Bēnē rotaļu laukumā deg namiņš

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās Auces novada Bēnes pagastu, kur rotaļu laukumā dega koka rotaļu namiņš viena kvadrātmetra platībā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Ilze Dāme-Birziņa. Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 21. jūnija pulksten 6.30 līdz 22. jūnija pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Naktī uz ceturtdienu pulksten 00.42 VUGD saņēma izsaukumu uz Krustpils novada Mežāres pagastu, kur deg šķūnis. Ierodoties ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg šķūnis 200 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks likvidēts pulksten 4.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji saņēma četrus izsaukumus uz glābšanas darbiem, kas bija saistīti ar vēja radītiem postījumiem – visos gadījumos palīdzība bija nepieciešama saistībā ar nolauztiem kokiem.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 80 izsaukumu – 18 uz ugunsgrēku dzēšanu, 54 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.


Foto: no interneta avotiem, ilustratīva nozīme

Pievieno komentāru

VUGD