav tik daudz, lai iegādātos tos šikos un košos par Ls 80- 10 un vēl dārgākus. Ja tie iziet no ierindas fiksi vien, tad ir vērts kasīties, bet par sīkumiem- diez vai ir to vērts nervus bendēt!
Bet tik tiešām novēlu pirkt labu mantu un neiegrābties kārtējā ķīniešu brāķī.

pirms 4 gadiem, 2012.08.16 09:31

moše

Vienmēr saglabājiet čeku,otrkārt,rakstot iesniegumu par nekvalitatīvu preci, tas ir jāadresē firmas ģenerāldirektoram,treškārt ir Patērētāju Tiesību Aizsardzību centrs vai birojs.Nav jāklausa pārdevējs,sauciet veikala vadītāju jeb īpašnieku un rakstiet iesniegumu pluss čeka kopiju.Jā, lētu sūdu tiešām nevajadzētu pirkt,par to šaubu nav.

pirms 4 gadiem, 2012.08.16 09:51

uu

tiešām nesaprotu tos cilvēkus, kuri paši redz ka pērk lētu mēslu, bet pēc tam ceļ pretenzijas. laikam tāds savdabīgs sporta veids. skopais maksā divreiz.

pirms 4 gadiem, 2012.08.16 15:09

es

Nepadomaji,ka visi nav tik bagāti kā tu

pirms 24 dienām, 2017.06.28 09:59

!!!

Man bija tas pats,vispirms iedeva nepareizu preci,pardevejs sajauca kodus,pēc tam izrādās brāķēta! kad braucu mainit atpakaļ visdumjākos attaisnojumus centās iestastīt,ka pats esmu vainigs,jo veikalā neesmu uz vietas visu kasti ar detaļām atveris un parbaudījis!u.t.t beigās pēc 1h lamasanās viņi atzina vainu un apmainīja!

pirms 4 gadiem, 2012.08.16 16:18

Jelgavnieks

Neiesaku nevienam apmeklēt šo veikalu ,pārdevēju atieksme vienkārši drausmīga ,uzrunāts pārdevējs kaut ko nesaprotamu nomurmina un pazūd !!! Pa veikalu tik staigā onkulis un ar uzšuvi secyrity un visus nopēta tfu vairs kāju šai ūķī nesperšu !!!

pirms 25 dienām, 2017.06.27 19:03

nu...

piekrītu visam augstāk teiktajam. Lai tā bode izput.

pirms 25 dienām, 2017.06.27 19:24

Alma

Varētu pirkt arī dāgu -BET KUR IR GARANTIJA KA BŪS LABA KBALITĀTE -cenu jau var uzlikt kādu grib !!!

pirms 25 dienām, 2017.06.27 19:36

Spodrīte

Alma,bet vai Tev nav ienācis prātā ka esi stulba???

pirms 25 dienām, 2017.06.27 22:54

Dakteris Lors

Vai par dzirdes kanāliem iet runa?

pirms 23 dienām, 2017.06.29 14:25

Žanis

Mans nerūsējošā tērauda patvāris uz plīts liekamais jau 30 gadu kalpo

pirms 23 dienām, 2017.06.29 14:34

Pievieno komentāru