Ozolnieku Mūzikas skola nosvin desmito dzimšanas dienu (FOTO)

Ar svētku koncertu Ozolnieku Tautas namā nosvinēta Ozolnieku Mūzikas skolas 10. jubileja.

Mūzikas skolas jubilejas svinības ievadīja svinīgā sēde, kur skolas direktore Dina Tauriņa un vietniece Edīte Brūniņa pateicās par ieguldīto darbu un atbalstu skolas izaugsmē pedagogiem, darbiniekiem, vecākiem un atbalstītājiem, vēsta pašvaldība. “Šodien svētki ne tikai mūsu skolai tie ir īsti svētki mūzikai – mākslas veidam, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu. Mūzika – tā ir dvēseles valoda, tā ir jūtu un noskaņu mājoklis, tā ir skaņās izteikta dvēseles dzīve,” svinīgajā uzrunā uzsvēra D.Tauriņa.

Skolas jubilejas pasākumā uzstājās tās audzēkņi, absolventi un pedagogi. Aizvadītajos desmit gados skolā ir bijuši pieci izlaidumi, un to absolvējuši 29 audzēkņi: septiņi saksofonisti, seši akordeonisti, pieci sitēji, četras pianistes, pa diviem čellistiem un flautistēm, eifonists, trompetists un vijolniece.

Skolai izveidojušās arī savas tradīcijas – tradicionālās vasaras nometnes, pedagogu un audzēkņu koncerti, ceriņu stādīšana izlaidumā, skolas organizētais mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss, kas šogad maijā Ozolniekos norisinājās jau septīto reizi un ir ieguvis popularitāti visā Latvijā.


Foto: Ozolnieku novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Citas ziņas