“Fortum treneris” sadarbībā ar basketbola klubu “Jelgava” rīko bezmaksas treniņus bērniem

Pirms nedēļas bērniem vecumā no astoņiem līdz divpadsmit gadiem sākušies bezmaksas basketbola un fiziskās sagatavotības treniņi, kurus projektā “Fortum treneris” organizē basketbola klubs “Jelgava” sadarbībā ar basketbola treneri Gati Justoviču un Jelgavas Sporta servisa centru, informē SIA “Fortum Jelgava” pārstāve Guntra Matisa.

Treniņi notiek Jelgavas Sporta hallē Mātera ielā 44 A no 11. jūlija līdz 3. augustam otrdienās, trešdienās un ceturtdienās. Treniņa sākums pirmajai grupai pulksten 10, otrajai grupai – pulksten 11.15. Treniņos ir iespēja pilnveidot savas basketbola iemaņas, kā arī uzlabot vispārējo fizisko sagatavotību. Pieteikšanās treniņiem vai nu klātienē, vai arī rakstot uz info@bkjelgava.lv.

“Fortum treneris” ir Somijas enerģētikas uzņēmuma “Fortum” sadarbības projekts ar sporta organizācijām un komandām. Tā mērķis ir popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū un sniegt jauniešiem iespēju izmēģināt savas spējas sportā profesionālu sportistu pavadībā.

Projekts “Fortum treneris” aizsākās Somijā un kopš 2014. gada darbojas arī Latvijā. Latvijā “Fortum” sadarbojas ar volejbola klubu “Biolars/Jelgava” un šovasar arī ar basketbola klubu “Jelgava”.Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Basketbols