Ivo Šteinbergs uzvar Baltijas enduro čempionāta pirmajā posmā (FOTO)

Mūspuses sportisti labi sākuši Baltijas enduro čempionātu – pirmajā posmā Madonā senioru klasē pirmo vietu izcīnīja Einārs Vinters, E3 klasē trešajā vietā ierindojās Jānis Vinters, bet E2 klasē un arī absolūtajā vērtējumā visus pārspēja motosportists Ivo Šteinbergs, kas uz enduro pārkvalificējies salīdzinoši nesen.

“Gāja labi, lielu kļūdu nebija. Divās dienās izbraucu 15 testus un, kas priecēja, – bez neviena kritiena,” gandarīts ir I.Šteinbergs un atklāj, ka šogad gatavojas piedalīties Latvijas, Baltijas un Igaunijas divu dienu enduro posmos. “Startēšu arī Eiropas čempionātā Igaunijā, Paikusē, lai labāk saprastu, kas nepieciešams tālākai izaugsmei enduro jomā,” tā Ivo Šteinbergs.

Komandu vērtējumā astoņu klubu konkurencē ar 154 punktiem pirmo vietu izcīnīja “Somerpalu MK” – Reio Timmi, Martins Leoks, Elari Talu, Veiko Rāts un Vaido Kalms. Otrajā vietā I.Šteinberga “CEC I.S. Racing” (103,5), kurā līdz ar viņu Gatis Dumbris, Gints Filipsons (3. vieta E1 klasē), Kaspars Bondars un Aleksandrs Čerņagins. Trešajā vietā ar 98 punktiem “Jāņa Vintera Moto Team Riga” – Jānis un Einārs Vinteri, Gints Bērziņš.