Jelgavai jauni čempioni un rekordisti peldēšanā (FOTO)

Ar divu dienu sacensībām LLU Sporta nama baseinā aizvadīts Jelgavas atklātais čempionāts peldēšanā. Medaļas un diplomi tika izcīnīti 13 distancēs, tauriņstila uzvarētāji nopelnīja arī Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas dāvātos kausus. 2005. gadā dzimušo un jaunāku sportistu grupā tos saņēma 50 metru distances uzvarētāji Nikola Freimane un Ričards Butāns, bet absolūtajā kategorijā 100 metros – augstvērtīgākā rezultāta īpašnieks Jevgeņijs Boicovs.

Sporta skolas trenerus priecēja arī audzēkņu rezultāti: sacensībās tika sasniegti trīs jauni Jelgavas rekordi, divi peldētāji pirmoreiz izpildīja sporta meistarkandidāta normatīvu, bet trīs desmiti apstiprināja savu kvalifikāciju, nopelnot II, III vai IV sporta klases nozīmīti.

Arvīds Vilčaks pārspēja pats savu iepriekšējo rezultātu 100 metros brīvajā stilā (55.23) 13–14 gadu vecuma grupā, Didzis Rudavs laboja 15–16 gadu vecuma grupas rekordu 50 metros brasā (27.95), Kristians Brenčs – 20 gadu pastāvējušu rekordu 9–10 gadu vecuma grupā 200 metros uz muguras (2:54.80). Sporta meistarkandidātu rindas papildināja Emīls Dūmiņš un Elīza Lagzdiņa.

Sacensību noslēgumā tika sumināti mācību gada otrajā pusgadā pēc Starptautiskās peldēšanas federācijas tabulām augstvērtīgākos rezultātus (550 punktu vērtībā un vairāk) guvušie audzēkņi:


Didzis Rudavs 50 m brass, 29.24, 737 p.

Deniss Komars 50 m brass, 29.29, 733 p.

Jevgeņijs Boicovs 100 m br/st, 52.60, 709 p.

Andris Skuja 50 m uz mug., 27.93, 637 p.

Kristers Gromovs 50 m brass, 30.76, 634 p.

Kristers Rozenbilds 100 m br/st, 54.64, 632 p.

Iļja Boicovs 200 m komplekss, 2:13.58, 621 p.

Vladimirs Šinkus 50 m br/st, 23.79, 617 p.

Aleksis Naumovs 100 m br/st, 55.41, 607 p.

Ksenija Millere 50 m br/st, 27.49, 604 p.

Kirils Kuskovs 100 m br/st, 55.74, 596 p.

Anete Meja Kalniete 100 m br/st, 1:02.07 590 p.

Maksims Minakovs 50 m brass, 31.55, 587 p.

Kristiāna Kalniņa 50 m uz muguras, 30.65, 587 p.

Renāte Artamonova 100 m br/st, 1:02.30, 583 p.

Selīna Kalnišķe 50 m brass, 35.35, 579 p.

Jana Dobrjanska 200 m brass, 2:41.37, 579 p.

Veronika Gorškova 100 m br/st, 1:02.58, 576 p.

Arvīds Vilčaks 100 m br/st, 56.98, 557 p.

Toms Beķeris 100 m br/st, 57.26, 550 p.

Jēkabs Audzēvičs 200 m br/st, 2:01.26, 550 p.


Jelgavas čempioni:

50 m tauriņstils

Ksenija Millere, Jevgeņijs Boicovs

100 m uz muguras

Dana Kolidzeja (BJSS Rīdzene/OSC), Andris Skuja

50 m brass

Dana Kolidzeja (BJSS Rīdzene/OSC), Didzis Rudavs

100 m brīvais stils

Anete Meja Kalniete,Vladimirs Šinkus

200 m brass

Elīza Dūmiņa, Germans Golcvarts

200 m komplekss

Renāte Artamonova, Iļja Boicovs

50 m brīvais stils

Dana Kolidzeja (BJSS Rīdzene/OSC), Vladimirs Šinkus

100 m tauriņstils

Kristiāna Kalniņa, Jevgeņijs Boicovs

50 m uz muguras

Lāsma Lubāne (BJSS Rīdzene/Ziepniekkalns), Vladimirs Šinkus

200 m brīvais stils

Veronika Gorškova, Iļja Boicovs

100 m brass

Jana Dobrjanska, Didzis Rudavs

200 m uz muguras

Ksenija Millere, Arvīds Viļčaks

100 m komplekss

Dana Kolidzeja (BJSS Rīdzene/OSC), Jevgeņijs Boicovs


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Citas ziņas