Talantu nedēļa Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā (FOTO) 10

Pavasarī, kad viss apkārt rosās un dzirkstī, grūti ir nosēdēt skolas solā. Gribas darīt! Tāpēc 120 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas skolēni atsaucās uz aicinājumu dalīties ar savu talantu.

No 10. līdz 13. aprīlim skolā tika organizēta talantu nedēļa. Tās sākumā tika atklāta rokdarbu un zīmējumu izstāde, kura bija apskatāma visu nedēļu. Ar paša radīto izrādi «Sprīdis mežā» vidusskolēnus uzrunāja arī skolas absolvents Artūrs Jankovskis, kurš tagad darbojas Jelgavas Latviešu biedrības amatierteātrī. Izrādes tēma lika aizdomāties par to, kas mēs skolas laikā esam gribējuši būt, ko cerējuši sasniegt, kā sevi nepazaudēt «dzīves mežā».

13. aprīlī, talantu nedēļas kulminācijā, skolēni demonstrēja savus skatuves talantus. Gluži kā šī mācību gada skolas devīze – «raibā pasaule» – arī priekšnesumu kaleidoskops rādīja ļoti dažādas skolēnu intereses un spējas. Vijoles, klavieru, ksilofona un obojas spēle; gan solo, gan ansambļa dziedāšana; triki ar bumbu un kārtīm; gan sporta, gan mūsdienu deja; improvizācija un pašradītas teātra izrādītes; dzejas sacerēšana; saiknes atrašana ar zirgiem; džudo un daiļslidošana.

Pēc priekšnesumiem žūrijas vērtējums bija iedrošinošs un cildinošs, vēlreiz atgādinot visiem zināmo patiesību, ka ikkatram ir dots kāds talants, bet tikai ar lielu darbu un neatlaidību šīs spējas var attīstīt līdz pilnībai.


Aija Treija, Tehnoloģiju vidusskolas direktores vietniece

Foto: Kaspars Antonevičs

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Dejotāja

Iesaku piebremzēt ar pašreklāmu, ļoti uzbāzīgi. Saprotams, ka, kurš tad asti cels, ja ne paši, tomēr, par Jūsu skolu, attieksmi un izglītības kvalitāti daudz negatīva ir dzirdēts. Uzlabojiet attieksmi pret tiešajiem pienākumiem un nevajadzēs reklamēties vietējā presē.

pirms 7 mēnešiem, 2017.04.23 02:45

..

pilnīgi piekrītu

pirms 7 mēnešiem, 2017.04.26 21:19

dille

Man ir tieši pretēja attieksme: super, ka skola rīko pasākumu, lai ieraudzītu bērnus no citas puses. Ne tikai skolēni, bet radošas personības - tie ir visi tie bērni, kuri parāda atklātībā savas ārpusskolas nodarbes. Tehnoloģiju vidusskola ir pretīmnākoša un mājīga. LAI VEICAS !

pirms 7 mēnešiem, 2017.04.23 11:57

interesanti

interesanti, vai visi vecāki rakstiski piekrita publicēt savu bērnu foto?

pirms 7 mēnešiem, 2017.04.23 21:26

Dejotāja

Pat pirmajā klasē ir uzdevumi latviešu valodā- uz teksta izpratni. Man aizdomas, ka Jūs vēl neapmeklējat skolu. Manā komentārā nekas nav rakstīts par to, ka pasākumus nevajag rīkot. Visas skolas un vienmēr ir rīkojušas pasākumus. Problēma ir nepārtraukta tehnoloģiju vēlme pēc reklāmas. Es neteicu- nerīkojiet, es teicu - beidziet reklamēt. Aiz slēgtajām durvīm sodat, aiz slēgtām durvīm svinat. Punkts.

pirms 7 mēnešiem, 2017.04.23 22:20

Resnais

nedomāju, ka vecāki rakstiski piekrīt ikreiz, kad atvase liek savu duckface instagramā. Šeit, publiskā pasākumā, kādas vēl atļaujas..

pirms 7 mēnešiem, 2017.04.30 14:27

atbilde dejotājam

Pat 1.klasē neraksta; UZ TEKSTA IZPRATNI, bet gan : teksta izpratnei :)

pirms 7 mēnešiem, 2017.04.24 13:03

Dejotājai

vēme pēc reklāmas skan, maigi izsakoties, dīvaini:) Uzreiz jūtams, ka neesat Tehnoloģiju vidusskolas audzēkne. Komats.

pirms 7 mēnešiem, 2017.04.24 21:11

Komentētājiem...dejotājai

Malači !Tā tik turpināt...kas neko nevar... tie tikai peļ.Tā vajag savu skolu celt saulītē,neviens cits to nedarīs,to jau var redzēt no dažiem komentāriem.Ar Dievpalīgu un uz priekšu!

pirms 7 mēnešiem, 2017.04.24 20:46

Dejotājai

Labam dejotājam viss traucē... . Priecājies, ka Tev ir spēks kājās. Par Tehnoloģiju skolu neuztraucies, gan jau viņi paši tiks galā.

pirms 7 mēnešiem, 2017.04.26 16:40

Lietotāju raksti