Mūsējiem plaša pārstāvniecība «Pure Chocolate» volejbola turnīra finālā (FOTO)

Vesels ducis mūspuses bērnu un jauniešu komandu izcīnījušas tiesības piedalīties 11. vasaras spēļu «Pure Chocolate volejbols» finālsacensībās 19. augustā «Daugavas» stadionā Rīgā.

Vasaras spēles jauniešiem sadarbībā ar norises vietu pašvaldībām un sponsoru atbalstu rīko Latvijas Volejbola federācija (LVF). Priekšsacīkstes notika divos sabraukumos Kurzemē un Vidzemē. Jelgavas novada Sporta centra (JNSC) un Ozolnieku komandas savus posmus Kuldīgā un Aizputē aizvadīja ļoti sekmīgi, un mūspuses pārstāvniecība finālā būs teju visās vecuma grupās.

1999./2000. gadā dzimušo grupā spēlēs JNSC jaunieši un jaunietes, 2001./2002. gadu grupā – Sesavas/JNSC un Ozolnieku jaunietes, 2003./2004. gadu grupā – JNSC meitenes un Ozolnieku zēni, 2005. gadā dzimušo un jaunāku grupā – JNSC pārstāvošās Kalnciema vidusskolas meitenes un Valgundes zēni.

Volejbolisti bez LVF licencēm (kas nepiedalās Latvijas čempionātā) startēja 1999./2002. gadā dzimušo grupā, no kuras finālam kvalificējās JNSC un Sesavas/JNSC puiši, un 2003. gadā dzimušo un jaunāku grupā, kur finālā iekļuva vēl divas sesavnieku komandas.

Vasaras spēļu formāts – 4:4 (2005. gadā dzimušo un jaunāku grupā mazāka izmēra laukumā 3:3). Komandas sacensībām gatavoja treneri Jānis Rihards, Sigita Roziņa, Rasma Skruļa, Marina Cīrule, Sarmīte Belte, Inese Jursone, Inga Striška.Foto: Inga Striška

Pievieno komentāru

Volejbols