Paula Lejiņa ielā deg elektrības vadi – no piecstāvu ēkas izglābj deviņus cilvēkus

Svētdien pulksten 9.46 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Paula Lejiņa ielu Jelgavā, kur ugunsgrēks bija izcēlies piecstāvu dzīvojamā mājā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Ilze Dāme-Birziņa.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka kāpņu telpā no pirmā līdz piektajam stāvam elektroinstalācijas šahtā deg elektrības vadi septiņu kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas ar glābšanas masku palīdzību izveda četrus cilvēkus, bet pieci cilvēki tika izglābti, izmantojot autokāpnes. Pulksten 10.34 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās trīs diennaktīs VUGD Zemgales reģiona brigāde saņēma 16 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega lapu kaudze, riepas, sadzīves mantas un malka, siena un starpstāvu pārsegums, vieglā automašīna un sodrēji divu ēku dūmvados.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 78 izsaukumus – 35 uz ugunsgrēku dzēšanu, 34 uz glābšanas darbiem, bet deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

VUGD