Nepanāk vienošanos par jaunu Ozolnieku vidusskolas direktoru 8

Ozolnieku novada pašvaldība lēmusi 2018. gadā sludināt atkārtotu konkursu Ozolnieku vidusskolas direktora amatam, jo vienošanās par labāko kandidātu nav panākta, aģentūru LETA informēja pašvaldības Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāja Evita Kairiša.

Konkursā uz izglītības iestādes vadītāja amatu kopā bija pieteikušies seši kandidāti.

Jautājums par vidusskolas direktora amatu tika pārrunāts Ozolnieku novada domes sēdē, bet, ņemot vērā konkursa norisi un vērtēšanas komisijas locekļu atšķirīgo viedokli par iespējamajiem kandidātiem, tika pieņemts lēmums sludināt atkārtotu konkursu.

Pašlaik Ozolnieku vidusskolas direktores pienākumu izpildītāja ir Everita Borisova, kura līdz šim pildījusi direktores vietnieces izglītības jomā pienākumus.

Pašvaldība izsludināja pieteikšanos skolas direktora amatam, jo darbu pametusi līdzšinējā izglītības iestādes vadītāja Klāra Stepanova. Viņa par darba pārtraukšanu komentārus nesniedza, vien apgalvoja, ka tas ir viņas lēmums.Pievieno komentāru

Komentāri 8

Zss

Izklausās,ka gaida piesakāmies Laimes Lāci.Es noteikti nepieteikšos,jo pārāk labi pazīstu Ozolnieku publiku.Un arī citiem to neiesaku.Gan jau kāds mēģinās bāzt galvu cilpā.Lai izdodas veiksmīgi pakārties!

pirms mēneša, 2017.12.15 21:09

Rihards

Kas notika ar Ozolnieku vidusskolas direktora amata kandidātu, kuru vajadzēja domei iecelt Ozolnieku vidusskolas direktora amatā 14.decembra domes sēdē? Konkursa vērtēšanas komisija bija vērtējusi kandidātus un pieņēmusi lēmumu Ozolnieku vidusskolas direktora amatam izvirzīt konkrētu personu. Cik ilgi Ozolnieku vidusskolai būs jāstrādā bez direktora? Kāpēc deputātu vairākums pakļāvās dažu deputātu kaprīzēm? Vai sāk atgriezties vecie laiki, kad visu noteica viens cilvēks, nerēķinoties ar citu cilvēku viedokļiem un pamatotiem argumentiem?

pirms mēneša, 2017.12.15 23:27

.

Gaisma
Un kurš bija tas konkrētā persona? Skola jau strādā kā strādājusi, nav ne vainas vietniecei, lai tik bērni mācās!

pirms mēneša, 2017.12.16 15:32

Sintija

Noteikti pieteiksies Everita Borisova un tad jau redzēsim, cik tālu tas kugis aizpeldēs..

pirms mēneša, 2017.12.16 14:10

Janks

Kas vainas Everitai???Pietiekoši ambicioza un spējīga vadīt,novēlu sekmes!Vienīgi vietējā Trampa izvēle gan nav prognozējama.

pirms mēneša, 2017.12.16 15:17

SAB

Komisijai esot bijis jāizvēlās starp postpadomju lēdiju un nepieredzējušu, bet ļoti ambiciozu jaunekli. Lielie skolas reformatori Vēveris, Valerts, Ozoliņš un Kažotnieks par visu varu lobēja jauno un nepieredzējušo, bet Skruļa veco padomju produktu. Par cik debates izvērtušās vareni karstas, tad Liepiņš piedāvājis konkursu atstāt bez rezultāta un sludināt jaunu.

pirms mēneša, 2017.12.18 07:42

4

Un kur tad tad tie 4 pāri palikušie palika?

pirms mēneša, 2017.12.18 10:25

?

http://ozolnieki.lv/parvalde/dome/domes-sezu-protokoli/audio-ieraksti Kāpēc audio ieraksts nestrādā?

pirms mēneša, 2017.12.21 19:24

Ozolnieku novadā